Джем Шакіри• 08 марта 2023
Ситуація "дно".
Чоловік привітав зранку класним букетом.І пішов на роботу. Дзвонить син і питає чи батько привітав від нього. Син йому скинув гроші на квіти мені, бо сам в іншому місті. Тобто чоловік за синові гроші купив мені квіти як від себе. Ввечері, прийшовши з роботи, теж не сказав, що син вітав. Відчуваю себе, ну як сказати....
Джем Шакіри
• 08 марта 2023
Ответ дляЮлияА91
Так тот букет был от него?
Подарував, як від себе, ні слова про сина. Прийшов з роботи теж ні слова. Коли я сказала, що знаю , стало ніяково йому і сказав, що не встиг. Я ж його знаю, хотів від себе тільки.
Ищу-брожу• 08 марта 2023
Вам лучше знать своего мужа и сына... Для чистоты эксперимента узнайте сколько стоит букет и сколько каждый скинул/добавил
Не гавкаю- но охраняю• 08 марта 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Та не має. Таке щастя ніхто терпіти не буде.
Так может он свои деньги доложил тоже на букет?
Но что про сына не упомянул, говнюк конечно он.
Джем Шакіри
• 08 марта 2023
Ответ дляИщу-брожу
21 тюльпан по 50 грн. Син передав 1000 грн.
Манка Я• 08 марта 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Вже писала. Не встиг сказати, я його випередила. Цілий ранок мовчав, половину вечора теж
Він у вас інвалід? Зі справкою?
Джем Шакіри
• 08 марта 2023
Ответ дляМанка Я
Він у вас інвалід? Зі справкою?
Ні, інше слово. Такого писати не можна, забанять.
Сирожено_пирожено• 08 марта 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Ну тоді до чого ця тема?
Я сьогодні в шоці, якшо честно, з місцевих дам. РОКАМИ живуть з мудаками і знають про це, зато як 8 березня-плач, сльози, внєзапні откритія, шо виявляється чоловік то нічого не подарував, то на навушники не докинув, то квіти від сина видав за свої.
Зато в будні дні, те шо він мудак цілком влаштовує і нічого, живуть собі далі разом.
Ищу-брожу• 08 марта 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Ну, муж доплатил за 1 тюльпан, букет общий
Джем Шакіри
• 08 марта 2023
Ответ дляИщу-брожу
Це факт.
На перекуре• 08 марта 2023
слушайте, ну харе троллить
это ж бред
сын мог вам просто заказать цветы
какой смысл просить когото купить цветы кто еще и от себя явно будет покупать?
это ж бред
сын мог вам просто заказать цветы
Джем Шакіри
• 08 марта 2023
Ответ дляНа перекуре
слушайте, ну харе троллить
это ж бред
сын мог вам просто заказать цветы
это ж бред
сын мог вам просто заказать цветы
Не віриться? Мені теж. Та не кого то, а рідного батька.
Трусиковед• 08 марта 2023
Ответ дляДжем Шакіри
А расскажите про 8.03.2020, 8.03.2021
Джем Шакіри
• 08 марта 2023
Ответ дляТрусиковед
А расскажите про 8.03.2020, 8.03.2021
Такого не було.
Библиотекарь• 08 марта 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Ну тоді до чого ця тема?
Повністю погоджуюся. Просто їх все влаштовує, а тут щоб понити
220В• 08 марта 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Такого не було.
Але раніше чоловік міг вам 21 тюльпан подарувати? Чи то були букети 1-5 штук?
Джем Шакіри
• 08 марта 2023
Ответ для220В
Швидше 1-5 штук.