Настасья Пицун• 09 марта 2023

Чи є якась служба, куди можна звернутись цілодобово?

Я поки сьогодні не побачила на власні очі, думала що то якісь малолітки приходять з’ясовувати стосунки. Бувало вже таке що пара сварилась у під’їзді, кричали/бились/курили і довго «розмовляли за життя».
Сьогодні їду додому, дзвонять діти, що хтось гатить у двері, знов ці двоє (причому я в телефон почула як дівчина верещіть), написала у чат будинку, сусідка викликала поліцію, наче стихло.
Вертаюсь додому, чую, вони вже у квартирі у себе продовжують, він її гамселить. Викликала поліцію. Приїхали. Вийшла, питаю «вона буде писати заяву?», кажуть що ні, я кажу «тоді я напишу».
Вийшов з квартири хлопець у формі, з палицею, я його вже бачила один раз, вони всього кілька місяців тут живуть. Чого я тільки не чула.
Загалом написала я заяву, звісно ніхто цим займатися не буде, але є один нюанс, я з їх розмови зрозуміла що у нього СЗЧ. Поліція йому нічого не зробить, то зрозуміло, а є якась служба, куди можна повідомляти про таких «товаришів»?
Кумушка• 09 марта 2023
Що таке СЗЧ?
Злюка бобер• 09 марта 2023
Что такое сзч?
ТебеОноНадось• 09 марта 2023
У нас тро забрала двох таких, крутили скотчем
автор Настасья Пицун • 09 марта 2023
Самовільне залишення частини
Злюка бобер• 09 марта 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Самовільне залишення частини
Полиция бы не ушла просто так.
Майская киска• 09 марта 2023
Автор фантазує під анонімом

Чи зятьок не дає спокою?
TaFo• 09 марта 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Самовільне залишення частини
це зо озгачає? ви так написали ’ у нього сзч’, як наче у нього шизофренія. чи інвалідність.
автор Настасья Пицун • 09 марта 2023
Ответ дляTaFo
Це значить що він залишив частину без дозволу
TaFo• 09 марта 2023
Ответ дляНастасья Пицун
сьогодні?
Лыжи со вспышкой• 09 марта 2023
Типа дезертир, или как не пойму
Почему полиция ничего не сделает?
Они на аренде?
У меня была похожая история, нашла телефон хозяев, поговорила с ними. Буйные квартиранты съехали
автор Настасья Пицун • 09 марта 2023
Ответ дляTaFo
сьогодні?
Мені не видно
автор Настасья Пицун • 09 марта 2023
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Типа дезертир, или как не пойму
Почему полиция ничего не сделает?
Они на аренде?
Написала у чат будинку, поки ніхто не відгукнувся
Лыжи со вспышкой• 09 марта 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Это из реального пути решения
Если хозяева, то не факт что полиция решит, а вы вот пострадать можете если он буйный
автор Настасья Пицун • 09 марта 2023
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Это из реального пути решения
Та не, орендарі наче
TaFo• 09 марта 2023
я думаю полиция в часть позвонит, что свалил в самоволку и бабу метелит до чертиков
Злюка бобер• 09 марта 2023
1. Думала шо малолетки
2. Опять эти двое .Кто эти если раньше думали что малолетки приходят.
3. Парень в военной форме и полиция не проверила все документы после вызова?
4. Написала в чат, соседка вызвала полицию, но никто не реагирует на ваши сообщения.
5. Они пару месяцев живут, а вы решили что он СВЧ.
6. Откуда рядовая советчица знает такие термины?
автор Настасья Пицун • 09 марта 2023
Ответ дляЗлюка бобер
1. Думала шо малолетки
У рядовых советчиц тоже есть мужья которые служат.
Злюка бобер• 09 марта 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Ну так у него и узнайте кому сдать соседа.
Душка-свекровь)))• 09 марта 2023
Якщо він військовий і буянить, то шукайте номер ВСП у вашому населеному пункті.
автор Настасья Пицун • 09 марта 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Не могу, он немножко на работе
Тракторні війська• 09 марта 2023
ВСП вони по військовим які буянять
автор Настасья Пицун • 09 марта 2023
Ответ дляТракторні війська
ВСП вони по військовим які буянять
Поки не знайшла, і тероборона не відповідає, може не актуальні вже номери.
Завтра запитаю в воєнкома що з цим робити, бо він вертався, годину виносив їй двері, оце о 22:45 поїхав.
Дон Пэдро• 09 марта 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Так у чоловіка спитайте, хай він у діючих командирів дізнається. ПІБ же ви знаєте сусіди.
автор Настасья Пицун • 09 марта 2023
Ответ дляДон Пэдро
У чоловіка спитати не можу, його частина базується зараз у Краматорську, через наш районний центр комплектування він не призивався і нікого тут не знає.
Завтра на роботі спитаю у военкома.
Дон Пэдро• 09 марта 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Завтра на роботі спитаю у военкома.
Хай береже його Бог.
автор Настасья Пицун • 09 марта 2023
Ответ дляДон Пэдро
Хай береже його Бог.
Дякую.
Нехай скоріше усі повернуться додому.
автор Настасья Пицун • 10 марта 2023
Якщо підсумувати, то хлопці з центру комплектування кажуть телефонувати черговому, комісар наш сказав що знає цього хлопця, він і до війни був не адекватний, усе на поліцію скидає, бо вони ж мають щось робити, у нас правова держава, незалежно від того військовослужбовець то чи ні.