SectetlyYours• 08 марта 2023

Вопрос к девушкам, которые тренят

Как вы поднимаете енергию перед треней?

Я пью тестосторованные бустеры, мельдоний и рыбоксин , энергетик и батончик шоколадный

Вот купил атф для энергии в мышцах. В показаниях есть для тренига

За 60 с чем то на таблетки юа

Кто пил? Или от чего Вас штырит?
Атф лонг не пробовал
Dane4ka111• 08 марта 2023
Никак. Перед или после трени протеин пью. Так как недостаток белка в питании.
А зачем пить?

автор SectetlyYours • 08 марта 2023
Ответ дляDane4ka111
А зачем пить?
Та.. протеин это мало
ly.vika• 08 марта 2023
Креатин,аминокислоты?
автор SectetlyYours • 08 марта 2023
Ответ дляly.vika
Креатин,аминокислоты?
Амино пью
Креатин нужен мне
У вас какой?
shaleniravliki• 08 марта 2023
Такое подруга пьет
автор SectetlyYours • 08 марта 2023
Ответ дляshaleniravliki
Такое подруга пьет
Мммм
shaleniravliki• 08 марта 2023
Ответ дляSectetlyYours
Мммм
Ага, нереальная красотка
автор SectetlyYours • 08 марта 2023
Блин мне этот атф нельзя
У меня блокада АВ... :(
Kot_v_meshke• 08 марта 2023
Хожу в зал, ничего не пью

Байрактарочка• 08 марта 2023
Коли ходила в зал пила Л-карнитин, він додає виносливості + типу ефект жироспалення.

Один раз випила предтрен, думала улечу нафіг на драконах чи єдінорогах, так штирило шо капєц…
Nat-li• 08 марта 2023
У вас от этого всего барахла хоть какой-то толк есть?
Байрактарочка• 08 марта 2023
Ще каву радять
Kot_v_meshke• 08 марта 2023
Ответ дляБайрактарочка

А как вам л карнитин как сжигатель жира? Есть эффект?
Байрактарочка• 08 марта 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Він працює під час фізичних навантажень. Якщо дуже просто то він дає більше виносоивості, шоб можна було спалити більше калорій. Як такого прямого жироспалюючого ефекту (щоб пити його і худнути просто так) він не має.

Вживала його кілька років тому коли ходила в зал, звісно що ще додатково дотримувалася харчування, то ефект був))
Kot_v_meshke• 08 марта 2023
Ответ дляБайрактарочка

Я в зал хожу, но хочу подхудеть трохи, жирок чтоб ушел
Байрактарочка• 08 марта 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Харчування в першу чергу грає важливу роль у схудненні. Тренування як додаткова допомога для пружності тіла і для прискорення зменшення жирових відкладень.
Л-карнітін як маленька допомога в цьому, але не основна.

Ще якось вживала жироспалювач, але мені не дуже зайшло, підвищується температура тіла, може тиск скакати і багато протипоказань до його вживання.
Kot_v_meshke• 08 марта 2023
Ответ дляБайрактарочка

Ясно, спасибо! У меня давление повышенное, наверное, мне нельзя такое