feride-udacha• 28 ноября в 08:42

Білети укрзалізниця як їх купити?

Питання в чому,раніше якось можна купити білети Київ-Відень з пересадкою в Чопі.Сьогодні зайшла за 20 днів як раніше білетів немає просто цей поїзд не відкривається.Може хтось знає інші варіанти?
Поїзд привід?
kuskus• 28 ноября в 08:48
На яку дату дивитесь?
Beiliss• 28 ноября в 08:49
сьогодні їду. взагалі часто їзджу. тільки с пересадками. беру Київ - чоп - чоп захонь - захонь -хайдашелом
Beiliss• 28 ноября в 08:50
дорога обходися додому 35 євро назад 17
_Olka_• 28 ноября в 08:57
По опыту поездки в Польшу скажу, что мы покупали билеты для поездки по стране на польском сайте. Укрзалізниця тоже с перебоями продавала прямые билеты.
Может у Вас получится так купить билеты до Вены через венгерский сайт
kuskus• 28 ноября в 08:53
Ответ дляBeiliss
На якому сайті берете?
автор feride-udacha • 28 ноября в 09:07
Ответ дляkuskus
На яку дату дивитесь?
На Відень є два поїзди
1.це прямий 749Д він якби продається(але і не відкривався)на 12грудня .
2.це з пересадкою в Чопі він повинен в 8 годин відкритись на 11 грудня але немає.просто не зявився .
На нього є білети тільки на 3 грудня.пару штук
Я не розумію що з цією укрзалізницею
Mon1ka• 28 ноября в 09:14
Ответ дляferide-udacha
На Відень є два поїзди
Я не розумію що з цією укрзалізницею
https://shop.oebbtickets.at/en/ticket/timetable австрійці
Beiliss• 28 ноября в 09:20
Ответ дляkuskus
На якому сайті берете?
https://www.mavcsoport.hu/en
kuskus• 28 ноября в 09:48
Ответ дляferide-udacha
На Відень є два поїзди
Я не розумію що з цією укрзалізницею
Можливо оновлюється інформація, там ще мають додати якийсь потяг з першого числа. Підпишіться на розсилку, вам прийде повідомлення, коли квитки зʼявляться
_Olka_• 29 ноября в 02:10
Автор, смотрите, только что увидела новость в ФБ
автор feride-udacha • 29 ноября в 20:01
Ответ для_Olka_
Дякую