Стріпи для полденс. Куплятиму трійки (хто займається, той в темі), не можу визначитись з розміром.. Звичайне взуття фірм Nike, puma, skechers, zara, h&m та українських брендів купую по стандарту 39 - ідеально 👌. Але на розмірних сітках цих брендів часто написано що 39 на 25-25,3см. Я ж коли заміряю свою стопу , виходить рівно 26,0.
Щодо взуття для полденсу стільки інформації що треба брати на розмір менші.. інші кажуть брати той що носиш зазвичай. Моя тренер сказала брати згідно розмірної сітки) . По розмірній сітці 38 - 25,4см, 39 - 26,2см. Якщо розмірна сітка пишеться так як і до взуття массмаркету, то мені має підійти 38.. а якщо ж ні?!( Люди, в кого є таке взуття, підкажіть який розмір взяти. Бо ціна дуже недешева і не хочеться пролетіти(
Стосовно фасону. Зупинилась на чоботах чорного кольору, про сандалі часто погані відгуки, та й бачу що тренерА зазвичай беруть собі і радять ученицям чоботи. Єдине думаю з відкритим чи закритим носочком🤔
Ванна Тазиковна• 05 марта 2023
Я всегда брала с открытым носком, не знаю почему, но мне больше нравится. У меня стопа 26,5. 40 размер мне идеален
Ответ дляВанна Тазиковна
Під низ шкарпетки одягаєте? Не виїжджають пальці?
Я pleaser розглядаю, в них дірки такі.. не супер малі. А стопа в мене може не супер вузька, але точно не з широких.
Ответ дляВанна Тазиковна
Звичайне взуття також 40 купуєте?
Сиренькая• 05 марта 2023
Мені з відкритим носком незручно,нога ковзає.А під закрите взуття вдягаю високу тоненьку натуральну шкарпетку.А щодо розміру на стопу 26см беру 40р.
Ответ дляСиренькая
Стопа вузька, середня чи широка?
В мене пальці довгі, і стопа середньо-вузька. Теж переживаю що буде незручно..
Ответ дляСиренькая
Звичайне взуття якого розміру носите?
Ответ дляНаша взяла
А де будете замовляти? Можна поміряти і повернути якщо не підійде
Я в Польщі. Замовлятиму на bootky.pl. так, на протязі 30 днів можна повернути, але до 8.03 знижка -12%)) при їх вартості це суттєво. Хотілося б замовити і попасти зразу в розмір.
Сиренькая• 06 марта 2023
Ответ дляkate_pumasik
Звичайне взуття якого розміру носите?
Звичайне 40
Сиренькая• 06 марта 2023
Ответ дляkate_pumasik
Стопа вузька, середня чи широка?
Стопа середня з низьким підйомом
Сиренькая• 06 марта 2023
А взагалі найзручніша моя пара взуття куплена на секонді за 100грн.
,куди я зацшла після дзвінка подруги,типу тут продається таке,як ти носиш,ніхто не бере))).А так то це недешеве взуття,тому я розумію,що ви хочете не промахнутися з покупкою.
Ответ дляСиренькая
Я теж купила колись на секонді за 120 здається)) але вони одинички (я тоді не розбиралась) і відповідно не супер зручні. І по-моєму не оригінал, а китайські якісь, розірвались на третьому занятті.
Полденсом класичним займаюсь з 2012 року, а екзотік пробую вдруге.) І зараз так класно виходить, може тому що я змінилась, може тому що тренер та студія інша, але перші мої проби не дуже зайшли... А зараз вже десь 10 занять відходила, так подобається 🥰 Тому зразу не спішила купляти стріпи, бо знаю себе))
Ответ дляСиренькая
А Вам на секонді вдалося урвати оригінал? Яка фірма і підйом? 1,2,3,4?? Кайф!
Що за секонд був, якщо не секрет? Свої китайські купила на ваговому ’Економ клас’ десь посеред тижня, теж ніхто не кинувся їх купляти)))
Сиренькая• 06 марта 2023
Ответ дляkate_pumasik
Секонд у Львові,Економ клас до речі.Фірми Pleaser ,США,трійки,золотисті,з прозорим каблуком.
Сиренькая• 06 марта 2023
Вже рік юзаю,трохи подряпини на каблуці видно,а так ідеал.Потім знайшла їх на амер.сайті ,десь $100 приблизно були