ДаЗдраПерма• 09 марта 2023

Ваші діти і ваша свекруха

Між ними є близькі , теплі стосунки? У моїх взаємохолод. Але недавно прийшла і жаліється, що внуки її не люблять, нікому вона не потрібна, а вже стара і хвора. На жалість мене давила. А що я можу зробити, якщо ці діти їй все життя були не цікаві. Заставляти бабусю любити?
бибизяна• 09 марта 2023
Ответ дляШпондєр
Прекрасна жінка
У нас всякое было, но да, она замечательная, люблю ее всей душой и переживаю

Оскорбляю всячески• 09 марта 2023
Автор, что Вам сказать, наша свекровь с Тернопольской обл. ни разу не предложила своей внучке переехать с Запорожья. Ей нормально что ребенок под ракетами сидит. Я сама уехать не могу, так как на мне еще пожилой дедушка, работа, а вот внучка в 11 лет вполне могла побыть бы у свекрови. Но нет, полный мороз...
Шпондєр• 09 марта 2023
Ответ длябибизяна
У кожного всяке буває, ніхто з нас не святий. Але коли людина відчуває межі і знає своє місце в тих чи інщих стосунках, це прекрасно.
бибизяна• 09 марта 2023
Ответ дляШпондєр
Это да, но она и вообще хороший человек. Она заботливая очень. Именно она ко мне в роддом бегала 2 недели, она потом нам еду носила первое время.. моя мама так не заботилась никогда
Злюка бобер• 09 марта 2023
Бабушки обязаны сами выстраивать отношения с внуками и не ждать что это вы за них сделаете , только потому что она старая и больная .
У меня таких две никак не участвуют в жизни детей , дети так же к ним и относятся , плохая я :) не так воспитала :)
Злюка бобер• 09 марта 2023
Ответ длякотопёс
Моя свекруха обожнювала дочку
Все для неї
Від сирників зранку
До кашки з чорничкою
Подарунки. Брала з собою на море ..
свекр те саме, любий пшик
Дочка сама просилася у них ночувати
Ходили завжди на всі виступи ( дочка співає)
Свекрухи вже не має( померла ( інсульт
Але залишила певну суму внучці, до якої ми доклали і купили свою квартиру
Ого какая молодец свекруха .
всегдаДаДа• 09 марта 2023
Бувають теплі і хороші стосунки, знаю такі приклади.
Але тут від адекватності свекрухи залежить і від того, наскільки вона бажає займатися внуками.
Якщо в свекрухи і син, і дочка, то іноді їй онуки із сім´ї доньки рідніші.
Своїх дітей в мене нема, але розкажу з свого досвіду. Свекруха моєї мами мене не надто любила, хоча ми жили разом. Онуків з сім´ї своєї доньки любила більше, це проявлялося на словах, вчинках, в тому числі і в матеріальному плані. Теплих стосунків не склалося.
Але теплих стосунків в мене не було і з мамою моєї мами - вона була дуже хорошою, мене любила і онуків не ділила, але ми рідко бачилися. Тому завжди була певна дистанція. Онуки, яких вона часто бачила і виховала були їй ближчі.
Пишу_граммотно!• 09 марта 2023
Ответ дляАнютины ласки
У моей свекрови дача у моря и оба наших ребенка выросли там с 2х до 16 лет каждое лето. Так что я ей очень благодарна. И близость конечно есть с внуками, они ее любят.
Приємно таке читати
nabludatel• 09 марта 2023
Моя свекруха хотіла щоб сини були завжди при ній. Тому невісток і онуков (у неї троє онуків) ненавидить.
Я дружина молодшого сина. Коли ми з чоловіком одружилися, у його брата вже були діти. Свекруха з ними не спілкувалася. Але розпитувала про них у сина, щоб потім розповідати які вони невдалі: негарні, нерозумні, безталанні.
Коли мій чоловік розповів їй про мою вагітність у неї стався інфаркт. З нашою дитиною теж не спілкувалася. Не була на жодному її святі (хоча ми запрошували). Не подарувала онучці жодного подарунка. Ніяк не реагувала на дитину коли ми були у них на сімейних святах. Наговорювала на мене і нашу дитину чоловікові.
Свекор підтримував нейтралітет. Типу на свята не приходив, але вітав по телефону. Коли свекруха говорила маячню про дитину, говорив, що вона стара і не треба з нею сперечатися.
Недавно свекруха померла. І свекор вирішив налагодити спілкування з онучкою. Але дитині уже 7 років. Вона його не знає і не сприймає. І я не збираюся допомогати у спілкуванні.

