tarveldy• Изменено 10 марта 2023

Хвилювалочка

Тривога о 09:02 пов´язана з активністю МіГ-31К вкс рф в Білорусі. Запусків ракет не здійснювали. Орієнтовно триватиме до 11:00. Ситуація у країні штатна.
Zelenkа• 11 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Чего
Даже самый простой салат каждый раз разный за счёт олии
И соли)
Щас відгребу ще і від гурманів. Як сіль може змінити смак страви?
Yellow berry• 11 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Якісь ізвращенці. Не розумію цих новомодних всіх олій, типу із вирощеного дєвственніцами кунжута або із кісточок винограда.
Кунжутна і лляна олії мені пахнуть риб´ячим жиром.
Zelenkа• 11 марта 2023
Ответ дляYellow berry
Сідайте поряд, щас будуть бити
alena2013• 11 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Знаю, что кунжутная очень полезная, так же как и льняная.
Yellow berry• 11 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Сідайте поряд, щас будуть бити
Чим?Каструлю на голову одягати?
alena2013• 11 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Она запакована)
Таим написано, что лучше упортебить до мая)
А я не успела бы
Но подруге понравилось очень
А где вы покупаете? Я взяла на Розетке, но сейчас нет в наличии. Вижу на Айхербе, но дороже. А инет магазины не знаю, которые предлагают.
Амарилис• 11 марта 2023
Раз тут кулінарні розмови, то може хтось знає рецепт салату з стручкової квасолі, говядини, і омлету? Або хоч його назву? Загубила рецепт, хоч убий не пам´ятаю, що там ще було(
Zelenkа• 11 марта 2023
Ответ дляalena2013
Як то кажуть: корисно бігати перед сніданком))))
Води склянку випити натщесерце - корисно для метаболізму. А продавати олію (по суті, весь рослинний жир має +/- однаковий склад) по ціні крила боінга - то маркетинг.
Yellow berry• 11 марта 2023
Ответ дляalena2013
Вона пахне точно так само, як риб´ячий жир. Її краще в салати, а не на сковорідку
Zelenkа• 11 марта 2023
Ответ дляYellow berry
Чим?Каструлю на голову одягати?
Я вже нагавкала, фух
Амарилис• 11 марта 2023
Ответ дляYellow berry
Кунжутна? То Ви щось не те купили.
alena2013• 11 марта 2023
Ответ дляYellow berry
Зависит от производителя. Сейчас никак не могу найти льняную, чтоб сильно не горчила, но и стоб разьавленная не была.
А эту кунжутную выбрала по отзывам и не ошиблась. Она пахнет жаренным кунжутом и на вкус такая же.
Yellow berry• 11 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Кунжутна? То Ви щось не те купили.
Напевно, лляна. Чоловік експериментує часто, а мій ніс потерпає
alena2013• 11 марта 2023
Ответ дляYellow berry
Ну да, я ее в салаты и добавляю.
Zelenkа• 11 марта 2023
Ответ дляАмарилис
З омлетом тільки з челентано старий, як світ, знаю салат. Омлет соломка + кукурудза + варена соломкою порізана печінка.
Yellow berry• 11 марта 2023
Ответ дляalena2013
А для таких як я, нею можна намазатись, а не їсти)
ЛЮБА• 11 марта 2023
Доброго дня!
У меня после короно вируса вкусовые рецепторы так в себя и не пришли , одни притупленные , другие сильно изменяют вкус … короче что готовлю даю своим пробовать на соль и специи, жесть когда я одна… то тогда кладу все минимум …
Амарилис• 11 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Ні, не такий, там печінки точно не було.
a.ostroverh• 11 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Ну есть с травами всякими разными. Из наших мне pripravka нравится
Есть покопченная)))
А можно ж обычной)
Yellow berry• 11 марта 2023
Ответ дляalena2013
Ну да, я ее в салаты и добавляю.
Там купа омег? Чи вам просто смачно?
Zelenkа• 11 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Та це інший, то я написала, якщо не напишуть той. Може, у вас омлет засихає))
a.ostroverh• 11 марта 2023
Ответ дляalena2013
Я в 21 ещё на айхерб взяла
У меня ее мало идёт...
Уксус яблочный, и тот испортился)))
Yellow berry• 11 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Доброго дня!
Я солю й перчу на око, можу не пробувати навіть. Тільки суп чи борщ пробую
Амарилис• 11 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Та др, на носі, а я не знаю який салат приготувати. Боюсь все закінчиться банальним Цезарем. Той салат, що шукаю, був дуже незвичним і смачним, але навіть по продуктам не знаходить. Ну, що буде те буде.
viika65• 11 марта 2023
Ответ дляalena2013
Всплеск гормонов - чуть что, сразу в крик, и все они лучше знают, и не нужно их учить.
И переходной период был затяжной. Младшему уже 20, а все еще страдает юношеским максимализмом.
моему в июне 35 будет, а максимализм на месте.
Yellow berry• 11 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Я не знаю людей, які не люблять Цезар
ЛЮБА• 11 марта 2023
Ответ дляYellow berry
Сейчас соль непонятная , раньше с солью все проще было. Со специями , я люблю острое , мои такое не едят , а острота у меня как раз притупилась , если я перца в харчо , мясо добавлю по своему вкусу …мои говорят что огонь можно добывать с харчо)))
Амарилис• 11 марта 2023
Ответ дляYellow berry
Я не знаю людей, які не люблять Цезар
Мені він що є, що нема
Yellow berry• 11 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Мені він що є, що нема
Ви по олів´єшці?) Чи морепродуктам?
Леди на мопеде• 11 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Сідайте поряд, щас будуть бити
Третьим буду😂