Клин_Кляйн• 06 марта 2023

Обираю кросівки. В чем подвох?

Обираю кросівки.
В магазині ця фірма коштує від 2500 приблизно. На Олх від 1800.
Без коробок. Кажуть, що сток. Оригінал.
Деякі фото норм, а деякі ось такі.
При цьому багато відмінних відгуків, багато відправлень. На Олх це бачно.

Це підробки? Чи вітрині зразки?
Чи взагалі секонд великими партіями?
автор Клин_Кляйн • 06 марта 2023
Ответ дляСветка-пипетка
А что это за фирма? По виду ашан-эпицентр стайл, 1800 за них только слепой заплатит
Яка різниця? Ви все одно не розбираєтесь, а тільки лайно кажете

Володарка мрій• 06 марта 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
І, як не дивно, в магазинах вибір набагато менший((
hoka не дуже популярна фірма. Їх рідко підробляють. Скоріш за все, це сток. Тобто, пари які не продались в магазині з різних причин: розпаровки розміру, сліди примірок, повернення, дефекти і звичайні пари (без дефектів) які просто не продались до наступної колекції.
Переважно приходять сюди без коробок (часом просто через те, що їдуть як бу і коробки викидають - і місця менше і провезти дешевше.
Я сама купила на продаж лот кросівок рібок, оригінал, без коробок, поставила ціну 1500грн при тому, що на сайтах від 100Є. Чому так дешево, бо - модель на вузьку ногу, ше й з технологією підкачки повітря і всі маленькі розміри
Нема підвоху по оригінальності, але сток - це те, що не так легко продати.

Ви ж обираєте конкретну модель, можете попросити додаткові фото. І купуйте через олх-доставку.
Обов’язково зверніть увагу чи не розпаровка! Колір, розмір
автор Клин_Кляйн • 06 марта 2023
Ответ дляВолодарка мрій

Обираю тільки цю марку. З моделлю ще не визначилась.
Дякую за поради ❤️
Бабуся мороз• 06 марта 2023
Ответ дляТрусиковед
Ну та ви не бачите що вони страшні?
Удалено администрацией...