БезПаспортаНеПродаю• 08 марта 2023
Чи користуетесь Ви косметикою нашого виробництва? І якою?
Які наші бренди варто спробувати? Для обличчя, волосся , тощо
БезПаспортаНеПродаю
• 08 марта 2023
Я не Юра, я дівчина, у нього ж анонімний бан він не може писати анонімно
Парасюха• 08 марта 2023
Ось саме збираюсь купити для обличчя декілька засобів від Sane.
Пробувала одну маску, дуже сподобалась.
Ціна звичайна, зовсім не висока.
До цього користувалась і користуюсь набагато дорожчими брендами. Але якщо результат є, то чому б ні .
Я тільки ЗА , щоб було більше нашої рідної продукції. Дуже шкода, що зараз виробники обмежені у всьому.
Пробувала одну маску, дуже сподобалась.
Ціна звичайна, зовсім не висока.
SectetlyYours• 08 марта 2023
Ответ дляБавовнятко
, Юрий,ты?
Опять будешь проталкивать какую-то косметику?
Я не пишу анимно
БезПаспортаНеПродаю
• 08 марта 2023
Дівчата, Ви самі піарете Юру, в кожній темі його згадують, хотілось би поговорити про косметику
БезПаспортаНеПродаю
• 08 марта 2023
Ответ дляSectetlyYours
У меня есть sane
Норм
Но влюблен в фирму Cocos
Советую!!!!!
Норм
Но влюблен в фирму Cocos
Советую!!!!!
Дякую, подивлюся
Бавовнятко• 08 марта 2023
Ответ дляSectetlyYours
Я не пишу анимно
Но вдруг тут как тут, мимо проходил.
Ты ж знаешь, меня обмануть невозможно.
Почекуха• 08 марта 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Evo.. дуже достойний догляд
БезПаспортаНеПродаю
• 08 марта 2023
Ответ дляМотористка
Гель для умывания Family Doctor нравится
Дякую
Парасюха• 08 марта 2023
Ответ дляRocka Rolla
Не чого не маю проти, але чомусь завжди повертаюсь до французької
Французька, то Ван Лав, як кажуть! )))
Аналогічно, вже років 15 , є засоби які завжди стоять на поличці ))
Скільки б всього не випробовувала
Почекуха• 08 марта 2023
Ответ дляПарасюха
Французька, то Ван Лав, як кажуть! )))
Скільки б всього не випробовувала
В мене так з Ізраїлем
Чоловік жартує що я єврейка))
Все возможно• 08 марта 2023
Мое открытие smart4derma, супер и прайс не кусючий, раньше пользовалась израильской ренью,dr kadir.
Вероятненько• 08 марта 2023
Наши врут,от состава в баночке до перечисления ингредиентов на этикетки.
Вездевлазиющая• 08 марта 2023
Ответ дляВероятненько
ось це лякає найбільше(
Парасюха• 08 марта 2023
Ответ дляПочекуха
В мене так з Ізраїлем
Чоловік жартує що я єврейка))
Ізраїльську теж обожнюю, але знаю лише пару фірм)
І сезонно використовую, так сказати по проблемі )
Взагалі не розумію, чому вони не по всьому світу продають свою косметику, вона б розліталася як гарячі пиріжки))
Ніякий Есте Лаудер за 150$ не зрівняється з проф косметикою Ізраїля
Смыкалка• 08 марта 2023
Длятела гирудо дерм атопик програм, еще был молнцезащитный биокон. Для воло с и лица не использую, могу еще порошок для стирки купить или жидкое мыло
Королева спама• 08 марта 2023
нашу косметику не знаю.
только разве что сметану для маски использовать.
ХуАнита• 08 марта 2023
Не нужно настолько себя не любить, чтобы пользоваться украинской косметикой, девочки. У нас даже лабораторий нормальных нет. А уж какое сырье используется....
ХуАнита• 08 марта 2023
Ответ дляВероятненько
Полностью согласна. И концентрации активов не соответствуют заявленным.
Марс атакует• 08 марта 2023
Мене приємно вразив Cure skin, брала сонцезахисний крем омега для обличчя, ще пробник якийсь був відбілюючий, теж сподобався
ХуАнита• 08 марта 2023
Ответ дляПарасюха
Пробувала одну маску, дуже сподобалась.
Ціна звичайна, зовсім не висока.
Пробувала одну маску, дуже сподобалась.
Ціна звичайна, зовсім не висока.
Пожалейте свою кожу, не мажьте на лицо эту дрянь.