Мой завтрак• 01 марта 2023

Його останні повідомлення

А зранку його нестало, мій брат котрий пройшов все АТО
А ще нижче в цій переписці він скинув відео як вони танцюють, веселяться в цей час захищаючи нас.
А ми сваримось, срачі розводимо тут, не можна так, навіть, москалі так не роблять.
Тема про задуматись
Наперід дякую за співчуття
Бабушка Бетман• 02 марта 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Сердце разрывается.... Сколько же ребят погибло и сколько стало инвалидами...
Автор, нет тех слов, чтобы поддержать вашу семью...и нет такой благодарности, которой можно ответить на героизм наших парней. Низкий поклон за таких сыновей. Спасибо смелым, чудесным мужчинам. Обнимаю и сочувствую каждой клеткой....
Приєднуюсь до всіх слів дівчат, немає меж і нескінчена вдячність, сум, біль, шок, сльози....життя ніколи не буде як колись, неможливо все це пережити і усвідомлювати реальність...сьогодні їхали повз Бучу, Ірпень, Бородянку, просто шок....
автор Мой завтрак • 02 марта 2023
Ответ дляБабушка Бетман
От, я часто думаю про те що я бачила в Чорнобилі то квіточки
На перекуре• 02 марта 2023
Ответ дляАнонимушка
Співчуваю всій вашій родині за таку втрату…бо він героєм став…тисячу разів слухаю цю пісню і кожен раз сльози самі течуть!!!
Що рашисти накоїли на нашій землі?
Ой, девочки, я вроде стала хладнокровная, стараюсь ничего такого не смотреть, но… вот эту песню слушаю со слезами.. и еще пару, например Шабля браття українці .. в субботу ехала по трассе, настроение было хорошее и тут на флешке эта папка начала играть.. блин, дождь, темно и еще и глаза слезами заливает(

Автор, жутко болит душа именно за наших ребят, вот пишу и слезы((( это самая большая боль от этой войны.. и не безглуздой, как писали выше, это для тех тварей она бессмысленна, а для нас это наше будущее
На перекуре• 02 марта 2023
Ответ дляБабушка Бетман
Мой мозг до сих пор не осознает и многое блокирует.. просто когда чуть глубже думаешь- сразу боль.. организм защищается. Думаю многие так же.. тяжело поверить что все это реально происходит. Скольких уже просто нет( а все они жили, работали, любили, ругались… города тоже жили, а теперь многих тоже просто нет
Курс капусты• 02 марта 2023
Дуже боляче ((
Співчуваю Вам, Герою світла пам´ять...
автор Мой завтрак • 02 марта 2023
Ответ дляНа перекуре

От так, я дуже холоднокровна, я допоможу, підтримаю, але чітко і по факту, а тут рве. Я лише чую ту пісню то захожусь і зразу валю на марсове поле
На перекуре• 02 марта 2023
Ответ дляМой завтрак
Вот просто как про меня сказали, аналогично.. даже видя открытые раны собиралась и просто делала, без эмоций.. в вот как подумаю про них.. все… живые мы, просто люди.. не может все быть сдержано
автор Мой завтрак • 02 марта 2023
Ответ дляНа перекуре
Ага, я в перші дні, взагалі, не розуміла куди і для чого всі кудись їдуть щакордон і при тому збирала постіль, подушки, шукала мівіну і тд
автор Мой завтрак • 02 марта 2023
Ответ дляНа перекуре
Я з покійниками спала в одній кімнаті без проблем
На перекуре• 02 марта 2023
Ответ дляМой завтрак
Да.. тоже.. просто собрала минимум, пошли к маме, очистили подвал.. пошла в магазин, успела купить мяса, сделала тушенку… и сидели, как все, читали новости.. все бахает везде, а я просто аак струна, но спокойная.. странное состояние..
На перекуре• 02 марта 2023
Ответ дляМой завтрак
Пипец!!! Вот что что, а это у меня страх.. даже мышей дохлых дико боюсь, истерика.. а живых нет
автор Мой завтрак • 02 марта 2023
Ответ дляНа перекуре
Я мишей теж боюсь дико
На перекуре• 02 марта 2023
Ответ дляМой завтрак
Я мишей теж боюсь дико
Какие мы все таки.. просто люди) сильная, а каких то мышей боитесь
На перекуре• 02 марта 2023
Ответ дляМой завтрак
Я мишей теж боюсь дико
Я только дохлых боюсь
автор Мой завтрак • 02 марта 2023
Ответ дляНа перекуре
Я зі Львова, в нас було пів країни, я не могла сидіти, всім щось було потрібно, когось підвезти з вокзалу на кордон, комусь щось дістати і тд
NataHromadska0808• 02 марта 2023
Ответ дляМой завтрак
Дякую, я відчуваю лише безглуздість цієї війни і великий жаль до її жертв і знаю що тисячі таких як він- хто пішов бо не міг не піти. Пісня « там біля тополі» це про них
Ненавиджу цю пісню. І ще декілька
В них стільки болю, відчаю і нестерпного крику

Співчуваю вам . Вічна пам´ять Герою
На перекуре• 02 марта 2023
Ответ дляМой завтрак
Это очень сильно, но и тяжело.. многие перестали жить своей жизнью. Спасибо Вам!!! А перед Вашим братом просто склоняюсь
автор Мой завтрак • 02 марта 2023
Ответ дляНа перекуре
Дякую, я думала: от зараз підвезу, куплю, задоначу і все, все закінчиться….
На перекуре• 02 марта 2023
Ответ дляМой завтрак
Ага.. где там..
автор Мой завтрак • 02 марта 2023
Ответ дляНа перекуре
Ага.. где там..
Ну я ж сильна, можу війну закінчити….. ох, суки, здохли б швидше
На перекуре• 02 марта 2023
Ответ дляМой завтрак
Все не здохнут, лучше пусть у них всех сознание перевернется, пусть они прозреют и станут на светлую сторону. Но и нашим нужно тоже прозреть, к сожалению и у нас тварей хватает.. из за которых тоже гибнут там(
автор Мой завтрак • 02 марта 2023
Ответ дляНа перекуре
Я хочу тут написати одну тему про нашу культуру і рисифікацію, от готую
Интернет Бродилкин• 02 марта 2023
Співчуваю((
Миззери• 02 марта 2023
Автор мои соболезнования , так больно и за брата и за каждого защитника который пожертвовал жизнью , герои
Вы полностью правы, спасибо что нашли силы для темы , это полезно для всех нас
Обнимаю
БогдаРуся• 02 марта 2023
Автор, співчуваю.

скільки ж скалічених доль, життів.....
мій брат також воює, завдяки їм Україна тримається.
смерті наших Героїв не марні, вони рятують мільони життів.
це слабка втіха, звісно, краще б вони жили, і нічого цього не було. Страшний сон , довжиною 9 років...
Алекс-1022• 02 марта 2023
Сочувствую…
Верочка 100%• 02 марта 2023
Ответ для100%
Не кажіть так. Ця війна не безглуздість. Хлопці і дівчата проливають кров за те, щоб наші діти не отримали її в спадок. Земний уклін Вашому брату! Герої не вмирають!
Вы не поняли.
Само начало этой войны глупость и бред
злющий я• 02 марта 2023
Соболезную вам. Извините. Плачу.
Бутерброд з ікрою• 04 марта 2023
Авторе, Вам щирі співчуття. Брату - доземний уклін, царство небесне і вічна пам´ять...
Насправді боляче усвідомлювати, що хтось віддав життя за те, щоб інші могли безпечно ср@ти на голови ближнім...