Лагшмивара• 09 марта 2023
Лист з податкової
Хто ФОПи, вам зараз якісь листи приходять з податкової? Заказні. Мені прийшов, але я не можу його забрати, бо не в Києві. Хвилюсь, що б це могло значити?
Ще з 21 лютого там, на пошті.
Лагшмивара
• 09 марта 2023
Ответ дляПартизанка
Нужно приехать и забрать.
мені тільки вчора про це повідомили.
Пуки-куки• 09 марта 2023
Идёте на почту в городе в котором находитесь пишите заявление и делаете переадресацию или звоните на Укрпочту и объясняете им ситуацию , возможно примут заявление по телефону
У Вас есть номер письма ?
Лагшмивара
• 09 марта 2023
Ответ дляПуки-куки
У Вас есть номер письма ?
так, є, дякую за пораду
Лагшмивара
• 09 марта 2023
Ответ дляbestmamma
Там штраф
за що цікаво? В особистому кабінеті податковому штрафу немає , не відображено нічого
Добротная• 09 марта 2023
Ответ дляТочу ляси
Нічого не приходило
Рік вже нічого не сплачую
Нема чим
Рік вже нічого не сплачую
Нема чим
Штраф будет
Лагшмивара
• 09 марта 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Податок на землю, за кв метри може.. згадуйте що у вас є.
все заплачено, в тому то й справа
може з 2% переводять на 5%, бо чула таку інформацію по м.Києві
ИзЮмрудная• 09 марта 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Мені податок за землю прийшов заказним з Податкової.
Мені теж, і зразу за три роки
Добро с Кулаками• 09 марта 2023
Ответ дляЛагшмивара
мені тільки вчора про це повідомили.
Зайдете в свой кабинет, и проверьте сам еще почту, и в дие долги просмотрите по фопу
Продаю витрішки• 09 марта 2023
Податок на землю зараз почали активно розсилати, моживо був продаж об´єктів оподаткування (авто, нерухомість та ін), можливо звітність здана неправильно.
сЛАдКОежКА• 09 марта 2023
Ответ дляЛагшмивара
все заплачено, в тому то й справа
На 5% з липня, а зараз або штраф, або запит на якусь інфу, або повідомлення, що якась декларація неприйнята, бо не там галочку поставили
Железный коготь• 09 марта 2023
Мне приходило письмо, с указанием, как правильно, согласно закона писать назначение платежа при уплате ЕСВ. При этом платила через Приват 24 и он не даёт возможности поставить точки, запятые и двоеточия так как они хотят. Звонила им спрашивала, что делать, сказали забейте, главное символ и иден. код проверьте.
Лагшмивара
• 09 марта 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Дуже дякую за підказку, таки проблема в особистому кабінеті знайдена: дві декларації за жовтень і листопад не прийняті, бо виявлені у звіті помилки, а я їх не побачила.
Мабуть, таки вже штраф прийшов.
Перша скрипка• 09 марта 2023
Ответ дляДобротная
да заказным они обычно штрафы присылают
Заказним податкова присилає всі листи, процедура така.
Навіть якщо лист чисто інформаційний, вони все одно повинні бути певні, що ви його отримали
Перша скрипка• 09 марта 2023
Ответ дляЛагшмивара
все заплачено, в тому то й справа
Про це інформувати листом точно не будуть. Ніякого паперу в них не вистачить всіх інформувати
Перша скрипка• 09 марта 2023
Ответ дляЛагшмивара
Мабуть, таки вже штраф прийшов.
А ви після пораді звіту не перевіряєте факт прийняття?
Лагшмивара
• 09 марта 2023
Ответ дляПерша скрипка
у мене бухгалтер все подає, зауваження до декларацій прийшли 18.01 , я не звернула увагу.
Перша скрипка• 09 марта 2023
Ответ дляЛагшмивара
Де ви побачили в кабінеті ці зауваження?
Бо якщо податкова має зауваження до звітності, то повинні повідомити вас листом на протязі 5 днів з моменту подачі декларації вами
Лагшмивара
• 09 марта 2023
Ответ дляПерша скрипка
написано квитанція не прийнята( червоним кольором),пакет не прийнято, коли відкриваєш внизу написані зауваження. І датується вона 18.01
Перша скрипка• 09 марта 2023
Ответ дляЛагшмивара
А, я зрозуміла.
Я думала, що звіти прийняті, а потім додатково ви ще щось отримували.
Ну якщо кв2 датована 18.01, то і звіти подані з запізненням. Бо кв 2 на протязі 10-15 хвилин приходить, якщо це не останній день подачі звіту
Лагшмивара
• 09 марта 2023
Ответ дляПерша скрипка
А, я зрозуміла.
там уточююча декларація подавалася і її не прийняли
Перша скрипка• 09 марта 2023
Ответ дляЛагшмивара
За уточнюючу штрафу не може бути, бо немає кінцевого терміну її подання.
Бо уточнювалися ви можете і через рік
Тому що в листі можна тільки гадати
Бо уточнювалися ви можете і через рік
Тому що в листі можна тільки гадати
Кусюче сонечко• 10 марта 2023
Ответ дляЛагшмивара
все заплачено, в тому то й справа
Це ще не прийнято на законодавчому рівні і для цього переходу ніхто б Вам нічого не писав. Штрафи зазвичай відображують після отримання ППР. Спробуйте переадресувати або попросіть когось із знайомих отримати, описавши ситуацію. Ну і перевіряйте кабінет періодично. І саме головне здоров´я, все інше владнається, штраф колись сплатиться, якщо то він. дійсно можуть присилати податок на нерухомість, якщо є на те ’зайві метри’. Головне не перейматися за це більше, ніж потрібно.