Чижик Пижик• 02 марта 2023

Яркий рюкзак дитині в 1 клас? Ціни жах і це не в сезон

І чи потрібен він, школа наша в яку піде відкрилась, діти ходять . Свою вже записала, прийняли.
Зайшла в магазин, так в основному 2200-2500 Kite, Yes
Пенали 400грн, просто пенал, люди добрі, що твориться з цінами, яку з/п потрібно?!
Я секреті з меншою, не працюю, чоловік працює один
Які фірми рюкзаків ще хороші? Що дивитись і де дешевше?
Дякую
Сирожено_пирожено• 02 марта 2023
Дивіться не кайт, а щось дешевше тай все. У дочки пенал за 800 грн був, залишився в школі у війну, нічого купили за 30 грн потім і чудово все поміщається і носиться. Якось так. Якщо понти не по карману, орієнтуйтеся на ті суми які можете витратити.

Gvenna• 02 марта 2023
Це здирництво.
Купуйте через інтернет.
А яке місто?
ПриснитсяЖЕ• 02 марта 2023
Ищите еще, я Кейт не в сезон брала намного дешевле. Ройтесь там хорошо, среди 2500 и 2000 я нашла несколько штук по 800
Ермолайчик• 02 марта 2023
Минулого літа купила в Території мінімальних цін за 560 грн. Думала - розірветься куплю новий. Політ нормальний. Цілий, в пральній машинці без проблем переться. Так це дочка в 6 класі і носить його по школі. А в першому класі сидять в одному кабінеті. Не бачу сенсу купувати за 2000 грн. Діти кожного року хочуть новий. Та ще й невідомо що буде з навчанням
Советчицы тоже плачут• 02 марта 2023
Купляла анатомічний 1 вересня, так і пролежав 2 роки, продала.динина носила невеличкий рюкзачок в школу зручний для неї і для мене)тей що просто купила так тягати де інде )з ним і проходила)
Глаголица• 02 марта 2023
Кайт берите, можно и за 800-1000 грн купить прошлые коллекции. На проме смотрите.
автор Чижик Пижик • 02 марта 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Та там їх тих рюкзаків як собак )) як там ритись, продавці ходят, люди ходят )))
Сиренькая• 02 марта 2023
В продавалці адекватні цвни

1 вересня гляньте
автор Чижик Пижик • 02 марта 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Я думаю що фірма хороша, то якісна, для спини дитячої не шкідливо, все продумано )

Сиренькая• 02 марта 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Не нийте і візьміть себе в руки. Хто за вас це зробить?)) В продавалку кідстаф йдіть
Мона Лиза• 02 марта 2023
Автор, де Ви такі ціни берете, на розетці за 450 грн купила дитині, 2 роки носить, як новий. Порада - для малих краще не на блискавці, а на кнопці, мені колись досвідчена мама порадила, я їй вдячна дуже. А пенал можна за 45 взяти, на розетці, в АТБ прикольні бувають. Ще привозять сети для школи - рюкзак, пенал, сумка для взуття з європи - цвна сета 800-1000 грн. Але можна і за 5 тисяч знайти. Я взагалі дитині в перший клас купила все 30.08 не визодячи з дому, на наступний день забрала.
Сирожено_пирожено• 02 марта 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Перші три класи ви самі той рюкзак носити будете. 100%. Тому, яка різниця вашій спині який той рюкзак.
Мона Лиза• 02 марта 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
За 800 що це за чудо?
ПриснитсяЖЕ• 02 марта 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Хай ходят. А что такого поискать? Там точно есть дешевле прошлые колекции
Разачаровусь_очень_быстро• 02 марта 2023
Ми за таку ціну ще до війни купували рюкзак 2400, пенал 500, нормальні ціни, думала тис по 5 зараз
автор Чижик Пижик • 02 марта 2023
Ответ дляГлаголица
А підробок їх немає? )) Подивлюсь обов´язково ще, мені жалко такі гроші за рюкзак, і не знаю чи буде ходити, бо війна і в любий день може школа закритись (
Ситечко для мыслей• 02 марта 2023
Шукайте старі колекції, або інший рюкзак. Не обов’язково ортопедичну спинку, можна просто тверду, щоб не м’ялися зошити. Носити його ви самі будеме. Пенали самі звичайні по типу косметички бувають і по 30-50-70 грн в АТБ навіть, цілком нормальні, на навчальний рік вистачає. Оті кайт з купою резиночок звичайно класні, але дуже мало в кого з дітей там все складено як слід, в основному діти просто кладуть туди все і закривають (особливо хлопці), а потім при відкриванні воно все розкочується по підлозі.
Сирожено_пирожено• 02 марта 2023
Ответ дляМона Лиза
За 800 що це за чудо?
Піксельний великий, класний і красивий. Але то таке, могли і купили, не могли б - не купляли б.
Мона Лиза• 02 марта 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Діти його все рівно не носять на спині, нереально просто.

автор Чижик Пижик • 02 марта 2023
Ответ дляСиренькая
Та я не панікую ))) звичайно в інеті ще подивлюсь
миссАрфография• 02 марта 2023
Со школьными принадлежностями вообще не заморачивалась, купила самое недорогое все.
Ответ дляСирожено_пирожено
А по коридору до класу все одно дитина несе
Оченьценная• 02 марта 2023
Ответ дляGvenna
Це здирництво.
Купуйте через інтернет.
А яке місто?
Я покупала кайт , когда ребенок шел в первый класс за 1200. Это было около 50$. Ребенок уже в 7-м. Добавить инфляцию, то так и стоит тот кайт. Если нет на кайт, то смотрят ноунейм.
МарійКА15• 02 марта 2023
Я купила в маленькому магазині канцтоварів ( минула колекція) біля дому за 1050 гр Кайт. Подивітся по маленьким таким магазинчикам, може хто залишки продає.
Ламборджини• 02 марта 2023
Я купую кайт,він мега якісний.
В епіцентрі були моделі не дорогі,симпотні,якщо не переплачувати за мімімішний дизайн ,можна купити недорого.
Мона Лиза• 02 марта 2023
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
10 метрів, трагедія
Оченьценная• 02 марта 2023
Ответ дляЧижик Пижик
В первый класс пофиг на спину. Рюкзак носить вам
автор Чижик Пижик • 02 марта 2023
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
Да, дуже нормальні, особливо якщо пару дітей і всім щось треба купити (
Ситечко для мыслей• 02 марта 2023
Ответ дляЧижик Пижик
а ще вони важелезні, 800гр -1,2 кн середня вага пустого портфеля. Якщо туди запихнути підручники, англійську, термос, яблучко, він буде важкий навіть вам. Ми відносили рік, потім купила звичайний рюкзак з щільною спинкою, це небо і земля, і легше на порядок, і влазить більше
Сирожено_пирожено• 02 марта 2023
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
Ой, тих 50 метрів... Я за якість, і моя дитина свій кайт в руках тримала лише від порогу і до класу, і то не на спині, а просто несла. І це не для альпіністів спорядження, бо вони добу його на спині несуть. Є дешевші альтернативи, але автору простіше нити. Можна і бу в продавалці дивитися, якщо так про спину переживає