Водійка хімарса• 05 марта 2023
Ответ дляХачапууури
А на вогні його не варто запікати?
Воно стопиться, це ж не підчеревок.
ЖаннаНеАгузарова• 05 марта 2023
В котлеты, пельмени, в чебуреки добавите. Я так замораживаю и потом в фарш для сочности
Водійка хімарса• 05 марта 2023
Обмокніть у сіль , хай просоліє днів три-чотирі. А потім надлишок солі приберіть і обваляйте в копченій паприці. Дуже смачне сало буде, як закусочка. Та і до борщу.
Водійка хімарса• 05 марта 2023
Ответ дляБурундучиха
Порезать тонко и пожарить на сковородке. Съесть.
Господи, ви мене катуєте))) я таке обожнюю, але підшлункова мені помститься))))
Водійка хімарса• 05 марта 2023
Ответ дляХачапууури
А на вогні його не варто запікати?
Шашлики робите на вулиці? Я колись филе куряче на шашлик зробила, маринувала у солі, спеціях, а перенизала все кусками сала. То був не сухий, а соковитий, і сало добре.
Аннуитет• 05 марта 2023
Ещё можно перемолоть добавить соль, перчик, чесночок, и как намазку к борщу да на черный хлебушек)))
Меряно-перемеряно• 05 марта 2023
В приправе разных перцев и соли, обвалять , три дня лежит пропитывается, сохнет, главное что б влажным не было, потом в морозилку
Ластоноша• 05 марта 2023
1. Шкварки.
2. Намазку на хлеб.
3. Купить печень и сделать паштет.
4. Обвалять в смесм соли и специй и замариновать.
2. Намазку на хлеб.
3. Купить печень и сделать паштет.
Барвіночка• 05 марта 2023
Ответ дляХачапууури
Остались такие кусочки, думаю его маринуют или как?
Я мариную.
Ріжу тоненькими шматочками, потім додаю сіль, приправи, часник і цибулю (просто крупними шматками порізаним). В лоточок, накриваю кришкою і ставлю на холодильник (в тепло) на добу.
Зазвичай воно в нас дуже швидко закінчується ))