Что, сегодня никто не волнуется? Тогда просто пятничные посиделки
frumoasa17• 03 марта 2023
Ответ для Просто я
Значит сам рис гавно. И весь секрет.
Думаєте я дешевий брала. Так ні, це руки мої
Дівчата, хто шарить як сам купити або кому можуть з Польщі, або через посередника, є код на 20% на сайт nbsklep. pl Там зараз до 50% на деякі моделі, хотіла собі взяти 574 класику темні, але згадала, шо того року купила темні конверси і фатіт поки. Вийде десь до 1400 за пару. Кому треба - кажіть.
frumoasa17• 03 марта 2023
Ответ дляФрея Фея
Вона схожа на квасолю чи ні? На горох? На смак я маю на увазі
Мені взагалі не схожа ні на горох, ні на квасолю. У неї свій смак.
Ответ дляФрея Фея
Котик помер від старості, прожив 15 років, дуже за ним сумую, не можу поки що морально взяти нового.
Я того року так НР стрічала... А потім влітку побачила в віддам даром і все, хоча думала, не зможу нікого більше полюбити. ВАШ ВАС САМ ЗНАЙДЕ! Я на ту групу потрапила випадково в тг.
Ответ дляZelenkа
Я вещи только в реале беру и после примерки. Я манала. Хвигура не стандарт
Ответ дляZelenkа
Так і буде, треба час. Мій котик весь час мене зустрічав з магазину, шарудів пакетами та коробками, мурчав зранку)
Дуже тяжковтрачати тих кого любиш.
mmi583@mail.ru• 03 марта 2023
Ответ для Просто я
Та шо их там крутить? Не смешите
Ну для мене це вишка ті голубці. Вічно розвалюються.
frumoasa17• 03 марта 2023
Ответ для Просто я
Я теж