Крутышка-Пышка• 07 марта 2023
Лежу мрію. Давайте разом
Якщо б вам просто так подарували чи дали 10 000 грн. на щоб ви їх витратили?
Синиця у спідниці• 07 марта 2023
Мне сегодня дали 20000 грн, особо не разгуляешься. Если бы в евро могла бы помечтать, а так ни о чем
НичеНипанимаю• 07 марта 2023
На жухи.
Но мечтала бы не о 10 000 грн, а 50000 долларов, например.
Крутышка-Пышка
• 07 марта 2023
Я б в першу чергу купила парфуми, про які мрію вже два роки, весняну куртку або жилетку подовжену з пояском, малому куртку і кросівки, вилікувала 2 зуба. Мабуть ще б і залишились гроші. Купила б собі б доглядової косметики, але не дешевої, а аптечної якоїсь, хорошої
. От говорять, що не в грошах щастя, але скільки з їх поміччю можна всього зробити і отримати задоволення, хоч і тимчасове..
Крутышка-Пышка
• 07 марта 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Я таку суму в руках ніколи не тримала. Остання моя зарплатня переж декретом була 4 тис. грн, потім 860 грг., потім впо на себе і дитину 5000 грн.) Зараз нічого. Але грошей завжди мало, скільки б не було
В танке• 07 марта 2023
Оо, точно, сумка нужна , желательно 2, тысяч в 4-5 как раз уложилась бы. А так жабка давит((( ношу, что есть..
Остальные ну не знаю. Кроссовки еще б одни купила. Оо очки солнцезащитные.
Все, 10 тыс закончились
Крутышка-Пышка
• 07 марта 2023
Ответ дляГомосноб
Так мало? ( Взуття б і сумочку якусь чергову купила або окуляри нові
Для мене це багато, якби нічого не потріюно було б, я б на них 3 місяці змогла прожити.
Я шалунья• 07 марта 2023
Ответ дляКрутышка-Пышка
Нічого, все попереду, потримаєте і більше. Мрії здійснюються.
Крутышка-Пышка
• 07 марта 2023
Ответ дляЯ шалунья
Дякую, так і буде, я впевнена. Але трохи ця полоса затягнулась, хочеться вже трохи розстібнути пасочок, хоч трошки
Крутышка-Пышка
• 07 марта 2023
Ответ дляЩас ухожу
Очки бы купила солнцезащитные
Ого. Це що за окуляри за так ціною? Не уявляю, вибачте
Пончик Солнечный• 07 марта 2023
В мене зараз більше, але на знаю що з ними робити, як купити $. Бажань багато, а сенсу не має. Перше що прийшло на думку сумочка, хоча їх валом, носити нема куди.
Я шалунья• 07 марта 2023
Ответ дляКрутышка-Пышка
Вам треба трішки розучітися ВИЖИВАТИ на маленькі гроші, краще більше тратити і більше заробляти, а не гарно економити. Чого вам і бажаю
Крутышка-Пышка
• 07 марта 2023
Ответ дляПончик Солнечный
Я до сумок взагалі рівно дихаю, в мене одна вже більше двох років. Але я майже нікуди не виходжу, так, в магазин за продуктами чи х дитиною на прогулянку. Тому вона мені і не потрібна по суті
Пончик Солнечный• 07 марта 2023
Ответ дляКрутышка-Пышка
Щось, Автор, Ви розійшлися, не впевнена, що все те вміститься в цю суму, чи це варіанти?
Сірничок• 07 марта 2023
Кушала бы суши пока не надоест, чтобы после окончания этих 10 тысяч мне больше не хотелось есть роллы и не пришлось бы тратить на них уже свои деньги
Крутышка-Пышка
• 07 марта 2023
Ответ дляПончик Солнечный
Ще б і залишилось, я думаю))
Крутышка-Пышка
• 07 марта 2023
Ответ дляСірничок
О, ще б суші купила, давно не їла))
Пончик Солнечный• 07 марта 2023
Ответ дляКрутышка-Пышка
А в мене сумки завжди були слабкістю, хоча зараз теж нікуди не виходжу - школа, садок, гуртки, магазини.