Фуліганка• 05 марта 2023

Что первое вы купите по возвращении в Украину?

Я минеральную воду нашу и бумажную книгу на украинском языке.
Затем, добравшись, закажем роллы.
МАМА НИКИТКИ-2• 05 марта 2023
Ответ дляграфиняВишенка
ну как бы да, но как бы нет.

Территориально это восточная Европа, фактически она не в ЕС - значит качество никто не контролирует. Сами европейцы не считают Украину своей частью

Да в ЕС, особенно в Испании вкуснее молочные продукты, хлеб (но Сильпо тоже молодец, лучшие бубоньки), мясная продукция точно лучше, та что в магазине, типа колбасы и тп. Сыры и рядом не стояли. особенно цена.
Овощи и фрукты соу соу, смотря что. что-то лучше, что-то нет. Ну крупы и тп это одинаково
Ви точно за Іспанію пишите? Хліб геть не смачний. Крупи? Які? Крім рису,будь-якої різновидності, ніякої більше немає.
Овочі на фермерському ринку - смачні. Магазинні- такі як в нас зимою. Молочка теж різна.
Сири - більшість козиних. Ковбаси на любителя. Сосиски не смачні.
От що смачне- риба і морепродукти.
Почемучка• 05 марта 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
70 евро в неделю ? А в какой вы стране ?
Италия
графиняВишенка• 05 марта 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
От що смачне- риба і морепродукти.
точно
ну если вы любите магазинный украинский то может вам и невкусно
мясо огонь, курица, креветки, хамон
фрукты рай
и дешево
Ёшки_Матрёшки• 05 марта 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Что значит неправда? Неправда что мне там не вкусно?кашкавал и мляко их не вкусное! Фруктов местных тоже мало, картошку из египта везут! Винограда местного не найти! И не надо мне говорить что это не так, у меня там квартира и пару месяцев летом я там живу уже 10 лет! Так мне действительно там невкусно . И не только мне. Вам вкусно? Ну поздравляю. Для меня самый вкусный творог этот. Но понимаю что многие будут говорить что гавно. Это дело личное каждого.
https://novus.online/ru/product/sir-kislomolocnij-...
Молочное там вкусное. И натуральное. За остальное я не писала,сама кухня их не очень.
Почемучка• 05 марта 2023
Ответ дляКундалини
Та,ну)
Вхід в суші бар 20 євро.
Замовляєш все,що хочеш+дозамовити можна те,що сподобалось.
Додатково оплачується вода,вино,десерти.
Ну я про це і кажу. 50-70 євро на двох. Ми і так 1400 віддаємл в місяць за оренду, комуналку і їжу. Грошей більше немає це вся моя зп українська
Значит надо• 05 марта 2023
Я приезжала осенью ела огурцы и хурму. В кафе дыруны, чебуреки заказывала, банош. Кофе постоянно пила, и шаурму
Бла бла бла• 05 марта 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Боже ну и цены в эзергунде 😳😳😱😱
В Варшаве за 1800 грн 1.5 кг ролов и то считаю дорого заплатили.
В Киеве тоже можно купить полтора килограмма за 1500-1800 без проблем, и это даже будут хорошие:)
Но Эгерзунд - не просто хорошие, они одни из лучших.
Я_поехала• 05 марта 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Женщина , здесь не одна я отписалась о гавняности продуктов Англии . Я понимаю что Вам платит страна халявные деньги , Вам и уксус сладкий . Не все так ненавидят свой организм как Вы . На этом адьес. Вы меня утомили
Женщіна, а з чого ви вирішили, що якась країна платить мені халявні гроші? Я так розумію, додумувати щось особисто своє по будь-якому питанню та зверхнє ставлення до людей , то ваше всьо?
До речі, раз ви вже тут говорите про думку інших, ви може подивитись профіль Аніти Луценко в інсті, яка теж зараз донькою живе в Англії і є спеціалістом з правильного харчування. Чомусь у неї немає особливих претензій до британських продуктів. Мабуть тому, що звикла до мівіни 😂😂😂😂😂
Жена брата Админа• 05 марта 2023
Ответ дляграфиняВишенка
ну как бы да, но как бы нет.

