Місячне Сяйво• 06 марта 2023
Квартира в декларації.
Хто подавав декларацію про майновий стан, як там відображається частка в квартирі: 0,5? 1/2? А, якщо в одноосібному володінні - 1?
Місячне Сяйво
• 06 марта 2023
А, дякую. Там просто де загальна площа, вказано одиниці виміру (кв.м), а там, де частка, -ні. Тож логіка вимагала відсотку у володінні.
Рекламама• 06 марта 2023
У вас розділене володіння?
Там е варіант ’спільна сумісна власність’, де ви відсотків не визначаєте, а просто перераховуєте всіх власників.
Не бачила я там вказання метрів для частки
Рекламама• 06 марта 2023
Спільна сумісна власність обираєте, якщо частка не визначена
А якщо визначена, то Спільна часткова власність, та вказуєте відсоток
Місячне Сяйво
• 06 марта 2023
Ответ дляРекламама
У вас розділене володіння?
Я навпаки не бачу власників. Чи то все різні декларації?
Рекламама• 06 марта 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Це не декларація для держслужбовців? Я думала про неї річ
Місячне Сяйво
• 06 марта 2023
Ответ дляРекламама
Ні, це для фізосіб. Але дякую, що прояснили, тому що в деяких статтях є про інших власників. Тепер знаю, чому