Леди на мопеде• 03 марта 2023

Хвилювалочка

Что, сегодня никто не волнуется? Тогда просто пятничные посиделки
Фрея Фея• 03 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Запекаю в фольге с лимоном. Блин, опять лимон забыла купить. Или солю, правда, оч давно не солила
Лимон без цибулі в пузці? просто лимон і все?

Просто я• 03 марта 2023
Ответ дляФрея Фея
Була сьогодні на базарчиках. Я ходила пішки до метро то там продавали. Малувата зовсім, але вже є. Багато молодої капусти, редька, огірочки. Купила капустину молоду і 2 огірки - 140грн. Дорогувато але ж так захотілося
Ой, скоко той жизни. Всё правильно сделали.
Zelenkа• 03 марта 2023
Ответ дляФрея Фея
Так і не пригорить, в мене часто горить в каструлі, забуваю Думаю що за запах? А то моя варена картопля смажиться
Я перевела таку кількість каш, що можна Африку нагодувати)))
frumoasa17• 03 марта 2023
Тут як завжди про їжу а де коти?
Привіт
Просто я• 03 марта 2023
Ответ дляVodoleya
Ну я борщ с яйцами варю, вся семья привыкла) я знаю, что не все любят)
Всмысле не все любят. Мы вообще о таком не слышали
Просто я• 03 марта 2023
Ответ дляirina _d
Добрая шо капец
Дааа
irina _d• 03 марта 2023
Ответ дляVodoleya
Не не, я три -четыре минутки и выключать. Вместе с яйцами и зеленью бросила. И всё хорошо.
А яйца зачем в борщ?
Блин, я решила в пятницу вечером выпить баночку слабоалкоголки, пью, и не пойму что-то, там точно 7 градусов
Впечатление, что со мной что-то не то)
ok1904• 03 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Не только у вас. У меня она лет 8 стоит в шкафу
Як нінужний девайс? дуже нужний, якщо на три полички.
Фрея Фея• 03 марта 2023
Ответ дляZelenkа
А ще крупи дивні є, один раз купила кус-кус, не варити просто водою залив і все, киплячою. А це купила, а його треба варити, а я ж інструкцію вже не читала))) Думала всі однакові. Хрумтіла сирим))) Потім тільки дійшло що щось не те.

Zelenkа• 03 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Тут як завжди про їжу а де коти?
Привіт
Нажерся печінки і валяється, привіт!
автор Леди на мопеде • 03 марта 2023
Ответ для Просто я
Те же яйца, только в профиль.
В отзывах пишут, что она сухая
irina _d• 03 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Та якось зайду в б/у з Німеччини гляну, іноді так лінь вставати до жаркого чи плову)
Ну, к плову точно ноги не собьешь)))
Vodoleya• 03 марта 2023
Ответ для Просто я
Прикольно
Ну я из Днепр.обл, если що) если разбирать рецепты с географической точки зрения)))
ok1904• 03 марта 2023
Ответ дляZelenkа
В мене так пароварка стоїть, погрались і всьо)
В мене почала барахлити
Просто я• 03 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Не може быть такого. Ты токо шо сцала мне на забор, за то шо я сказала, шо ты херова хазяйка.
mmi583@mail.ru• 03 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
В отзывах пишут, что она сухая
І набагато вонючіша ніж скумбрія
Ну це як на мене. І смак гіркуватий
frumoasa17• 03 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Нажерся печінки і валяється, привіт!
Він набирається сил
irina _d• 03 марта 2023
Ответ для Просто я
Селёдку из нее делаю. Разные варианты.
А чего не кильку?
Просто я• 03 марта 2023
Ответ дляok1904
Ой, у вас новый имидж.

Просто я• 03 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
В отзывах пишут, что она сухая
Я селёдку делаю, мне норм.
Zelenkа• 03 марта 2023
Ответ дляФрея Фея
О, кус-кус забула, блін завтра в Новусі гляну, хотіла ж печінку з кус-кусом, шерепа.
Я беру в червоних пачках, пастазара, то 2 хвилини і всьо.
irina _d• 03 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
А я рыбу с лимоном не поняла.
Никакую.
Попыток много делала)
автор Леди на мопеде • 03 марта 2023
Ответ дляФрея Фея
Не в пузе. Режу на кусочки и между кусочаами лимон. Ну и соь перец
Zelenkа• 03 марта 2023
Ответ дляok1904
В мене почала барахлити
Я брала в 15 році, коли долар почав скакати взимку, ще тоді СОКОЛ був магазин, все метро в рекламі.
Просто я• 03 марта 2023
Ответ дляirina _d
А чего не кильку?
А того
Фрея Фея• 03 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Дякую.Гляну на нього. Колись була в ашані то купила їхній в пачечці малій, його варити не треба, ото був супер смачний.
Zelenkа• 03 марта 2023
Ответ для Просто я
Я готую добре, просто треба стояти біля плити)
Просто я• 03 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Её любую можно только кипятком залить и все.
автор Леди на мопеде • 03 марта 2023
Ответ дляok1904
Какие три полочки? Кастрюля и усьо
ok1904• 03 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Мене поперло на молочку капєц)
О! в мене сироватка є, я бринзу минулого тижня робила, треба млинців насмажити!