Марина Коваль• 10 марта 2023
Чи важлива функція "автоматичного відкриття дверцят" після миття в пмм?
Добрий день. Обираю пмм, вибір між Бош і Електролюкс.
В Електролюкс є функція "автоматичного відкриття дверцят" після закінчення миття. З цією функцію дуже радить брати кума, каже дуже зручно, посуд швидше сохне. І пмм не стоїть зачинена всю ніч.
В Бош функція Extra Dra (при останньому полосканні тепм. води 70 градусів, що покращує сушку).
Інші функції +/- однакові.
Що зручніше?
І можливо, підкажете, на що ще звернути увагу при виборі?
Розмір точно 60, вбудована.
Хочу ще, щоб була функція "половине завантаження", самоочистка, третій ящик для приборів.
Але більше всього цікавить саме функція сушки, яка краща, зручніша?
Інші функції +/- однакові.
Що зручніше?
Розмір точно 60, вбудована.
Братья Капли• 10 марта 2023
Навіть більше. Я чекаю деякий час, і лише потім відкриваю дверцята. Це щоб увесь пар зник і мої меблі не страждали.
Ля-ля-ля• 10 марта 2023
Мне нравится, функция а-ля напоминалка. И досыхает внутри все(хоть посудомойка сушит, все равно где-то капли остаются).
Ответ дляЧавонадо
Посуд сохне в закритій посудомийці, там сушка є в кінці циклу
Знаю, але з цією функцією швидше сохне. І не пмм не стоїть всю ніч зачинена.
Как_б_не_так• 10 марта 2023
Ответ дляМарина Коваль
Хай стоїть, шо їй буде?
Братья Капли• 10 марта 2023
Ось ще згадала. Мені подобалось з телефону призупиняти і стартувати программу. В мене сіменс.
Ответ дляКак_б_не_так
Хай стоїть, шо їй буде?
А не ’завонюється’? - не знаю як точніше висловитись.
Братья Капли• 10 марта 2023
Ответ дляМарина Коваль
Ні, навіть не думайте про це
Ответ дляБратья Капли
Хороша особливість, це також дивилась при виборі, але не головне.
Уходя дверю не хлопать• 10 марта 2023
У мене немає функції відкриття та і вона мені абсолютно не потрібна . Єдине,що би я хотіла: окрема поличка під ложки/виделки
Ответ дляБратья Капли
Ні, навіть не думайте про це
Дякую. Пмм не було, обираю першу, тому і не знаю!
осень харашо• 10 марта 2023
Ответ дляМарина Коваль
За один раз не завоняється. Але я свою часто наніч залишаю відчиненою. Хотіла б з фунуєкцією відкриття.
Чавонадо• 10 марта 2023
Ответ дляМарина Коваль
ні
Братья Капли• 10 марта 2023
Ответ дляМарина Коваль
Вони всі +- однакові.
Обирайте з різними програмами.
Дивіться скільки оптимальна програма ЕКО займає часу.
Ще потрібна швидка програма.
Обирайте з різними програмами.
Ще потрібна швидка програма.
Угги_в_горошек• 10 марта 2023
Ответ дляМарина Коваль
Нет. Это портит кухонную мебель когда пар выходит.
У меня есть эта функция но я никогда не пользуюсь потому что она не только ненужная но еще и вредная
Угги_в_горошек• 10 марта 2023
Ответ дляМарина Коваль
Нет конечно
Угги_в_горошек• 10 марта 2023
У меня уже четвертая пмм
Для меня важно и удобно — третья полка для приборов, быстрая программа на большой температуре (только ею и пользуюсь) , время мойки чтоб на полу высвечивалось. И все. У меня и половинная загрузка и функция открывания двери и куча программ — ничем не пользуюсь
БлинчикБезСметанки• 10 марта 2023
Ответ дляМарина Коваль
Завоняется если несколько дней будет закрыта, а после ночной мойки до утра ничего ей не будет. Я никогда не открываю сразу, чтобы пар на мебель не попадал.
Оксана Таро• 10 марта 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
У меня уже четвертая пмм
Поддерживаю! Третья полка для приборов очень удобно!
ТАЗератти• 10 марта 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
В мене не завонялась з брудним посудом майже за 5 місяців. Коли приїхали після окупації, то чекала жахіття, а виявилось, що все нормально ( треба було лише промити на функції самоочистки)
БлинчикБезСметанки• 10 марта 2023
Ответ дляТАЗератти
Вот, а я о чем говорю. А то автор боится что завоняется если сразу не открыть с чистой посудой
ТАЗератти• 10 марта 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Так отож
мистерЛяпсус• 10 марта 2023
В мене немає відкриття і не страждаю від цього))
Навіть якщо вночі закінчилося миття і ніхто не відкрив, то до ранку нічого страшного з посудом не станеться)
А ця додаткова функція - це все додаткова автоматика шо має шанс рано чи пізно зламатися
Дякую всім за відповіді, були дуже корисні! Обираю Бош(без цієї функції) , цю фірму радять продавці.