Добрий вечір. Придбали чудо кошеня. Поки,коли провітрюємо в квартирі,тримаємо на руках. Наближається тепло. Як провітрювати та отримати нормальний мікроклімат в квартирі. Дивлюсь сіткі на вікна "антикішка". Знаю,що не можна відчиняти на провітрювання. Бачила ще варіанти куточків на вікна. Які ви порадите? Що краще?
Полтавська галушка• 06 марта 2023
Ответ дляРозумна Губка
С обычной сеткой кот выпадет вместе с ней(
У нас звичайна сітка. Три коти. Британка 8кг, 4 кг і мейн-кун 14кг. Кун не раз підтягувався на сітці. Мала постійно стрибає на стулку, лізе по сітці.
Ніхто не випадає.
Просто чоловік пройшовся по периметру сітки клеєм, щоб краще зафіксувати полотно. І додали декілька зацепів.
Старшим котам 9 и 9,5 років.
Живимо на 7 поверсі.
Ніхто не випадає.
Старшим котам 9 и 9,5 років.
Живимо на 7 поверсі.
Полтавська галушка• 06 марта 2023
Далеко не всі коти лізуть у вікно, коли воно на відкідування.
Поки молодша була геть малої, ми закривали вікно, коли уходили з дому. Зараз залишаємо на відкидання.
Ответ дляПолтавська галушка
Ніхто не випадає.
Старшим котам 9 и 9,5 років.
Живимо на 7 поверсі.
Ніхто не випадає.
Старшим котам 9 и 9,5 років.
Живимо на 7 поверсі.
Ого. Розумні у вас котики. А вікно на провітрювання лишаєте,чи повністю відчинене?
Ответ дляПолтавська галушка
Теж дуже сподіваюсь,що лізти не буде. Поки провітрюємо тільки коли вдома. А з настанням весни треба щось придумувать. Ось про сітки для кішок порадили.
Полтавська галушка• 07 марта 2023
Ответ дляMarysya
Лишаємо. Вони не лізуть у вікно, коли воно на відкідування.
Старша взагалі до вікна не підходить, якщо там нема сітки. Сидить на стільці і дивиться у вікно.
Поки мала була геть малою, то закривали, коли уходили. Але вона ні разу не полізла у вікно. І взагалі - у нас є думка, що вони завжди сплять, коли нас нема)