Радуга-дуга• 10 марта 2023
Сивина. Колорування або завивка спочатку?
45 років, почала сивіти, не критично, але вже бачу і сама окремі волосинки. Волосся темно-русяве.
Спочатку хотіла зробити балаяж - колись робила, подобалося;
або колорування - додати кілька кольорових прядок і не змінювати рідний колір.
Але також планую робити завивку і тепер сумніваюсь чи буде ок колорування + завивка? І що потрібно робити першим?
Добрая свекровь• 10 марта 2023
Мені здається, що то буде занаддля волосся. Але може зараз якісь нові методи є, що не нищуть волосся
Я б такое не носила, но продаю• 10 марта 2023
Подумайте, як часто Ви будете фарбуватися, наскільки критична сивина. Тому що робити балояж кожен місяць-не дешеве задоволення. Я, наприклад з 30 років фарбують раз на місяць, в вашому віці-кожні 2 тижня. Тому фарбують просто в темно-русий.
Радуга-дуга
• 10 марта 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Так не обов´язково ж робити прям одразу. Я можу спочатку пофарбуватися, а за пару міс зробити завивку.
Ворую вкусняшки• 10 марта 2023
Завивка съедает цвет. Поэтому сначала завивка, и не раньше , чем через 10 дней покраска. Завивка+ осветление- плохая идея. Осветленные волосы потеряют завиток, станут паклей. Или мелирование без завивки- это выгоднее всего для русых седеющих волос. Или завивка+ покраска не выше светло русого.
Работать надо• 10 марта 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Если вы не будете осветляться, то качество волос не потеряете.
Сначала завивка, потом покраска.
Радуга-дуга
• 10 марта 2023
Ответ дляРаботать надо
Сначала завивка, потом покраска.
Ні, освітлення не планую.