Питання по суті в темі. В кого була така ситуація.
Виїжджала рік назад по українському паспорту. Термін закордонного на той час минув. В посольстві Німеччини продовжила до січня 2024 року. По продовженому повернулась в Україну на 2 дні, вирішити деякі справи. І ось щойно мені сказали, що виїхати тепер за кордон я можу лише по біометричному. Хто з таким стикався, я дійсно не зможу виїхати без нового закордонного паспорту?/
Ответ длямалина лесная
Ну от я думаю, що не може бути, щоб не випускали, навіщо ж його тоді продовжувати?
У дочки був старого зразка, не біометричний?
Старі закордонні продовжували для того щоб у людей в чужій країні був хоч якийсь документ.
в консульстві зразу сказали про це і що цей документ не для подорожей. Я теж продовжила на 4 роки. Але пізніше я зробила новий паспорт
Ответ дляКокоСина
Я ні разу в Німеччині нікому не показувала свій продовжений закордонний паспорт. Їх повністю влаштовував мій український
Ответ дляКокоСина
Будете на кордоні то запитаєте у прикордонників самі
Так, дякую
Ответ дляитн
Автор, дозвонитесь в пограничную службу чтобы раньше времени не нервничать. В крайнем случае, вам либо прийдется задержаться и сделать новый загран, либо выезжать через страны не Евросоюза. А возможно сейчас и так выпускают...
Так, дозвонились, вони запевнили, що продовжений паспорт будь якого зразку рахується належно оформленим. Питань не має бути. Дзвонила двічі. На всяк випадок другий раз запитала ще раз про паспорт старого зразку.
Вдруге сказали на гарячій лінії прикордонної служби , що нам неважливо якого зразку паспорт, головне, щоб він був діючим. Запитаю ще сама у прикордонників.
Всім дякую за розмову.
Ответ длямалина лесная
Так, дякую
он у вас то действующий. но он же не биометрический.
основанием для пересечения границы может быть виза ( у вас ее нет), безвиз ( у вас его нет. еще и паспорт простой, не тот, который позволяет пересекать по безвизу) , карта побуту, внж или что то в этом роде ( не знаю, есть ли у вас оно.
сам по себе паспорт это не то
Ответ дляTaFo
сам по себе паспорт это не то
ВНЖ є
Але ж на гарячій лінії прикордонної служби сказали чітко, всі продовжені паспорти (старого і нового зразка) є належно оформленими і дійсними.
Чи я щось не так розумію?
Ответ длямалина лесная
ВНЖ є
Чи я щось не так розумію?
Автор, вы знаете, погранцы меняются. Официально нельзя. Вот сейчас мужик вам сказал, что пропутит.
НО. Ведь жто ж факт, что если на олном переходе не пропускают, люди выезжают через другой. значит принятие решения за офицером .
вы не знаете, что будет через два дня. и тем более, вы ж не сделаете паспорта в Германии. А они могут понадобиться в любой момент. Эти правила меняют каждый день. позвоните в ДП документ. спросите сроки.
Ответ длямалина лесная
ВНЖ є
Чи я щось не так розумію?
Польським страж граничним все одно що вам сказали на гарячій лінії. Шукайте закон, статті польською мовою ,щоб тикати для них як будете їхати назад. Бо фраза: ’мені сказали на гарячій лінії’їм до лампочки, якщо чесно . Або хай на гарячій лінії скажуть номер статті закону ,щоб у вас це було готове
Ответ дляКокоСина
А ВНЖ не дає право на польській границі виїхати?
На сайті пограничної служби нашої теж вказано, що можна виїхати по недійсному закордонному паспорту, якщо термін його дії подовжено. Тобто нашим прикордонниками ж що в ніс тикнути.
Можливо Польща по ВНЖ пропустить?
Ответ длямалина лесная
Можливо Польща по ВНЖ пропустить?
Внж це типу тимчасовий прихисток в Німеччині?
Дуже малий відсоток що вас впустять назад до Польщі з небіометричним паспортом повторно. З грудня польські страж граничні з цим строго.
Ответ дляКокоСина
Так, тимчасовий прихисток
Я не розумію логіки, якщо на сайті нашої прикордонної служби вказано, що виїхати можу. То невже я можу перетнути лише український кордон, а польський ні. Виходить вони так приколюються чи що)).
Виходу нема, завтра по приїзду піду робити терміновий паспорт закордонний. А сама поки буду пробувати виїхати. Не вдасться, повернусь, дочекаюсь поки буде готовий
Марина-af26• 10 марта 2023
У наших соседей по лагерю (ещё когда мы были в лагере) нет загран паспорта. Они виезжали на лечение сына на две недели. Вот в мае сново едут на лечение. Они каждый год 2 раза в год ездят в Киев на лечение. Сами они из Донецка. В 2014 году ракета упала на их дом.
Ответ дляМарина-af26
А по яким документам вони виїжджають туди і назад?
Ответ дляКокоСина
Ви запитали на кордоні чи пустять вас назад?
Так, на кордоні запитала. Сказали без проблем, але вони не впевнені чи впустить Польща.
І прикордонники сказали, і на гарячій лінії двічі сказали і на сайті прикордонної служби вказано, що недійсні закордонні паспорти по яким продовжено термін дійсності є діючими паспортами, по яким можна виїхати.
Ну але залишається Польща і людський фактор. Але в мене є ВНЖ. Буду пробувати виїжджати. Не вийде, то піду в понеділок замовляти терміновий закордонний.
Ответ длямалина лесная
Пробуйте.
Польські страж граничні вони такі, все на їхній розсуд при в´їзді . І багатьох вони завертають
Ответ дляКокетка_
я ошиблась
Дійсний дитячий закордонний паспорт протягом 4 років. І лише з 16 років паспорт оформлюється вже на 10 років.
Дякую, то добра новина! Паспорт в доньки дійсний ще три роки, а шістнадцять їй буде через два. Тоді зробимо вже на десять років.
Дуже дякую!
Всім кому цікаво відписуюсь, Польща пропустила мене з паспортом старого зразка і ВНЖ Німеччини. Думаю тут ВНЖ зіграло роль.