Мать драконов• 03 марта 2023
Бізнес акаунт
Прийшов мені лист щастя, що я переведена на бізнес-акаунт на шафі, бо в мене 10 продаж в рік!!! В правилах же місяць!
Я в шоці.
Дівчата, що ви зробили - підняли ціни чи перестали там продавати?
Я в шоці.
Ужгород• 03 марта 2023
Ответ дляМать драконов
Хто що планує робити?
Я, мабуть, сьогодні переїду на кідстаф)
Всьому має бути межа, для мене ось вона сьогодні.
Я, мабуть, сьогодні переїду на кідстаф)
тільки на кідстафі з продажами повний нуль, на шафі хоч і % не малий, але хоч трохи щось продається
Мать драконов
• 03 марта 2023
Ответ дляЖена миллионера
Я покупала недавно на Шафе платье, девочка мне в сообщениях написала словами свой номер телефона и мы перешли в вайбер,там и договорились о покупке,чтобы она не платила % Шафе. Можно так делать.
Так чому покупці не можуть так написати?
І напрягсь хоч трохи і знайти мене на олх. Це неважко
Мать драконов
• 03 марта 2023
Ответ дляУжгород
Так. Але я раніше закладала в ціну 7% ( в мене майже всі речі в діапазоні 500-1000 грн), а тепер треба 12.
Не знаю, чи будуть після цього покупці.
І просто задовбало відношення, взяли собі змінили заднім числом.
Не знаю, чи будуть після цього покупці.
Мать драконов
• 03 марта 2023
Я згідна платити %, але в розумних межах. 7% було на самому початку на всі речі незалежно від ціни, це ще було ок.
Жена миллионера• 03 марта 2023
Ответ дляМать драконов
Не знаю. Я, например,всегда ищу на ОЛХ или Кидстаффе продавца, но часто продавцы продают только на Шафе.
Мать драконов
• 03 марта 2023
Ответ дляЖена миллионера
Я є на шафі і олх. І кожного разу, коли продаю на шафі, перед тим просять знижку, я відмовляю, вони все ж купують і я думаю : ну ви дурненькі, могли напрягатись і зекономити. Ще й коли беруть доставку укрп
оштою. На олх вона безкоштовна.
Мать драконов
• 04 марта 2023
Значить, підвищила я на шафі ціни, в графі про мене є моя інста і пише, щоб шукали мене на інших площадках. Я є на олх і частина вже є на кідстафі, якраз той товар, про який питають - є. Пишу людям, якщо дорого, то читайте графу ’про мене’. Але, вже двом людям підходить нова ціна!
Так що ми продавці тут щось возмущаємось, а покупцям все ок. Не буду більше таке писати сама покупцям, ще мене забанять за це, а їм економія 100 грн. - не економія, тоді ок.
ЛюбимаЯНЬ• 04 марта 2023
Ответ дляУжгород
У меня тоже на кидстаф уже год нет продаж,на шафе продаж 5 в месяц бывает и уже немного легче ☺️
ЛюбимаЯНЬ• 04 марта 2023
Ответ дляЖена миллионера
А я картинку скидываю где мой номер и номер карты,потом в Вайбере списываемся😉
Жена миллионера• 04 марта 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Правильно, Шафа совсем обнаглела,хоть я больше покупатель,чем продавец.
Мать драконов
• 04 марта 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Я думаю це до якогось часу...всіх вичислять.