Лялька в колисці• 07 марта 2023

Потяг Варшава Київ - дійсно треш?

Типу там довго їхати і незручно, бо три полки?
Венздей Адамс• 07 марта 2023
В начале марта прошлого года на ступеньках в тамборе ехали и ничего.
Ms. Сама прямота• 07 марта 2023
ну трохи треш, їздила ним років 5-6 тому регулярно. місця мало. але це краще, ніж стояти в черзі кілька годин на кордоні. імхо
Партизанка• 07 марта 2023
Неудобный, выкупали купе
автор Лялька в колисці • 07 марта 2023
Ответ дляПартизанка
Неудобный, выкупали купе
Тоді можна підняти наприклад верхню полку?
Пустощі-веселощі• 07 марта 2023
Дуже мало місця(( у мене була нижня, коли опустили середню, то я навіть напівлежати не змогла, про сидіти взагалі мова не йде((
Партизанка• 07 марта 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Все полки поднимаются, сидеть можно ТОЛЬКО если поднята средняя
автор Лялька в колисці • 07 марта 2023
Скільки коштує квиток?
Шкварочка• 07 марта 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Скільки коштує квиток?
Около 1800грн
Говорю відверто• 07 марта 2023
Ужасно не едьте . Вы ж теперь не поедете,да?
Говорю відверто• 07 марта 2023
Залишайтесь у Варшаві. Там в Київі так страшно, ракети літають
Продавец овец• 08 марта 2023
Ужасный поезд. Когда я в прошлом году в марте ехала в Киев одна в купе, было отлично. Но если втроем, да все с кучей багажа, это треш, особенно средняя и верхняя полки. Поэтому мы возвращались домой через Хелм, в обычном купе на 4 места.
Gleva• 08 марта 2023
Їдьте потягом Київ-Хелм а потім іншим до Варшави
Жанна-Joanna• 08 марта 2023
Їхала цим поїздом 2 тижні тому. Людям з зайвою вагою і клаустрофобією не рекомендую.
При посадці був хаос – коридор у вагоні дуже вузький, щоб розминутися двом людям, одному з них потрібно буквально прилипнути до стіни, а іншому протиснутися мимо так, що вихована людина відчуває іспанський стид. Тепер уявіть цей коридор, наповнений пасажирами з багажем, особливо, якщо хтось минув своє купе і намагається повернутися (а це запросто, так як на дверях подвійна нумерація, наприклад, на нашому купе було щось типу 12,14,16 і поруч 25,27,29 – то як розібратися?). Ми їхали втрьох з подругами, тільки тому ризикнули на цей поїзд, з чужими людьми в такій тісноті – це просто знущання на межі психологічного зґвалтування. Коли ми ввійшли в купе, то просто зависли хвилин на 15-20 без можливості розмітитися, поки йшов потік пасажирів, в купе так тісно, що втрьох з багажем там можна тільки тупо стояти. Щоб розмістити багаж хоч кудись, одному з пасажирів треба вийти в коридор.
Жанна-Joanna• 08 марта 2023
В ящик під нижньою полицею можуть поміститися тільки рюкзаки чи невеликі валізи для ручної поклажі (максимум 2 чемоданчики на 3х пасажирів). Наші чемодани середніх розмірів (мій приблизно 63х44х27 см) не помістилися – по довжині і ширині ящика 2 чемодани лягли без проблем, але їх товщина виявилася більшою на кілька см за висоту цього ящика, нижня полиця не закривалася, хоч плач. Під стелею є полиця для багажу, туди сумісними зусиллями запхали 2 валізи, третя так і їхала біля столику всю дорогу, через що сидіти втрьох на нижній полиці не було змоги від слова зовсім. Третя пасажирка змушена була одразу вилізти на третю полицю і лежати там всі 18 годин (сідали в поїзд десь о 18й, приїхали наступного дня о 13-й годині). Коли розкладені всі 3 полиці, сидіти не можливо на жодній з них, тобто щоб вийти в туалет, вам треба перекотитися на край полиці і сповзти з неї.
Жанна-Joanna• 08 марта 2023
Один з туалетів нормальний за розмірами, інший неподалік від нашого купе був вузький настільки, що двері впиралися в унітаз, і щоб увійти, вам треба продертися буквально крізь щілину. По ідеї там двері якось повинні складатися в гармошку для більш зручного входу, але в нас вагон був дуже старий, видно, там щось заржавіло, а інший туалет навіть одразу не здогадалися шукати, думали, що такий самий.
Їхати в таких умовах, ще й платити по 1800 грн. - ??? Одне діло, коли для вас це питання життя і смерті, і ви на адреналіні + кортизолі. Інше – коли ви їдете без стресу по роботі / на відпочинок / до родичів, а вам рідна укрзалізниця влаштовує міні-концтабір.
Припускаю, що парі з дітьми і мінімумом багажу без чужих людей в купе буде більш-менш нормально. Чи двом, якщо викупити купе. Чи трьом худеньким дівчатам.
Жанна-Joanna• 08 марта 2023
А взагалі хотілось би подивитися на того, хто спроектував такий вид вагонів – мабуть, ненавидів людство усіма фібрами душі. Ну, нехай радянські люди звикли до тісняви в громадському транспорті, як до норми, і їх вже не турбує почуття звичайної людської гідності і відсутність права на якусь мінімальну приватність, але як це терплять в Європі – не маю поняття. Я навіть з економічної точки зору не розумію – в цьому вагоні 10 чи 11 купе, не пам’ятаю, тобто 30-33 пасажири. А в звичайному купейному – 9 купе по 4 пасажири, тобто 36 проданих білетів. То де вигода?
ЖД білети ловлю• 09 марта 2023
вигляд купе у потязі #067/068 Київ-Варшава та Варшава-Київ. Купе тримісне: верхня, середня та нижня полиці. Середня утворюється шляхом трансформації спинки нижньої полки. Кожне купе оснащене рукомийником, що розташований під столиком, що піднімається.