Непогодка• 08 марта 2023
Порадьте дієву сиворотку з вітаміном С для обличчя. В кого яка?
Користувавалася пробником Інститутум з вітС - класна, але ціна зашквар... не рішуся ніяк 4тис витратити на неї.
Порадьте, яка вам подобається? Бажано до 2500грн. Можна і бюджетку, але дієву, а не просту водичку.
І яка вам геть не сподобалася?
Пузата Хата• 08 марта 2023
Я как раз той, о которой вы пишете пользовалась. Очень мне зашла! Кожа умеренно сияет. Отлично осветлила пигментное пятнышко.
Танго утрьох• 08 марта 2023
Мені здається краще вже витратити 4тис і взяти саме те, що Вам підійшло. Витратити 2500 на вітер, так собі ідея. Те що підходить іншим може не підійти Вам.
Малая еще та• 08 марта 2023
Честно говоря, витамин С это не тот актив, за который стоит платить 4 тыс)), надо просто подобрать по типу кожи и проблемам, кислая или некислая форма нужна
Вот очень достойные сыворотки
Ms. Искренность• 08 марта 2023
Ответ дляМалая еще та
Вот очень достойные сыворотки
В мене така. Щось поки змін не бачу
Шкварочка• 08 марта 2023
Девочки, с такими сыворотками обязательно пользуйтесь спф-ами, иначе повылазят веснушки и пятна от солнца. Сыворотками с кислотами в идеале нужно было пользоваться в конце осени и зимой
Люблю пиво• 08 марта 2023
Онмакабім дуже подобалась, але зараз на жаль не можу собі дозволити, пробувала різні, але поки що таку ж не знайшла.
Чесно брешу• 08 марта 2023
Девочки, а вот эта как вам?
Стоит брать? У меня умывалка и тоник, думала взять их основной крем дайли павер с этой сывороткой.
осень харашо• 08 марта 2023
Я можу порадити тільки ампули з вітаміном С.Я від них просто в захваті. Це єдині ампули, які я готова купляти постійно
Чесно брешу• 08 марта 2023
Ответ дляосень харашо
А как правильно ими пользоваться? Какая очередность? Свой крем можно с ними совмещать? Спасибо
осень харашо• 08 марта 2023
Ответ дляЧесно брешу
Я користуюсь курсом в 2 тижні і коли необхідно, щоб шкіра виглядала здоровою і сяючою. Зазвичай наношу перед сном, бажано за пів години. Вміст ампули трохи липкий після нанесення, потрібний час щоб ввібралося в шкіру. Кремом ніяким не закриваю. Я дуже ражду спробувати - реально жодний крем не дає такого результату. Шкіра сяє (не жирна, а саме сяє), підтягнута, пружна.Почитайте відгуки на ці ампули
Чесно брешу• 08 марта 2023
Ответ дляосень харашо
Спасибо вам большое 🙏 я попробую, и цена вменяема 🌷
соева-сысоева• 08 марта 2023
Ответ дляосень харашо
підкажіть, будь ласка, де замовляете?
осень харашо• 08 марта 2023
Ответ длясоева-сысоева
підкажіть, будь ласка, де замовляете?
Мені привозили з Іспанії, купували в аптеці. Але я знаходила і у нас на сайтах