АдеКВАтная• 10 марта 2023

Виплати Польщі доведеться повернути!

Ну ось, лише питання часу було. Казала декільком своїм знайомим, які думали, що ніхто їх не знайде.
Бридко від цього, люди показали своє істинне обличчя.
Тим, хто виїхав із Польщі, а далі отримував виплати 500+ і не попередив про виїзд, доведеться все повернути.
https://www.5.ua/dv/life/300827
Нарисовалось• 10 марта 2023
Ответ дляГербария
Удалено администрацией...
ну цілком праві будуть .Так в кожній країні нехай вчиняють
Гербария• 10 марта 2023
Ответ дляЖена сантехника
А скільки ви особисто, готові б були віддавати зі свого бюджету біженцю в нашій країні?
Іх з 90 років в нашій країні менше, ніж таких бідних соцтуристів по світу, як ви.
я не скільки. а Ви скільки віддаєте біженцям?
Ошеламиссимо• 10 марта 2023
Не отработали на сегодня? Жадоба за анонима
Балаболка• 10 марта 2023
Ответ дляГербария
уточните , пожалуйста, багато, це скільки? на детей выплата и все, около 100 евро.
Це рівно на 100 євро більше, чим можна було допомогти. Могли просто поспівчувати, ми в їх бюджет податки не оплачуємо, щоб чекати кешбеку
Гербария• 10 марта 2023
Ответ дляБаба на горошині
Далеко не всем эти выплаты. А вы лучше почитайте, сколько денег принесли украинцы в бюджет Польши за прошлый год - намного больше, чем они потратили на нас. Поляки просто так помогать никогда не будут и никогда не помогали бы. Они знают свою выгоду. Украинцы тратят у них свои деньги, украинцы позакрывали вакансии.
’Мы потратили 3,5 миллиарда злотых (750 млн евро) на помощь украинцам, но подсчеты вице-президента Польского фонда развития Бартоша Марчука показывают, что мы получили 10 миллиардов злотых (2 млрд евро) от уплаченных ими налогов’
https://www.rbc.ua/ukr/travel/vigidni-ekonomiki-po...
не пытайтесь доказать . Вас не поймут:)
Гербария• 10 марта 2023
Ответ дляБалаболка
мы за них воюем
автор АдеКВАтная • 10 марта 2023
Ответ дляГербария
де працюють? вначале узнайте, потом пишите
Програма 40 злотих на особу/за добу виплачують поляку, який надав безкоштовно житло та харчування для осіб з України.
Це мало? Треба було мільйон на руки зразу дати?
Балаболка• 10 марта 2023
Ответ дляГербария
мы за них воюем
Мета хороша, гасло погане
Баба на горошині• 10 марта 2023
И 10 млрд только налогов. А сколько они получили от покупок, совершенных нашими там? Я жила в Польше 2 месяца за свои деньги, пока получила их разовую подачку в виде 300 злотых. Я потратила там 30 тыс грн. И получила аж 2400 грн ’социала’, как тут пишут.
Гербария• 10 марта 2023
Ответ дляАдеКВАтная
эта программа давно уже не актуальна, только пожилым и инвалидам. не знали?
Гербария• 10 марта 2023
Ответ дляБалаболка
Мета хороша, гасло погане
это не гасло, это реалии и они это, в отличии от вас понимают, поэтому платят.
автор АдеКВАтная • 10 марта 2023
Ответ дляГербария
А скільки місяців була актуальна, то не рахується?
Тишком_нишком• 10 марта 2023
Ответ дляАдеКВАтная
До чого тут останню шкуру? Вони надали багато привілеїв, а наші скористалися ситуацією. Як можна далі отримувати соц виплати, знаючи, що це незаконно.
Новости 3 дня , вы что застряли в прошлом ?
Хоть свежие ищите !
Хочу в БАНю• 10 марта 2023
Ответ дляГербария
Актуальна, если вы впервые выезжаете в Польшу, и оформляете прихист
Баба на горошині• 10 марта 2023
Ответ дляГербария
не пытайтесь доказать . Вас не поймут:)
Не пытаюсь, но поддержу, что деньги, начисляемые, когда украинец уже выехал и не сообщил, надо вернуть.
Фигура мечты• 10 марта 2023
Ну, це ж логічно. Франція, наприклад, надає виплати, які не можна не лише зняти з картки, а й розраховуватись нею можна лише на території Франції і лише фізичною карткою (тобто, інтернет оплата неможлива). Інколи, це не дуже зручно, але розумно, що виїхати і отримувати виплати нікому не вдасться
Мира всем• 10 марта 2023
Ответ дляГербария
не пытайтесь доказать . Вас не поймут:)
вас к батарее в Польше привязали?
Анет2000• 10 марта 2023
Удалено администрацией...
Баба на горошині• 10 марта 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Аж 4 месяца. И мало кто ею воспользовался. Читайте аналитику, статистику хоть иногда. Большинство наших снимают жилье за свои деньги.
Бесконечность-не предел• 10 марта 2023
Ответ дляГербария
Удалено администрацией...
Стояли днем и ночью принимали людей и нате вам благодарность есть же свини
Ошеламиссимо• 10 марта 2023
Ответ дляГербария
Не пишите чушь
Мира всем• 10 марта 2023
Ответ дляБаба на горошині
так Польша в чем виновата? вы потратили 30 тыс. могли не ехать в Польшу и тратить из в Украине. в чем проблема, я не понимаю?
Гербария• 10 марта 2023
Ответ дляХочу в БАНю
конечно, кто-то почитает и даже поверит:)
Ошеламиссимо• 10 марта 2023
Ответ дляТелепузик
А наші ВПО пооформляли в інших областях і додому повернулись
Сидять собі вдома, а грошики кап кап
І навіть не соромно
автор АдеКВАтная • 10 марта 2023
Ответ дляБаба на горошині
До чого тут Ваші аргументи? Я про виплати, які справедливо потрібно повернути.
Програма працює і зараз, нащо мені Ваша статистика.
Баба на горошині• 10 марта 2023
Ответ дляМира всем
Польша не виновата. Не надо некоторым ерунду писать, что там все на социале и на всем бесплатном.
Гербария• 10 марта 2023
Ответ дляОшеламиссимо
Не пишите чушь
это вы пишете чушь
Балаболка• 10 марта 2023
Ответ дляАнет2000
Удалено администрацией...
Мова йде про всіх хитро зроблених українців. Але Вам так і хочеться срачу про бєдних людєй с вастока і наглих западенців
Баба на горошині• 10 марта 2023
Ответ дляАдеКВАтная
С этим согласна. Но то, что там, как в Германии, сплошной рай, не правда.
Сірничок• 10 марта 2023
Ответ дляГербария
А ви вважаєте це мало...? Ось так просто вам взяли і дали.. Ми в країні де не має виплат,є допомога на житло, мізерна, але і вона власнику виплачується і все. І ніхто туди-сюди не катається.