Колючая Роза• 06 марта 2023
Ответ дляKlodia
Но и конфетки сами себя тоже не съедят.
Я, правда, на диете, но фраза нравится.
потому у меня дома конфет нет))))
a.ostroverh• 06 марта 2023
Ответ дляViktoryjaG
Тут она уже очень старенькая и больная, лет 18.
У родителей кот остался, 20 лет весной)
mmi583@mail.ru• 06 марта 2023
Ответ дляKaramelka-Ольга
Я теж, записана на 11.00 на мамографію((
І так боюсь цієї процедури, ще й ці покидьки активізувались😥
Не бійтесь. Все буде добре, раз требе зробити значить треба. Тоді камінь з плеч
Леди на мопеде• 06 марта 2023
Ответ для Просто я
Я то отстану. Но в блокнотик записала.
Ой, баюс баюс
Леди на мопеде• 06 марта 2023
Ответ дляZelenkа
А якщо от тривога на 6 годин, як вночі? І мені треба забрати, бо їдемо по справам? Не віддадуть?
Я представляю, 6 часов там сидеть🙄
a.ostroverh• 06 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Попугайні
. Є де, але д суки крадуть і обривають. Але вже поставили камеру тепер я знаю де я свої гормони буду розлавати на ліво і право
От сволочи
У мамы тоже беда, клумба под балконом
Она насадит всего, любуется по утрам...
А падлюки всякие, то крокусы на лопате вынесут, то розы обладают, про тюльпаны молчу....
Говорю срывай хоть в вазу любоваться
У мамы тоже беда, клумба под балконом
Она насадит всего, любуется по утрам...
Говорю срывай хоть в вазу любоваться
Колючая Роза• 06 марта 2023
Ответ дляanonimka
У меня сегодня какой-то настрой подозрительный...
разобрала фонари по квартире, вернула аккумулятор, к которому были подключены фонари, на место, в машинку ребенка, достала из тревожного чемоданчика легинсы одевать - весна ж...
Надеюсь, не зря у меня такой настрой...
у меня наоборот, когда атака бегу всё на зарядку ставить(
надо упс ещё зарядить, а то расслабились мы
Ответ дляanonimka
Надеюсь, не зря у меня такой настрой...
Дай Боже, що б то до перемоги та повернення всіх їх ракет, дронів, консервних бляшок і іншої гадості на кремль, бункер...
Ответ дляМДТ
Вже нема( був приблудний, після переїзду в сусіднє село не захотів з нами, а вернувся взад, ми його ще два рази забирали, а він на старе місце тікав. Ну, то вже й не мучили тваринку, а там і хазяї вроді вернулись. Малі просять кота, але я поки що проти з цими безкінечними переїздами. Я як сирота без кота.
Я думала Ви вже устаткувались. А чому переїзди?
Ответ дляМДТ
Нічо-нічо, вагітність це цвіточки по зрівнянню з першими місяцями після пологів
В мене в цей раз страх пологів з´явився.
В попередні рази не було, а тут на тобі. І чим ближче, тим мені страшніше((
А перші місяці в мене проходили легко. В мене діти їли і спали)
Третій звісно може відірватися за всіх. Побачимо)
Наталья-249d• 06 марта 2023
Ответ дляВероника-2014
Мы всё купили, и биотуалет тоже
А нам бы еще и линолиум бы пр шлось покупать если шо.Там такой слой пыли и стены побелены.Каждый день стирка курток ,штанов :((((
Karamelka-Ольга• 06 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Дякую
Просто начиталася на нашому форумі, що це боляче і навіть синці потім можуть вілизти.
Ответ дляanonimka
Надеюсь, не зря у меня такой настрой...
Нет канечно, не зря. У вас же у единственной волшебная стиральная машина.