Безсовісна кума• 05 марта 2023

Ярмарок на Ревуцького, обережно!

Дівчата, в мене шок! На протязі 4 місяців купували сир (творог). Все подобалось, не кислий, жіночка охайна, 135 грн. за кг, ну і т.д. Вчора вирішила перевірити сир на якість йод, окріп (не питайте чомо не зробила того раніше). Боже, він посинів , розчинився у воді майже повністю. Пішла знову на ярмарок, купила ще у двох-те саме. Що це коїться? Це хтось перевіряє взагалі? До того сиру завжди черги. Куди скаржитись? На фото праворуч той самий сир і поруч сир з магазину. Не буду казати який саме, то не важливо, він справжній, не посинів і потонув. Купила його, бо після трьох синіх, подумала, що може з йодом щось не те.
ЗайкаСвоя• 05 марта 2023
Ответ дляЖенщина_в_лосинах
Вот что нашла
Магазинный туда же.
Как-то пыталась из известной марки творога сделать сыр -на хлопья и развалился. Взяла другой - та же история.
автор Безсовісна кума • 05 марта 2023
Дівчата, накидайте ідей, куди скаржитись. Є телефон тієї жинки. В Дарницьку РДА?
Поросенка• 05 марта 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Ну а как вы докажете, чек есть ?
Нічний дожор• 05 марта 2023
Ответ дляЛовлю капці
Напишіть детальніше. Скисле молоко, то кисле молоко, як там робити сметану?
Коли молоко стоїть і киснем, то в нього підіймається сметана зверху. Акуратно її ложкою знімайте.
Але це в жирного домашнього молока. В магазинних сметани немає.
Катастрофа• 05 марта 2023
Перестала ходить на Ревуцкого на ярмарку после того, как мне впарили кусок самой жилистой части лопатки вместо окиста, так обидно было, дома открыла, а у меня только сверху мяса кусочек, внутри жилы и пленка (
А молочка, фрукты и многое другое занимают те же торгаши, что возле метро стоят, куча точек по городу.
Яйцеголовая• 05 марта 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Крохмаль, то саме просте, що там мое бути.
Автор напишите марку покупного, пожалуйста. Я раньше покупала у частников, теперь нет, цена у них зашкаливает. Мой любимый покупной украинский, в АТБ часто по акциям 400 гр 50 грн
Поросенка• 05 марта 2023
Ответ дляКатастрофа
Ой, тоже не люблю этот ярмарок, но мама любителтница иам позодить. Пару раз мне покупала творог. Я не проверяла((.
Теперь надолго отобьётся охота на творог((..эх .
автор Безсовісна кума • 05 марта 2023
Ответ дляПоросенка
Ну а как вы докажете, чек есть ?
Чека немає, але його на ярмарках не дає ніхто, не передбачено умовами торгівлі. Якісь же мають бути важілі впливу.
Джем Шакіри• 05 марта 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Я тепер там взгалі купувати не буду.
Так и есть, на этих ярмаркпх черте что продают, там ничего домашнего нет, давно там ничего не покупаю.
Заместитель автора• 05 марта 2023
Ответ дляПоросенка
В кипятке хлопья((
Я не думаю що це вірний тест.
Сир це що? Відігріте зкисше молоко.
Плавиться і стає тягучим це твердий сир себе так поводить. Щоб отримати твердий сир додають плавителі чи соду ( рецепт плавленого сиру-домашній сир +сода)
Поросенка• 05 марта 2023
Ответ дляЗаместитель автора
Я не думаю що це вірний тест.
Сир це що? Відігріте зкисше молоко.
Ну да, похоже на правду
Катастрофа• 05 марта 2023
Ответ дляПоросенка
Я не доверяю творогу, который дешевле и на развес продается в магазинах, в запеканке отслоились прямо желейные кусочки, фу. Поковыряли, поняли, что это не нормально и выбросили, перевод продуктов.
А домашний не беру, потому что в принципе не доверяю таким хозяевам, я брезгливая жуть(
Своего молочника ,к сожалению, не нашла, да и не искала, если честно (
автор Безсовісна кума • 05 марта 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Воно буде як реклама, не хочу. Він , собака, майже самий дорогий з магазинних, кругленький.
Яtatka• 05 марта 2023
Ответ дляЛовлю капці
