Конотопська відьма• 04 марта 2023
Мені 25, а мене ніхто з чоловіків щиро не кохав
та не зізнавався у коханні, не турбувався про мене та проявляв любов вчинками та підтримкою. Часом, коли мені важко, я саме цієї любові та підтримки хочу і це мене засмучує. Вирішила просто поділитись з вами.
Кнопус• 04 марта 2023
Ответ дляБолтушка Му
Крики про кохання не мають нічого спільного зі щирим коханням
Так це якраз те кохання, яке хоче автор
NataHromadska0808• 04 марта 2023
Ответ дляБарбітта
А дітки?
Діти, батьки, собаки, коти- це все не те. Це важливо, але нічого з цього не замінить взаємного кохання з чоловіком. Так як і навпаки. Це абсолютно різна любов. Вона може бути однаково сильною, але жодна з них не може замінити іншу
Болтушка Му• 04 марта 2023
Ответ дляКнопус
Так це якраз те кохання, яке хоче автор
Ну, на те воно й 25
З віком минеться
Конотопська відьма
• 04 марта 2023
Ответ дляNataHromadska0808
Мені в цьому році 38 буде. А так і не було такого
У вас ще є шанс зустріти того самого
У Вас також є шанс))
Кнопус• 04 марта 2023
Ответ дляБолтушка Му
Ну, на те воно й 25
З віком минеться
Якщо коханий її не вб’є
СережкинаЯ• 04 марта 2023
Автор вам і іншим дівчатам бажаю кохати і бути коханими
бажаю кожній зустріти ’свого’ чоловіка, який полюбить такою, які ви є, буде турбуватись і цінувати
Майская киска• 04 марта 2023
Ответ дляКнопус
Ну мою сестру щиро кохають, аж до погроз і побоїв, та нищення її ж майна. Дарує букети і кричить про своє кохання на увесь світ, аж доки його білочка не вхопить і не почне зганяти свою агресію на неї.
Ну нафіг таке кохання.
Як про мене, нажаль... Автор, можу віддати. Про кохання будете чути кожну хвилину, а жити в страху ...
Болтушка Му• 04 марта 2023
Автор, шукайте опору у своїй любові до себе. Кайфуйте від життя, балуйте себе, підтримуйте себе
Тоді й чоловіки підтягнуться
Пишу каліграфічно• 04 марта 2023
Мне 35, и я думаю, что меня тоже никто никогда не любил по-настоящему
Конотопська відьма
• 04 марта 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Дякую))
Закусенец• 04 марта 2023
Мне 44 и в меня наверное никто никогда не влюблялся, я никогда не видела направленного на меня влюбленного и восхищенного взгляда
Но у меня нормальная семья, муж, дети.
Помилуйте мадам• 04 марта 2023
Автор, психологічно здорових та ніжних до жінок чоловіків дуже мало. Вірте, звичайно, що Ви зустрінете того самого, з яким буде комфортно, спокійно і надійно. Але знайте, що, на жаль, більшість чоловіків ідіоти.
Мені 42роки і на пальцях однієї руки можна перерахувати дійсно гарних сім´янинів.
когдадеЦкие• 05 марта 2023
Мені зізнався у коханні майбутній чоловік, мені було 25. Все ще буде, авторе