Вот не погоджусь. Сирів таке розмаїття, всі не перепробувати. А вот мʼясо жорстке, окрім індички та куриці, відкормленної на кукурудзі. До чого не докопаєшся - це до овочів, риби та морепродуктів
Ро30BbIu_CJIoHuK• 05 марта 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Без фольги. Якщо маленький 20 хвилин в духовці, якщо великий 30-40, до золотистої скоринки. Він більш соковитий ніж картопля, має солодковатий вершковий смак 👍
Прямо відкриття для мене))) дякую
палка-копалка• 05 марта 2023
Ряженку, селедку, кильку , сыр косичка
МАМА НИКИТКИ-2• 05 марта 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Я теж. Але він рашистський, тому тепер точно ні. Можу вам порадити facelle, бавовняна поверхня. Без цих дурацьких ароматизаторів і дуже стійкі до протікань.
Котекс? Ви пошуткували щас?
Кotex is an American brand of menstrual hygiene products
МАМА НИКИТКИ-2• 05 марта 2023
Ответ дляДрібка щастя
А что вам мешало дома купить хорошую страховку?)
Ви не розумієте)))
Дома платно, а взаграніце на шару…
Єдина Країна• 05 марта 2023
Ответ дляДиверсификация
Не знаю откуда фото, это для примера Я покупаю в Нидерландах, но в соседних странах тоже видела.
Что нельзя купить в шубу? Я каждые две недели делаю мужу, он ее фанат.С матиасом ещё вкуснее, чем с нашей. Идеально, она уже готовая, только на кубики порезать.
в Германии с матиасом мне шуба не зашла. Рыба с уксусом, вкуснее нашей селедки нет ничего...
Я тут Живу• 05 марта 2023
Ответ дляШанельКуКу
А можете привести пример, чего нет в Украине или не такое вкусное?
В Україні немає мадленів, пен о шоколя, смачних макарунів, смачних багетів, кус-куса з овочами, Гордон блю з болоньєзе, гночі з моцарелою, равликів з трав´яним маслом, буш ноель, 90 видів сиру у любому супермаркеті, французька полуниця ’як у дитинстві - запашна і солодка)’ і багато-багато іншого.
Головна відмінність продуктів в Україні і у Франції: в Україні можна купити не самі дешеві продукти і це буде абсолютно не їстівне (молочка, ковбаса...) у Франції можна брати дешеве і воно буде дуже смачне.
Нашли в капусте• 05 марта 2023
Ответ дляВредняжка
Та да, кто же хочет, но здесь не хватит на недвигу к сожалению. Может быть старт как на ипотеку, %маленький, короче будем смотреть.
Беженцам ипотеку на дают
Дрібка щастя• 05 марта 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви не розумієте)))
Дома платно, а взаграніце на шару…
Та почитавши цю мадам , там все зрозуміло і бридко
Да_Я_ТакаЯ_• 05 марта 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Котекс? Ви пошуткували щас?
Той, що возили нам, в рф-її робився, там і і штрих-код 46 був(
Може зараз щось змінилось.
Бокс-орун• 05 марта 2023
Ответ дляШанельКуКу
Якщо кому то вежливо, є величезні відділи смачних веганських продуктів, паштетів,лазаньї , капелетті ..
При тому сотні назв і варіацій ( яких я і не знаю, бо я не веган і то мені не актуально )
Але хто веган- то в захопленні від того
САМ_ТАКОЙ• 05 марта 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
натуральное? не смешите)) натурального там ничего нет давно
Кундалини• 05 марта 2023
Ответ дляПочемучка
Ми в 60 на двох вкладаємось.
У вас оренда дорога(
Ми в однокімнатній,то 1000 євро виходить.
Були в Україні,самий дешевий сет 500 грн на одного,це дуже мало.В Європі та ще й з зарплатою ,то мені вигідніше тут.
автор Фуліганка • 05 марта 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
А сейчас что мешает ездить ?
Uber скачайте - реально копейки поездка стоит.
Может и копейки, но здесь убера нет. И ничего нет. У всех машины, расстояния огромные. В городах и более густонаселенных местах есть.
Бокс-орун• 05 марта 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Я робила сама творог за два дні з молока магазинного жирністю 3,8 процента
Спробуйте зробити з нашого - питання відпадуть
Зайченя• 05 марта 2023
Ответ дляЄдина Країна
Так есть же матиас без уксуса
МАМА НИКИТКИ-2• 05 марта 2023
Ответ дляграфиняВишенка
точно
мясо огонь, курица, креветки, хамон
фрукты рай
и дешево
Я перепрошувала хліб увесь, який знайшла. Не смачний.
Якщо ви привикли до магазинного мяса, то може вам і смачне в Іспанії. Курка ніяка. Про морепродукти я написала, смачні, свіжі та гарні.
Хамон не всі їдять.
А щодо круп))) чого ж промовчали? Які крупи в магазинах Іспанії ще купляєте?)))
В Україні краще, набагато. Продукти з будь-якого куточка світу є. В Іспанії, наприклад, вітчизняні виробники. Якщо імпорт то вартує захмарні гроші.
Я_поехала• 05 марта 2023
Ответ дляЄдина Країна
Так матіас -це молодий оселедець, просто більш ніжний і жирний
МАМА НИКИТКИ-2• 05 марта 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Може зараз щось змінилось.
Можливо. Я не вчитувалась. Котекса повно а магазинах.
графиняВишенка• 05 марта 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Хамон не всі їдять.
так крупы везде одинаковые) рис макароны
овсянка кус кус
хлеб белый, хрустящий, я обожаю такой
МАМА НИКИТКИ-2• 05 марта 2023
Ответ дляграфиняВишенка
овсянка кус кус
хлеб белый, хрустящий, я обожаю такой
Нордік краща) курс-кус сьогодні пішов у смітник. Присмак сирої муки ніякі спеції не змогли забити.
Хліб білий і хрумкий? Хліб повинен пахнути хлібом. В Іспанії він ніякий це м’яко сказано.
От шо ще краще в Іспанії, це салатні листя. Свіжусенькі. Тиждень в холодильнику і нічого з ними не стається. В Україні навіть вчорашні вже обвітрені і мляві.
А, і забула))) дуже здивували крашені яйця в продажі на Пасху.
Оливкова олія дуже добра, для мене краща тільки на Кіпрі була.
Люблю_смаколики• 05 марта 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
А Pilos в Лидл?
Ну вот его на сырники и брала. Но так чтоб покушать, то нет, никто его не хотел. Я разные пробовала брать - ни один не зашел. Нет такого как наш, например, Белоцерковский