Пузата Хата• сегодня в 05:27

Подруга ображається що не хочу приїхати в гості, як бути?

Запрошує вже давно і дуже настирно, вона живе в красивому курортному місті і я б і туди з радістю приїхала на тиждень ну і з подругою поспілкуватися, провести час разом. Але вона курить айкос, це просто нестерпно, вона відкриває очі в 6 ранку і зразу айкос в рота, це кожні 15-20 хвилин, реально викурює по 1,5-2 пачки вдень, ці стіки скурені повсюди і курить вона його нон стоп, це нереальний сморід і причина того що я не хочу проводити час з нею. Ви б сказали їй про це?
Зробіть вибір:
вже голосів: 80
Сказалаб
Їхала і терпіла би, не сказала
Вигадала би іншу причину
НаБалКоніХодять• сегодня в 05:29
Зніміть житло і погуляйте із подругою
автор Пузата Хата • сегодня в 05:31
Ответ дляНаБалКоніХодять
Зніміть житло і погуляйте із подругою
Цей варіант відпадає абсолютно, вона образиться і не зрозуміє.
НаБалКоніХодять• сегодня в 05:32
Ответ дляПузата Хата
Досить дивно, в на що ображатися. Дорослі люди, у кожного свій ритм життя
НаБалКоніХодять• сегодня в 05:32
Вона прямо в квартирі палить в ліжку?
автор Пузата Хата • сегодня в 05:33
Ответ дляНаБалКоніХодять
Вона прямо в квартирі палить в ліжку?
Так, прямо в ліжку і взагалі всюди, абсолютно всюди.
Жена миллионера• сегодня в 05:38
Ответ дляПузата Хата
Це дуже шкідливо. Вони викликають багато захворювань, одне з них – цукровий діабет (через постійне потрапляння солодкого в організм)
автор Пузата Хата • сегодня в 05:38
Ответ дляНаБалКоніХодять
Нічого дивного + як це вирішить проблему якщо це куріннявсюди, на пляжі, в кафе, в клубі, на вулиці- всюди цей сморід
НаБалКоніХодять• сегодня в 05:40
Ответ дляПузата Хата
На відкритому повітрі я не відчуваю

Ви досить прискіплива.
Можливо вас сама подруга дратує
автор Пузата Хата • сегодня в 05:40
Ответ дляНаБалКоніХодять
На відкритому повітрі я не відчуваю

Ви досить прискіплива.
Можливо вас сама подруга дратує
Біля вас хтось курить айкос кожні 15 хвилин? Я думаю ні, в мене таке враження що він вʼїдається мені в ніс + та вічна пипка в роті
НаБалКоніХодять• сегодня в 05:41
Ответ дляПузата Хата
В приміщенні ні.
А на відкритому повітрі буває.
Я на палю і не палила ніколи.
Мені пофігу. Я не відчуваю
автор Пузата Хата • сегодня в 05:42
Ответ дляЖена миллионера
Цукровий діабет виникає через солодке?
Бочка порохУ• сегодня в 05:43
Ответ дляПузата Хата
айкос это не сигареты. прям в лицо дуть надо, чтобы его учуять, и то, в процессе курения. если сидишь хотя бы за пару метров или вообще гуляете по улице, то его не чувствуешь. у вас что-то нервное
НаБалКоніХодять• сегодня в 05:44
Ответ дляПузата Хата
Цукровий діабет виникає через солодке?
Другого типу так. Із-за неправильного харчування і надмірної ваги
автор Пузата Хата • сегодня в 05:45
Ответ дляНаБалКоніХодять
А при чому тут айкос?
НаБалКоніХодять• сегодня в 05:46
Ответ дляПузата Хата
А при чому тут айкос?
Взагалі не при чому.
автор Пузата Хата • сегодня в 05:46
Ответ дляБочка порохУ
Ви курите айкос?
автор Пузата Хата • сегодня в 05:46
Ответ дляНаБалКоніХодять
Взагалі не при чому.
Ну тоді я не зрозуміла вашої відповіді
НаБалКоніХодять• сегодня в 05:47
Ответ дляПузата Хата
Ну тоді я не зрозуміла вашої відповіді
Від фільтруйте мої коменти
постою_послушаю• сегодня в 05:50
Ответ дляПузата Хата
У вас в роті? Нет ведь, почему тогда вас это так трогает?
автор Пузата Хата • сегодня в 05:52
Ответ дляпостою_послушаю
Вам подобається сморід поруч з вами нон стоп?
постою_послушаю• сегодня в 05:57
Ответ дляПузата Хата
Сморід нет. Но вы же именно на пипку в роті акцент сделали. Не в айкосе дело, раздражает вас подруга, вот и всё
автор Пузата Хата • сегодня в 05:59
Ответ дляпостою_послушаю
Я зробила акцент на СМОРІД!!! Про шо написано в темі, але вам хочеться примахатися до пипки
Неправдиша• сегодня в 06:11
Скажите так, как есть. Раньше мне было комфортно рядом с тобой, сейчас нет. Я не переношу резкого запаха от твоего айкоса. Так что дорогая прости, но теперь у нас дружба только онлайн. Если вы с ней реально подруги, она Вас поймёт и поддержит.
Наполеон Бонапарт• сегодня в 06:13
А чого всі накинулись на Автора, я чудово її розумію. Будь-який запах, навіть не такий смердючий, але постійнй, нав´язливий може звести з розуму за порівняно не довгий час.
Благоуханочка• сегодня в 06:35
Я б їй про це сказала. Якщо дійсно хоче вас побачити, то буде палити рідше і подалі від людей. П.с. в мене парфуми викликають мігрень, тому зустрічаємося з подружками на вулиці і вони ставляться з розумінням
Бочка порохУ• сегодня в 06:36
Ответ дляПузата Хата
Ви курите айкос?
я вообще не курю, муж курит
Дайте подуться• сегодня в 06:38
Ответ дляНаБалКоніХодять
Трохи не так ви розумієте неправильне харчування яке викликає діабет
автор Пузата Хата • сегодня в 06:38
Ответ дляБочка порохУ
я вообще не курю, муж курит
Вдома? В ліжку коли прокидаєтеь? На сніданок з вами, в обід
Дайте подуться• сегодня в 06:40
Автор, не тут треба писати а з подругою поговорити
Бочка порохУ• сегодня в 06:40
Ответ дляПузата Хата
да, дома, и за обедом и т.д. в постели только рядом не курит. ничего страшного в этом не вижу и ничем не воняет. запах чувствуется только в процессе и если ооочень близко нахожусь