Купую 3л банку молока у знайомого молочника на ярмарці.. Принесла поставила на тепле..от наприклад я купую по середах - стошть до пятниці-суботи на кухні. Не мішати,не колотити, бо не підійде сметана.Воно видно буде по банці, Ложкою збираєте в окрему баночку сметану, а кисляк переливаєте в каструлю і на плиту(я ставлю на розсіювач) на маленький вогонь. До кипятіння не доводити. Я люблю більш зернистий сир. То пригріваю більше. Потім дати постояти, щоб не гаряче було і через сито і марлю ’відкидую’. Можна зверху чимось притиснути, щоб сироватка стекла..
Значит надо• 05 марта 2023
Ответ дляЯtatka
Давно вже не купую на базарі сир, хоч і в знайомого дядька. Купую молоко, а потім коли скисне відбираю сметану, а кисляк відігріваю. Отримую приблизно 400гр сиру, корисну сироватку і 300-400гр сметани.. Це з 3л банки.
Малий вихід сиру і сметани з 3-х літрової банки молока. Може і справді молоко таке, а може і розводить водою
Яйцеголовая• 05 марта 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Позвоните на 15-51, они подскажут, заодно и скажите что там все продают молочную продукцию без анализа лаборатории, а это запрещено.
Яtatka• 05 марта 2023
Ответ дляЗначит надо
Все залежить від густоти молока і чим годують зимою. Літом було до 500гр.
Яйцеголовая• 05 марта 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Простоквашино? Мои дети только его едят. А я люблю украинский
автор Безсовісна кума • 05 марта 2023
Ответ дляЗаместитель автора
Я не думаю що це вірний тест.
Сир це що? Відігріте зкисше молоко.
Я думаю, що вірний. Коли перетримаєш сир (я колись робила малому) він стає гумовим. Він не має в окропі перетворюватися у мотлох.
Значит надо• 05 марта 2023
Ответ дляЯtatka
Спробуйте молоко спочатку на сутки поставити у холодильник, а потім вже винести банку на тепле. Ось тоді у Вас покаже скільки вершка в банці. А якщо Ви після купівлі одразу поставите у тепле, то вершка мало буде.
автор Безсовісна кума • 05 марта 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Так. Якщо ви вже вгадали. Він ліворуч. Він мені не подобається у запіканках. Хочеться щось м’якше.
Заместитель автора• 05 марта 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Коли перетрисати то стає більш пружним, зернистим, крупинчастим.
А ви кажете навпаки має стати більш тягучис ,еластичним. Це 2 протилежних стани.
Хтосьможе з точки зору фізики-хімії пояснити процес яким має бути справжній сир в окропі.
автор Безсовісна кума • 05 марта 2023
Ответ дляЗаместитель автора
Може у когось є перевіренний сир для досліджень?)
Бараболька• 05 марта 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Він був не кислий, не жирний, біленький. Запіканка була чудова. Ой, не травіть душу) До неї черги стоять кожну суботу.
ну так в запіканки часто крохмаль добаляють.
Маю сечі• 05 марта 2023
Кто-то проверял Белоцерковский?
автор Безсовісна кума • 05 марта 2023
Ответ дляБараболька
4 ст. л на 1 кг сиру) Мене крохмаль менше всього турбує. А чого все інше? Це ж не 1кг крохмалю?
автор Безсовісна кума • 05 марта 2023
Ответ дляМаю сечі
Кто-то проверял Белоцерковский?
Я сьогодні куплю пачку Яготинського, того який 180гр., подивлюсь який він буде у окропі.
Не служанка• 05 марта 2023
Девочки, напишите какой творог из магазина вкусный и похож на домашний. Звенигора прочитала, а еще какой?

Домашний беру только в гостях у родственников в небольш. городе, у них из ближних сел привозят хозяйки, оч вкусный.
Я така бойова• 05 марта 2023
Красный жгучий молотый перец вы ещё не покупали? Не покупайте! Только в стручке настоящий, а то в пакетике пыль красная молотая.
Я така бойова• 05 марта 2023
Ответ дляПоросенка
Блиин у меня йода, наверное нет, купила 2 кг творога... Ща пойлу посмотрб. Никонда ге делала такой тест...
Нам сообщите :) тоже интересно.