Хочу барабульки• 03 марта 2023

Сестрі зраджує чоловік, не знаю що робити

Розумію що якщо розповім все повернеться проти мене.
Сестра за кордоном вже рік, чоловік тут знайшов собі коханку( це моя знайома).
З сестрою спілкуюся дуже добре , у них двоє дітей. Знаю як їй важко за кордоном, вона думає чим годувати дітей і навіть не підозрює нічого 😥. Якщо розповів, сестра сприйме це в штики, думаю перестане спілкуватися, а чоловік навішає що я брехуха і т.д. Хоча про зраду знаю не одна я.
В душі паршиво , не знаю як справитися з цим почуттям.
Дуболом• 03 марта 2023
Ответ дляОбнимашкина
Приведите пример верных животных и птиц?
🤣

Фея_3уровень• 03 марта 2023
Ответ дляДуболом
Заради дітей! Щоб діти жили в повній сім´ї
не просто повній! а переповненій, мама, тато і тьотя Лєна
Дуболом• 03 марта 2023
Ответ дляФея_3уровень
🤣 але найкраще дітям з рідним батьком, що не кажіть
Пешеходик• 03 марта 2023
Ответ дляОбнимашкина
https://ukr.media/animals/391231/
Скорая помощь• 03 марта 2023
Ответ дляДуболом
Хоч який, але є
Хай по тьотях ходить, зраджує дружину, алкаш, психопат. Але з батьком хоч яким краще, ніж без нього
Фея_3уровень• 03 марта 2023
Ответ дляДуболом
найкраще дітям там де здорова психологічна обстановка
БезПаспортаНеПродаю• 03 марта 2023
я бы не простила сестру, если б из меня так долго делали дуру.
маминаБубочка• 03 марта 2023
Ответ дляДуболом
Аа. Ви про мого. Та ні. Першого чоловіка вигнала, бо останньою краплею стала зрада. Зараз у відносинах. На 100% не впевнена в ньому. Але дійсно вірю, що є мужики однолюби. В мене в сестри такий чоловік.
это по- тому, что сестра не исчезала на год. или 1 на 1 000 000.
Скорая помощь• 03 марта 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Если говорить, то с доказательствами. А не просто: я видела, мне показалось

Дуболом• 03 марта 2023
Ответ дляСкорая помощь
Хоч який, але є
Ви знаєте, я свого вигнала, бо гуляв і скандали дома влаштовував. Але душа болить, що дитина живе не з рідним батьком. Пишу і сльози га очах. Я хотіла для неї повну сім´ю. Бо сама в такій зростала. Це мій біль на все життя
Дуболом• 03 марта 2023
Ответ длямаминаБубочка
Та не скажіть. Багато прикладів в моєму оточенні, що безмежно кохають своїх дружин. Як кохаєш, то інші не цікаві
Обнимашкина• 03 марта 2023
Ответ дляПешеходик
https://ukr.media/animals/391231/
Спасибо, ознакомлюсь.
БезПаспортаНеПродаю• 03 марта 2023
Ответ дляСкорая помощь
да сфоткать, это ж ее знакомая.
автор Хочу барабульки • 03 марта 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Сестра должна задуматься уже о нём, как о человеке и отце, с которым ей приходиться НЕ ЗНАТЬ как прокормить детей.
На любовницу то бишь шампанское, конфетки, ужины и мелкие подарки значит ему хватает ...

