ЗлойанОним• 02 марта 2023

Вирвали зуб мудрості тиждень тому, сьогодні ввечері розболілось

Важке було видалення, після на антибіотиках 5 днів. Сьогодні ввечері як стало місце нити, 2 дні вже як закінчила їх пити. Наче все було добрн… це до лікаря треба чи на обезболі поки? Скільки воно заживає?
Баксы_сдам• 02 марта 2023
Заживает до месяца
Вакцениро Вона• 02 марта 2023
Не знаю,у меня вообще не болело,только кровило около суток.по идее через неделю начать болеть не должно
Матрёна• 02 марта 2023
Не норма, что начало болеть, нужно как минимум с врачом связаться. Нормально, если боль на спад идёт, а не когда появляется снова...
автор ЗлойанОним • 02 марта 2023
Ответ дляМатрёна
Дякую! За це і хвилююся… на антибіотиках все добре було, а тут щось незрозуміле(
автор ЗлойанОним • 02 марта 2023
Ответ дляБаксы_сдам
Заживает до месяца
І болить також?
Полтавська галушка• 02 марта 2023
Ответ дляЗлойанОним
Ну поки були на антибіотиках не боліло, але це можливо дія антибіотиків. Заживати і боліти може довго. Температура, відчуття, лікар. Я десь через тижня 2 може 10 днів їздила, чистили, потрапила їжа, тому і боліло.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 02 марта 2023
Боліло
В вихідні пила немісил, а з понеділка пішла на чистку
автор ЗлойанОним • 02 марта 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Підкажіть, це до того ж хірурга? Чи просто до стоматолога? Робила в державній тому не знаю куди з ним тепер
автор ЗлойанОним • 02 марта 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Боліло
Скільки часу пройшло як зажило?
Гу го гу го гу• 02 марта 2023
Мне вчера два удалили зуба мудрости, на одну дырку даде шов наложили. На Нимесиле, болит даже с ним(
автор ЗлойанОним • 02 марта 2023
Ответ дляГу го гу го гу
В мене також шов… а як це два? Верхній і нижній?
Anna-Elina• 02 марта 2023
Ответ дляЗлойанОним
До хірурга, що видаляв. Можливий варіант, що в лунку потрапили рештки їжі, або закрилась швидко і згусток всередині лишився. В мене таке було після складного видалення. Прочистили легенько і через день ніби вже й нічого не було
автор ЗлойанОним • 02 марта 2023
Ответ дляAnna-Elina
Дякую!
Anna-Elina• 02 марта 2023
Ответ дляЗлойанОним
Дякую!
В любому випадку зранку йдіть, не затягуйте
автор ЗлойанОним • 02 марта 2023
Ответ дляAnna-Elina
Купи слона• 02 марта 2023
У меня всегда после удаления болит дней 10. Я к врачу - смотрит и говорит: ’Да всё отлично заживает’. Так же и после имплантации: болит дней 10. Прямо стабильно. Неделю терпела на обезболивающих, когда первый имплант вкрутили. Через неделю был плановый осмотр. Говорю: ’Болит. Болит всё время. Измучилась. Наверное, что-то не в порядке’. Доктор осматривает: всё идеально. Наверное, такая моя особенность. Десять дней.

И да, в какой-то момент (допустим, на третий день) становится легче, а потом снова начинает болеть(на шестой-седьмой и до десятого). Наверное, новый этап заживления наступает, который вызывает ощущения.

Если вы впервые пережили удаление зуба и ещё не знаете, как ваш организм реагирует, лучше, конечно, сходить к доктору побыстрее.
Anna-Elina• 02 марта 2023
Ответ дляЗлойанОним
Щоб пошвидше Вам все загоїлось А взагалі, як каже мій кум-філософ:
- От дивись, кума, як все чітко Бог продумав, коли світ створював. Лиш одне упустив - зуби. Бо родиться людина без зубів, а потім: ростуть молочні - болять, міняються - болять, ціле життя лікуєш-латаш-рвеш-вставляєш - болять... а в кінці все одно вмираєш без зубів. Ні, таки явно Бог питання зубів упустив)))
Полтавська галушка• 02 марта 2023
Ответ дляЗлойанОним
Вони ж не дуже хочуть братися за чужих пацієнтів. Але я казала, що видаляла в іншому місті. Пішла до приватного стоматолога. Мені до того хто видаляв було незручно їхати і хотіла мати другу думку.
Гу го гу го гу• 02 марта 2023
Ответ дляЗлойанОним
Да, на одной стороне верхний и нижний. При удалении верхнего десна порвалась, зашивали. Все опухшее и болит, но антибиотики мне врач предложил, мол, можно попить, а можно и нет, и решили не пить. А Вам тоже швы снимать надо еще?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 02 марта 2023
Ответ дляЗлойанОним
Скільки часу пройшло як зажило?
Ой
Повністю, може і 2 місяці
Последний вагон• 02 марта 2023
Может остался кусок корня
автор ЗлойанОним • 02 марта 2023
Ответ дляГу го гу го гу
А я навіть не знаю…. Якось не спитала за це… дав папірець з антибіотиками і все(
А їх знімають? Як зрозуміти що це за шви?
Гу го гу го гу• 02 марта 2023
Ответ дляЗлойанОним
Есть саморассасывающиеся нитки, может у Вас такие. У меня обычные(( их снимать надо
автор ЗлойанОним • 02 марта 2023
Ответ дляГу го гу го гу
А коли треба знімати? Їх видно?
Гу го гу го гу• 02 марта 2023
Ответ дляЗлойанОним
А коли треба знімати? Їх видно?
Я языком их чувствую. Снимать мне в понедельник (спустя 6 дней после наложения)