Як ухурделю• 09 марта 2023
У мене хороша свекруха, з моїми дітьми 13 і 15 років дуже хороші стосунки, я вдома про бабусічку лише хороше говорю, нагадую, щоб її вітали, завжди сприяю їхньому спілкуванню.
Перша на селі• 09 марта 2023
Мы живём далеко, видимся раз в 2-3 года, как и с моей мамой. А из за войны вообще не известно когда увидимся .
Моя свекровь отличная женщина. Внуков у нее много рядом, поэтому дальние внуки ее не особо знают.
harchushyn• 09 марта 2023
Мої діти не проявляють великої любові до бабусь.
Свої мамі я пояснила, що від мене,як від мами ,залежить повага до бабусь
А от заставити когось щось там відчувати я не можу,тебе хочу,не буду.
Тому мої діти ставляться з повагою до свекрухи і мами.
Все інше залежить від самих бабусь.
автор ДаЗдраПерма • 09 марта 2023
Ответ длябибизяна
Мои как одно целое, не могут друг без друга вообще. Свекровь живет внучкой, а внучка ее обожает и каждые выходные к ней как закон, если не получается, то очень расстраивается. При этом свекровь то она бывшая, но бывших бабушек то не бывает, как и отцов
Чудасія у вас! Повезло!
бибизяна• 09 марта 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Чудасія у вас! Повезло!
С ней да)) с мужем так себе, ох неплохой, но не для меня. Ну и папа отличный, что еще надо..
Ловлю капці• 09 марта 2023
У мене старшого взагалі не помічає, а меншу доньку любить. Буває син їй щось розповідає, а вона навіть не слухає, сюсюкається з меншою, аж бісить. Так і хочеться сказати, ви глуха чи навмисне не чуєте дитину, а він так до неї тянеться. Якщо в більш старшому віці він не буде її помічати то буду тільки рада!
автор ДаЗдраПерма • 09 марта 2023
Ответ дляharchushyn
Все інше залежить від самих бабусь.
Дуже розумна ваша позиція!
Козяка-маляка• 09 марта 2023
Хорошие отношения
котопёс• 09 марта 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Ого какая молодец свекруха .
Так
Ще дуже освічена була
Лікар. Працювала завідуючою лабораторії
Пишу_граммотно!• 09 марта 2023
Ответ длябибизяна
А моя свекруха ні разу не приходила в пологовий, чи коли я з дітьми в лікарні лежала. Коли я була другий день в реанімації(операція і переливання крові), вона спокійно святкувала своє День народження. Хоча спочатку відносини у нас були нормальні. А тепер вона постаріла, з´явились свої болячки і хоче, щоб ми піклувались про неї, допомагали. Розповідала на днях, що їй треба добре харчуватись (так лікарі сказали). Напевно натякає на щось, але я не ведуть.

Плекаю думи• 09 марта 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ніякі, терплять ії вимагання любові і чекають, коли вона нарешті похде з нашого дому.
Діти завжди відповідають взаємністю і відчувають лицемірство.
Ну і не буває так, що через 10-15 років у житті дітей раптово з´являється бабуся і її починають любити і кружляти. Немає у дітей жодних спогадів про бабусині казки, смачні пиріжки чи млинці на сніданок.
А чему война у вас? Через війну?
ПешитеБесАшипок• 09 марта 2023
Ответ дляПлекаю думи
А чему война у вас? Через війну?
Війна (хоч і спокійне місто). Пенсія. Коханець помер. Прийшов час згадати, що хтось має кружити на старості років.
Плекаю думи• 09 марта 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Впустили зачем, если ее дом не разбомбили?
бибизяна• 09 марта 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Да, у меня полная противоположность.. все для всех, а для себя никогда ничего не попросит. Мне ее так жаль! Что ей приходится жить не так, как хотелось бы. Она даже любимую большую квартиру продала чтоб второму сыну угодить.. он им таких проблем наделал. Должны были разъехаться, в итоге все равно живет у них на их шее еще и нервы трепет жестко(
ПешитеБесАшипок• 09 марта 2023
Ответ дляПлекаю думи
Поспівчувала...дура така. Рік себе картаю.
Плекаю думи• 09 марта 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
А до себе відправити або в Європу її?