Но не в этом даже вопрос, ей НЕ хватает, а он и в ус не дует. Это ОСНОВНАЯ жопа, которая ей известна.
О любовнице, поговорила бы когдато нейтрально, типо вот как она думает, что она вообще с мужем, браком, всё таки год и т.д. и т.п. Поговорила б вообще лучше лично. В гости б приехала. А уж от ее состояния отталкивалась бы ’готова’ ли она в принципе к такой информации или итак ’на грани’
Дуже хочу приїхати до них, але там проблема з житлом + важка дорога з пересадками 2500 км 😒
Обнимашкина• 03 марта 2023
Ответ дляДуболом
Откуда вы знаете, что прям так сильно любят? Кто знает, что там в семье происходит за закрытыми дверьми.
Скорая помощь• 03 марта 2023
Ответ дляХочу барабульки
Готелів немає?
Сусановна• 03 марта 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
моя сестра тоже так говорит, я просто молчу и не лезу. Нормальный здоровый мужик не будет год терпеть без секса. И на передовой не зря нашим бойцам организовывают вечера, потому что без секса невозможно
что за вечера?
Скорая помощь• 03 марта 2023
Ответ дляХочу барабульки
Це умовно від Дніпра до Брюсселя 2500 км
Этожзвяздаяегообожаю• 03 марта 2023
Думаю, сестра і сама здогадується, якщо не тупа. Просто їх обох влаштовує такий хід речей. Ну а якщо тупа, то нехай далі вірить, що чоловік наліво не ходить. Повернеться - і будуть жити як і до війни.
Я б не лізла у відносини інших.

Викачую яйцями• 03 марта 2023
Потрібно розуміти, що у них там з тією жінкою. Якщо це стосунки, а не просто секс, коли припече, якщо там є почуття, тоді варто було б обговорити цю ситуацію з ним, хай вирішує, що для нього важливіше. Навіть для того, щоб трохи утихомирити його пил, якщо планує зберегти почуття до дружини. Страх втратити все дуже стримує різну закоханість і пристрасть.
Якщо там просто секс, теж можете натякнути, що знаєте. Але робити з цього трагедію не варто. Більшість чоловіків і без розлуки з жінкою іноді так розважаються без шкоди для сім‘ї. А тут війна, небезпека, самотність, хай має невеличку розраду.
Великий сатирик• 03 марта 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
А кто организовывает?
ДлинноНожка• 03 марта 2023
Ответ дляА я на шпагате
На що розраховували жінки, які залишали своїх чоловіків в Україні?
Правильно, нужно сидеть в страхе за детей ради того, что бы штаны качан свой налево не парили.
іронічна антитеза• 03 марта 2023
Розкажіть своїй сестрі. Після смерті чоловіка, я дізналася про його зраду, пройшло мало часу з його смерті, але замість болю втрати в мене біль зради, в мене купа питань до нього, але нікому їх задати... Є два варіанти або сестра змінить ситуацію, або відпустить її. Навіть якщо вона не повірить, Ви будете спокійна, що зробили все, що потрібно було. У Вашої сестри є вибір.
Хропочка з гривкою• 03 марта 2023
А що каже ’Ваш родич’ ? Можна ж просто запитати, маєте право, як ’родичка’. Я мабуть від цього б відштовхувалася. Якщо це чисто фізіологічні стосунки, до краще так, знаєте цю знайому, вже не ’не пойми хто’. І в такому разі не вмішувалась би, життя все розставить на місця. Але якщо там вже далі, чим чиста фізіологія і ніякої допомоги дружині й дітям в скрутний час.....Складно все, з одного боку сестрі від таких новин легше не стане але можливо це буде мотивацією влаштовувати своє життя вже окремо, з розумінням, що сім´я це вона і діти.
Играю у края• 03 марта 2023
Ответ дляА я на шпагате
Їм плювати, одного кинули, знайдуть другого.
Хропочка з гривкою• 03 марта 2023
Ответ дляИграю у края
Ну навіщо Ви так. Таке враження, що Ви не жінка.
Жінки ж не поїхали хто зна куди з доброго дива, та й не на курорті. В чужих країнах з дітьми, то все дуже складно, я не змогла....
ТебеОноНадось• 03 марта 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Які вечора? 🤣🤣🤣 мені аж смішно стало. 🤣
Котики-муркотики• 03 марта 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Зачем лезть? Какой нормальный мужик будет терпеть год и больше. Все кто уезжает должны понимать это
Как раз нормальный мужик будет терпеть и год. Другое дело кобель...
Котики-муркотики• 03 марта 2023
Ответ дляДуболом
Имею такое же окружение. Мне просто очень странно что вся советчица считает нормой загул мужика, у которого уехала жена. Женщины сами их программируют. Бред какой-то
Котики-муркотики• 03 марта 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Нормальный мужик думает головой, а не одним местом.