Ход конём• 06 марта 2023
Вопрос для тех, кто приобрел beaty - подушку для сна
Она Вам помогает не спать лицом вниз?
Ход конём
• 06 марта 2023
Ответ дляЯ такое
а как можно спать лицом вниз?
Легко, свесить 1/2 лица на край подушки
Винник• 06 марта 2023
Ответ дляЯ такое
а как можно спать лицом вниз?
Я тільки на животі і можу заснути
На спині більше хвилини не пролежу, сну не буду ніякого
Я такое• 06 марта 2023
Ответ дляВинник
Я тільки на животі і можу заснути
А я на животе вообще никогда не спала) хорошо сплю на спине) поэтому для меня удивительно спать ’лицом в подушку’)))
Винник• 06 марта 2023
Ответ дляЯ такое
Ви б бачили мою позу для засипання)) на животі, одна нога пряма, друга зігнута в коліні і піднята, ну отак мені зручно, так тіло розслабляється і я можу заснути
Скільки разів я намагалась лягти на спину, прямесенько і заснути, не не моє))
Ход конём
• 06 марта 2023
Ответ дляВинник
Я Только в таком положеним высыпаюсь
Винник• 06 марта 2023
Ответ дляХод конём
Я Только в таком положеним высыпаюсь
Так це вона рідненька, тільки в мене зігнута нога ще вище піднята)))
Люблю Украину• 06 марта 2023
Я завжди засинаю тільки на боку, ніколи на животі. В мене маленька подушка у вигляді підкови - достатня для голови, зручна, щоб спати на боці, але така щоб усе лице не зминалося.
Курочка-чубаточка• 06 марта 2023
Ответ дляХод конём
Я Только в таком положеним высыпаюсь
Це просто - антибьюті. Що буде з вашим обличчям через 10 років(((
ШобВам_КакНам• 06 марта 2023
Ответ дляХод конём
Я Только в таком положеним высыпаюсь
Так это ж лицо на боку, а не в подушку
Я не сплю на животе особо, но на боку сплю и получается так же лежит половина лица на подушке
Ядвига Юсьлегко• 06 марта 2023
Ответ дляХод конём
Я Только в таком положеним высыпаюсь
Я тоже так сплю, это плохо?
Если на спине сплю, кошмары снятся
Для драки• 06 марта 2023
Из-за шелковой наволочки могу и немного лицом вниз, но заломов все равно не образуется.
Країна мрій• 06 марта 2023
Сплю, так як і ви. Подушка є. Не допомагає. Шовкова наволочка теж не спасає. Все одно є заломи під очима після сну. Мені 35. В інших позах я просто навіть не засну, не те що не висплюся