Я не в теме• 07 марта 2023
Термо ланч бокс.
Або термос харчовий на одну порцію другого.Щоб зручно було взяти з собою у рюкзак.
Порадьте будь ласка якісний.
Бутылка с банками• 07 марта 2023
Ответ дляMs. При теле
Есть где разогреть еду ?
Термос тоді нащо?
Нафаня Маня• 07 марта 2023
Вони всерівно довго не тримають. Там пише одне а в реальності 3години
Я не в теме
• 08 марта 2023
Ответ дляБутылка с банками
Автор, у мене ікеа, дуже класний, даю сину в школу.
Як довго тримає теплою їжу,не протікає?
Бутылка с банками• 08 марта 2023
Ответ дляЯ не в теме
Як довго тримає теплою їжу,не протікає?
Не протікає 100%, якщо їжу треба тримати 4-6 годин, я спочатку наливаю окріп на 1-2 хв, щоб сам метал всередині прогрівся, а потім вже їжу. Тодіиїжа такої температури, як її туди поклали. Якщо до 4х годин, то просто їжу нагріваю трохи більше потрібної температури.
Більше 6 годин просто не було необхідності тримати, тому не знаю.
Я не в теме
• 08 марта 2023
Ответ дляБутылка с банками
Підкажіть ще будь ласка,стінки термоса не нагріваються зовні?
Бутылка с банками• 08 марта 2023
Ответ дляЯ не в теме
Я такого не помічала, але тепловтрати все одно є, звісно.
Я не в теме
• 08 марта 2023
Ответ дляБутылка с банками
Дякую)