Что, сегодня никто не волнуется? Тогда просто пятничные посиделки
Ответ дляФрея Фея
Була сьогодні на базарчиках. Я ходила пішки до метро то там продавали. Малувата зовсім, але вже є. Багато молодої капусти, редька, огірочки. Купила капустину молоду і 2 огірки - 140грн. Дорогувато але ж так захотілося
Ой, скоко той жизни. Всё правильно сделали.
Ответ дляVodoleya
Не не, я три -четыре минутки и выключать. Вместе с яйцами и зеленью бросила. И всё хорошо.
А яйца зачем в борщ?
Блин, я решила в пятницу вечером выпить баночку слабоалкоголки, пью, и не пойму что-то, там точно 7 градусов
Впечатление, что со мной что-то не то)
Ответ дляZelenkа
Я перевела таку кількість каш, що можна Африку нагодувати)))
А ще крупи дивні є, один раз купила кус-кус, не варити просто водою залив і все, киплячою. А це купила, а його треба варити
, а я ж інструкцію вже не читала))) Думала всі однакові. Хрумтіла сирим))) Потім тільки дійшло що щось не те.
Ответ для Просто я
Те же яйца, только в профиль.
В отзывах пишут, что она сухая
mmi583@mail.ru• 03 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
В отзывах пишут, что она сухая
І набагато вонючіша ніж скумбрія
Ну це як на мене. І смак гіркуватий
frumoasa17• 03 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Нажерся печінки і валяється, привіт!
Він набирається сил
Ответ дляФрея Фея
О, кус-кус забула, блін завтра в Новусі гляну, хотіла ж печінку з кус-кусом, шерепа.
Я беру в червоних пачках, пастазара, то 2 хвилини і всьо.
Ответ дляФрея Фея
Лимон без цибулі в пузці? просто лимон і все?
Не в пузе. Режу на кусочки и между кусочаами лимон. Ну и соь перец
Ответ дляZelenkа
Дякую.Гляну на нього. Колись була в ашані то купила їхній в пачечці малій, його варити не треба, ото був супер смачний.
Ответ дляok1904
Як нінужний девайс? дуже нужний, якщо на три полички.
Какие три полочки? Кастрюля и усьо