Я не Тролль• 10 марта 2023
Карта Приват за кордоном
В Європі можна розраховуватися нашою звичайною картою Приват чи потрібно робити якусь спеціальну?
Я не Тролль
• 10 марта 2023
Ответ длябылоИпрошло
Можете, без проблем
Навіть якщо це не євро, а, наприклад, злоті чи крони?
Баба Йога• 10 марта 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Так, по курсу на момент зняття
былоИпрошло• 10 марта 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Да
Чижик Пижик• 10 марта 2023
Раньше было можно , родственнику вот неделю назад после покупки в магазине продуктовом заблокировали деньги . Может это только у него так конечно получилось , но говорю что знаю
Сижу на стуле• 10 марта 2023
В Польщі була 3 місяці,икупувала все по карті Приватбанку, навіть овочі на ринку, у них всіх є касові апарати.
Я не Тролль
• 10 марта 2023
Ответ дляСижу на стуле
Тобто не потрібно на час перебування за кордоном вмикати в приват 24 якийсь особливий режим?
Шмоточницаца• 10 марта 2023
Ответ дляЧижик Пижик
За что блоканули?