Color never seen before• 10 марта 2023
Это великое искусство сказать правду так чтоб подлизнуть кому нужно.
Можно подумать что мы не в курсе что без военной, экономической и политической помощи США нам пришлось бы туго. Или мы не в курсе за кого топит Трамп?
mmi583@mail.ru• 10 марта 2023
Угорці добалакаються. Викинуть з єс і так бідні, стануть взагалі бомжами.
Ответ дляColor never seen before
насмішили
мистецтво Це ’косноязычие’ та перевертання з голови на ноги, а не мистецтво і геть не правда!
Ніхто не приховує, що нам надають допомогу і ми від цього дуже залежні, але це не змінює того факту, що ми хочемо звільнити свою землю. І нагадайте, скільки було тої допомоги на початку війни і чому нас не захватили за пресловуті ’тридні’?
Color never seen before• 10 марта 2023
Ответ дляЕленка14
насмішили
Не бачу тут простору для дискусії. Він сказав все що сказав і це все правда. Про нас і наші наміри йому казати немає ніякого сенсу - він же не за нас
Ви ще подивуйтесь чого це путін в своїй промові не сказав що вони залишили Херсон.
Ответ дляColor never seen before
Тобто простору немає, але дискутуєте? Немає то й немає. Але це зухвало називати ’косноязычие’ мистецтвом.
Wendy Rhoades• 10 марта 2023
А США уже не может сказать ’НЕТ’.
Вот в этом и состоит суть драмы путина и его приспешников.
Color never seen before• 10 марта 2023
Ответ дляPiracanta
Странный какой-то этот орбан
Да поди его разбери о чем он тогда говорил и для кого. Может вспомнил времена Австро-Венгрии или еще что. Это ж политик- они под любую аудиторию найдут что сказать чтоб каждый думал что он разделяет их интересы.
L-i-s-a-92af• 10 марта 2023
Ответ дляColor never seen before
Туго нам бы пришлось,но сопротивления это не остановило бы
mmi583@mail.ru• 10 марта 2023
Ответ дляPiracanta
З ЄС не можна викинути, можна лише заблокувати допомогу у випадку невиконання вимог.
Для уогрців це рівнозначно що викинути.