Крутышка-Пышка• 07 марта 2023

Лежу мрію. Давайте разом

Якщо б вам просто так подарували чи дали 10 000 грн. на щоб ви їх витратили?
Пончик Солнечный• 07 марта 2023
Ответ дляКрутышка-Пышка
Ще б і залишилось, я думаю))
Ой, зараз такі ціни високі на все.

Люблю ВалЄру• 07 марта 2023
Ответ дляКрутышка-Пышка
Я б в першу чергу купила парфуми, про які мрію вже два роки, весняну куртку або жилетку подовжену з пояском, малому куртку і кросівки, вилікувала 2 зуба. Мабуть ще б і залишились гроші. Купила б собі б доглядової косметики, але не дешевої, а аптечної якоїсь, хорошої. От говорять, що не в грошах щастя, але скільки з їх поміччю можна всього зробити і отримати задоволення, хоч і тимчасове..
Ого,и это все на 10 000?
Пусть все Ваши желания сбудутся!
автор Крутышка-Пышка • 07 марта 2023
Ответ дляПончик Солнечный
А в мене сумки завжди були слабкістю, хоча зараз теж нікуди не виходжу - школа, садок, гуртки, магазини.
Це в мене так з парфумами, я її обожнюю - це моя слабкість і мій антидепресант.
Пончик Солнечный• 07 марта 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Ого,и это все на 10 000?
Пусть все Ваши желания сбудутся!
Так, щиро бажаю здійснення всіх бажань!!!
Хомо_сапиенс• 07 марта 2023
Я ожидала годовой бонус (небольшой, т к работаю в компании с сентября). Все думала, куда его пристроить, мне как раз скоро 40, может, съездить куда-нибудь. И сегодня торжественно объявили, что его не будет. И тратить нечего.
автор Крутышка-Пышка • 07 марта 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Ого,и это все на 10 000?
Пусть все Ваши желания сбудутся!
Дякую. Хочу на роботу вжееее Гроші заробляти, мій декрет затянувся, в нас садочки не працюють
автор Крутышка-Пышка • 07 марта 2023
Ответ дляПончик Солнечный
Дякую І ваші нехай збуваються)

Исправлялочка• 07 марта 2023
Ответ дляКрутышка-Пышка
Ткк 10000 грн чи доларів? У Вас такий список - що декілька разів по 10 тис
LJA• 07 марта 2023
Ответ дляКрутышка-Пышка
Вам не вистачає коштів полікувати зуби? Який дохід на сім´ю?
автор Крутышка-Пышка • 07 марта 2023
Ответ дляИсправлялочка
Гривень. За 10000 дол. я б собі квартиру купила ) в центрі нашого містечка
Люблю ВалЄру• 07 марта 2023
Ответ дляКрутышка-Пышка
Все будет,верьте!
РукиМыли?• 07 марта 2023
Что за духи хотите ?
Кому там слова не давали• 07 марта 2023
На брекеты отложила бы
Щас ухожу• 07 марта 2023
Ответ дляКрутышка-Пышка
Ого. Це що за окуляри за так ціною? Не уявляю, вибачте
Ysl, Bally, это ещё сильно бюджетно
автор Крутышка-Пышка • 07 марта 2023
Ответ дляLJA
У чоловіка зп 8000 грн., але мені він гроші не виділяє, комунальні і продукти на ньому, а мої потреби його не хвилюють
Борщец• 07 марта 2023
Туфли ,рубашку ,сумку ,шторы
Борщец• 07 марта 2023
Ответ дляКрутышка-Пышка
Про какие ароматы мечтаете,хочу арманд баси
автор Крутышка-Пышка • 07 марта 2023
Ответ дляРукиМыли?
Что за духи хотите ?
Від kenzo і jo malone, але перші на зараз свіженькі, а другі на осінь солодкі)
автор Крутышка-Пышка • 07 марта 2023
Ответ дляБорщец
Кензо ле пар. Ці, що ви хочете теж колись тестила, класні.

Нарисовалось• 07 марта 2023
Только сегодня об этом подумала) я бы поехала в Польшу на недельку) не хватает этой суммы)
автор Крутышка-Пышка • 07 марта 2023
Ответ дляНарисовалось
Вистачило б? Я б теж хотіла туди з´їздити, в мене там сестра, виїхала па початку війни
Борщец• 07 марта 2023
Ответ дляКрутышка-Пышка
Кензо классный свежак,я такие люблю очень.
Не пириживай• 07 марта 2023
Ответ дляКрутышка-Пышка
Я таку суму в руках ніколи не тримала. Остання моя зарплатня переж декретом була 4 тис. грн, потім 860 грг., потім впо на себе і дитину 5000 грн.) Зараз нічого. Але грошей завжди мало, скільки б не було
А сколько вам лет? Я максимум держала в руках 2,5 млн грн, когда квартиру покупали, и миллион на машину. Сейчас мне очень не хватает тыс 70$( а 10 тысяч это совсем не много в нынешние времена(( пусть ваша мечта обязательно съедется и мой вам совет) : мечтайте по крупному, мечта должна быть нереальной, иначе это просто планы на завтра
Нарисовалось• 07 марта 2023
Ответ дляКрутышка-Пышка
Я бы добавила. А, якщо є де жити безкоштовно, впевнена, ша вистачить)
Пончик Солнечный• 07 марта 2023
Ответ дляКрутышка-Пышка
Дякую І ваші нехай збуваються)
Дякую!!!
Марафетчица• 07 марта 2023
Счастье не в деньгах...прошу Господа, чтобы моего мужа не отправили туда...
Водійка хімарса• 08 марта 2023
С удовольствием бы приняла эти денежки и положила их в свою коробочку))), а то сегодня купила доченьке на приданное набор посуды за 35 000 грн, так бы получилось, что потратила только 25 тыс.

Тысячу, сразу бы на ЗСУ перечислила.
Jane75632• 08 марта 2023
Ответ дляКрутышка-Пышка
Мені здається на 10 тис Ви дуже розігнались
LJA• 08 марта 2023
Ответ дляКрутышка-Пышка
З такої суми добре що покриває всі основні витрати.
Але схоже ви ображені чи не задоволені чоловіком. Не думали поїхати закордон і , просто єдина виплата покрила б ваші бажання.