ГугелП@лАмался• вчера в 21:36
Дочка 14років, вчитель скинув відео гуляє на даху 9п з подругою
От щоб ви зробили?! Про що і як говорити? В мене окрім матюків і корвалолу нічого немає. Коли той довбаний пубертат пройде, я здурію.
В сина таких приколів не було.
Совбез• вчера в 21:41
Я гуляла в 12 чи 9 років на даху будинку в 9 поверхів, але тоді не було тіктоків, інстаграмів і для гарних фоточок ніхто не вбивався, як зараз. Але у Вас дівчинка і це вже дає надію, що переживе це все. Є мозок і інстинкт самозбереження. Був би хлопець, то лише молитви допомогли б. Ті шашликами постійно стають на електричках і іншу різну дурню роблять.
Ms. При теле• вчера в 21:41
Ответ дляSo_so
Думаю, что во мне бы всё кипело, но потом бы я постаралась взглянуть на ситуацию трезво. На ровном месте (то есть при благополучных обстоятельстах) такое не происходит.
Поэтому я бы задала себе вопрос - Что не так в моей жизни, что мой ребенок ходит по крышам?
А Ви не ходили по даху свого будинку школяркою? Це досить цікаво, подивитися на мікрорайон зверху.
Ми ходили. Тільки мама моя досі про це не знає :)
Доль Чекомбана• вчера в 21:42
Ответ дляЯНаПэПэ
Діти не роблять нічого просто так, шукайте причину
роблять...надивяться тупих тик-токів и роблять різні селфі
Голубец• вчера в 21:42
Ответ дляMs. При теле
+ кинуть презерватив с водой-єто так мило!!!)))
ЯНаПэПэ• вчера в 21:43
Ответ дляДоль Чекомбана
Якщо їм нема чим цікавим зайнятися, то лише це і залишається
ГонУрова дівка• вчера в 21:46
Сіла б, спокійно поговорила про те, що це дуже небезпечно, що може запаморочитися голова, можна оступитися, що там є ліфтові та повітряні шахти, які можна не помітити, що ці ризики можуть мати серйозні наслідки, а вона мені дуже дорога і я дуже прошу цінувати своє життя та здоров´я та не шукати пригод на свою дупу. Точно без криків та істерик.
В мої шкільні часи нам розповідали історію про хлопчика, який провалився на даху в ліфтову шахту, застряг так, що його намагалися годин 9 звідти витягнути і він ці 9 годин повільно помирав і помер врешті... для нас тоді це стала добряча прививка від вилазок на дах.
Ms. При теле• вчера в 21:44
Ответ дляSo_so
Нет
Може, просто люк був закритий.
Дах плаский, огорожений перилами. Якщо метрів за три до краю не підходити, навіть не страшно.
Залізна тьотя• вчера в 21:47
Я тоже ходила, и вообще чудила такое, что мне от одних воспоминаний дурно. И по крышам, и по чердакам, и на перилах балкона на 10 этаже сидела пьяная.
У меня трудное детство было. Я никому на фиг не нужна была. По крайней мере мне так казалось. Может, поэтому ’ходила по лезвию’.
Банан-барабан• вчера в 21:44
Ответ дляMs. При теле
Я не ходила, мені дурно стає як бачу що хтось ходить, якби дізналась що моя дитина таке робить мабуть вже мене б відкачували.
ГугелП@лАмался
• вчера в 21:46
Ответ дляЯНаПэПэ
Ага,дочка заявила що просто хотіла хоч раз побувати на даху, по приколу
Ms. При теле• вчера в 21:46
Ответ дляГолубец
У моєму дитинстві презервативи були страшенним дефіцитом. Повітряні кульки теж.
Тому зі звичайного зошита видирався аркуш, з нього робилася ’бомбочка’, туди наливали воду і це дійсно було дуже мило :)
ГугелП@лАмался
• вчера в 21:47
Ответ дляСовбез
Сину 16 нічого такого якось з ним в цьому плані повезло
ЯНаПэПэ• вчера в 21:47
Ответ дляГугелП@лАмался
В цьому нема нічого поганого, але є дахи пристосовані для прогулянок . Якби мої діти захотіли, я б їм організувала там, де безпечно
Заела_пластинка• вчера в 21:47
Ответ дляMs. При теле
И мы ходили. Я еще жила на 9 этаже и как-то мои родители нас с друзьями поймали: шаги на крыше услышали. Просто интересно, просто адреналин
ГугелП@лАмался
• вчера в 21:47
Ответ дляMs. При теле
Ніколи ні разу я взагалі висоти боюся.
Миссис Буркул• вчера в 21:48
я по даху лазила з подругою. якысь там фотосесії з нею робили стрьомні
при цьому я була ’хорошою дівчинкою’. ніяких тусовок, хлопців, алкоголю. відмінниця
так що оці всі закидони ’шукайте причини, що ви упустили’ і тд - це якась дуже тупа спроба зробити автора винною по факту існування
ГугелП@лАмался
• вчера в 21:48
Ответ дляДоль Чекомбана
Ніяких селфі вони не робили... Просто походили дивлячись на все
ГугелП@лАмался
• вчера в 21:49
Ответ дляГонУрова дівка
В мене двоюрідний брат випав з вікна , помер...
Дона Ко Ко• вчера в 21:49
У меня была придурошная подруга, я под её влиянием везде лазила и по крыше 9 этажа тоже, вот дурой была, ужас((
Миссис Буркул• вчера в 21:49
і взагалі. багато я стрьомних друниць робила
на кожну звинувачувати батьків - не встигнуть вони усвідомлювати, що відбувається
а причина проста - гормони, пошуки себе, спроби піти в супротив і бунтарство
Заела_пластинка• вчера в 21:49
Ответ дляЯНаПэПэ
Я ходила на миллион кружков, постоянно чем-то была увлечена, отличница, медалистка, олимпиадница, староста класса.
Khmelnichanka• вчера в 21:52
Ми з друзями в дитинстві засмагали на дахах ))))).
І тусили в підвалах.
Неблагополучними наче не були.
Моя мама періодично сивіла від моїх приколів.
І тусили в підвалах.
Неблагополучними наче не були.
Ms. При теле• вчера в 21:50
Ответ дляЗаела_пластинка
Я жила на 8-му, а над 9 був ще технічний невисокий поверх. Ще ж ми лізли вдень, коли дорослі були на роботі.
Раз чи два подивилися, побачили все, що хотіли, і більше не лізли вже. Нас не піймали :)
Совбез• вчера в 21:51
Ответ дляГонУрова дівка
Зараз як горохом об стіну) В нашій області вже стільки хлопців погоріли, що й не пам´ятаю точну кількість. Підлітки навіть пісню склали, відео зняли, щоб не вбивались, а головою думали. Відео, фото з місць подій в деталях. Думаєте перестали лазити на електрички? Нещодавно знову зняли на відео тих дурнуватих зачеперів. Чи то тупі діти зараз, чи раніше дорослі підсрачники роздавали добрі і розум з´являвся.
Ms. При теле• вчера в 21:52
Ответ дляЗаела_пластинка
У мене теж золота медаль і читала я багато, олімпіади, гуртки.
Але ж тоді було максимум 6 уроків і знайти годинку вільну не було проблемою.
Я такая - жду трамвая• вчера в 21:53
Ответ дляSo_so
І на рівному місці буває.
Мода на заброшки і на дахи була завжди, і рано чи пізно там опиняються 90% підлітків, навіть з найблагополучніших родин.
Звичайно, більшість батьків напишуть, що ’мій/моя не така’, але батьки зазвичай знають про своїх підлітків далеко не все.