Сусідка знизу• Изменено вчера в 21:49
Плачу, зіпсувалася моя багаторічна мрія
Одне на одне навалилося в житті, переїзди через війну, статус ВПО ( бомжа) з чоловіком повна срака у стосунках, в сина невроз через ці довбані вибухи і війну…і я трималась, але мене порвало на шматки від того, що зіпсувався мій улюблений аромат, про який я так давно мріяла, так довго збирала на нього гроші, так його берегла і користувалась ним тільки «на вихід». Дістала щойно флакон, помилуватись і понюхати аромат, бо настрій гімно і бачу, що біля кришечки як потекло щось як олія. Я його розпилюю, а він ледь пахне, якимось кислим і видно, що його менше стало… Бля, та за шо… тепер враховуючи моє положення хер я його коли-небудь куплю. Просто бляха розрив ааа
Работать надо• вчера в 22:07
Автор, не выкидывайте пока. Найдите прохладное темное и сухое место и поставьте их туда желательно в коробке. У меня тоже так было, потом запах вернулся, стали как новые. Правда долго лежали так, после зимы вернулись)
пьЯНА• вчера в 22:08
Ответ дляДайте згадаю
Так вы пишете, что вы ВПО, при этом вы написали, что там где живёте очень жарко, то есть вы не в Украине? Статус ВПО дают только в Украине
одно другому не мешает ;)
Сусідка знизу
• вчера в 22:08
Ответ дляКуда ж без меня
Так Килианы кажется раскручиваются, чтобы долить из запаски, наверно поэтому. Был не плотно закручен.
Можливо, я сама незнаю як це сталося, побачила, що біля кришечки рідина і вони нормально так випарувалися
Істеріомама• вчера в 22:09
Ответ дляСусідка знизу
Купувала його за 8000, а зараз він майже 13000
В евро цена не особо изменилась.
Ваша ситуация может подлежит рекламации? Если нормальный магазин, конечно
Сусідка знизу
• вчера в 22:10
Ответ дляРаботать надо
Я його вже віднесла в прохолодне місце, зараз не буду чіпати, може відійдуть
Куда ж без меня• вчера в 22:10
Ответ дляСусідка знизу
У меня просто ещё ни один не заканчивался, да и вряд ли я захочу повторить, но у них же у всех есть возможность открыть флакон и залить снова. То есть они изначально не герметичны на 100%
Сусідка знизу
• вчера в 22:11
Ответ дляІстеріомама
В евро цена не особо изменилась.
Мені їх сестра в Польщі купувала, в Дугласі
Ответ дляСусідка знизу
Вони в мене недавно, просто тут така спека, де ми живемо, просто парілка. Треба було його в погреб віднести чи що, я незнаю. Я не подумала про це, бо в принципі зараз не до них, але я зла на себе, бо сама винна
Не все так трагічно. Його можна стабілізувати приморожуванням. Сіг (паморозь сніжна) з морозильника в відерце не вилике, бажано на 1 л. Після цього в нього додати у співвідношенні 3:1 кухонної солі. Перемішати й помістити на 30 хв. флакон. Відбудеться реакція стабілізації ефірного масла. Воно втратить текучість, стабілізує ефірні олії і відновить запах.
Работать надо• вчера в 22:13
Ответ дляСусідка знизу
Наверное, холодильник для косметики это идеальный вариант или нечто подобное. Вам, получается, нужны подходящие условия)) Такое место, где никогда не светит солнце и даже не греет стену в идеале теневая сторона дома, какой-то прохладный шкаф и главное сухо. Считай подвал
Но кому-то мои советы не очень нравятся))
Сусідка знизу
• вчера в 22:14
Ответ дляНаташа_32
Дякую за пораду. Віднесла їх в прохолодне місце, якщо не допоможе, спробую ваш спосіб
Ответ дляСусідка знизу
Можете вже пробувати. Запам´ятайте раз і назавжди - ефіроно-олійні масла в ароматах частково втрачають свої властивості при температурах вищих за 27-30 градусів. Якщо їх охолодити до +6, +10 градусів, ефірні олії знову конденсуються, посилюється ароматизація і підвищується за рахунок конденсації їх концентрація. Таким чином продовжується життя не висихаючих ефірних олій. Елементарна біохімія :)
Біле пальто• вчера в 22:19
Ответ дляСусідка знизу
Ну я три розпилення зробила, він зіпсувався бляяяя
Что за аромат у вас что он вдруг прокис??
У меня много разного,есть и 13 летние флаконы,и с ними все в порядке
Сусідка знизу
• вчера в 22:19
Ответ дляНаташа_32
Дякую Вам, ви мене заспокоїли
Ответ дляБіле пальто
Ефірні олії не можуть фізично прокиснути. Аромат змінюється під впливом температури, так працюють феромони та алкалоїдні речовини білкового походження, що входять до їх складу.
пьЯНА• вчера в 22:21
Ответ дляНаташа_32
а еще улетают верхние ноты, чаще всего цитрусовые, из-за чего аромат может меняться
Біле пальто• вчера в 22:23
Ответ дляСусідка знизу
Я так довго на нього відкладала, я так мріяла про цей флакон
У вас точно оригинал??
И не делайте таких громких и опрометчивых заявлений,все у вас будет и еще и больше!
Пока живете - надейтесь и стремитесь !
Сусідка знизу
• вчера в 22:24
Ответ дляБіле пальто
Ось мій красунчик, це фото ще з дому…. Так подобаються ці білі флакони, найгарніший з усіх, які в мене були
Біле пальто• вчера в 22:25
Ответ дляСусідка знизу
Желаю ,чтоб отныне у вас были еще лучше и красивее этих
Сусідка знизу
• вчера в 22:26
Ответ дляБіле пальто
У вас точно оригинал??
Пока живете - надейтесь и стремитесь !
Дякую, я щиро намагаюсь і вірю, що все ще попереду, але поки тільки так як є. Ну нічого, мені зараз навіть легше стало, я так проревілася, давно так не плакала. Тримала все в собі, не показую нікому як мені зараз важко
Сусідка знизу
• вчера в 22:27
Ответ дляБіле пальто
Щиро Вам дякую ❤️ блін, знову плачу, ото дурна
Сусідка знизу
• вчера в 22:28
Ответ дляНаташа_32
Ну, то як там Ваша мрія? Рятуєте її?
Я вже завтра зранку, зараз не маю сил чесно
Ответ дляАлина-1240
А что удивительного?) У них срок годности 5 лет)))
чушь собачья , заблуждение ,,,
вопросы могут быть к ,,,
лет за двадцать , тепле на солнце ,,,
могут быть ,,,
долбаным так называемым винтажам , а по простому старью , посмотрите какие цены , обсуждения на форумах ,,,
автору темы , купите отливант 5 , 10 мл не морочьте голову ,,,
вопросы могут быть к ,,,
лет за двадцать , тепле на солнце ,,,
могут быть ,,,
Сусідка знизу
• вчера в 22:33
Ответ дляпарИла я парИла
Відкрийтеся, я Вам напишу, щось придумаємо)
Ой вибачте, але не хочу відкриватись, бо заклюють
Мозговая пилочка• вчера в 22:33
Ответ дляСусідка знизу
Подождите. Возможно распшикаете. Вы могли выдать из флакона то, что было в носике и окислилось. Возможно жидкость внутри флакона нормальная. А маслянистая штука у горлышка - это когда флакон нагревается, то под давлением часть выходит наружу и высыхает. Попробуйте пропшикать.
Сусідка знизу
• вчера в 22:33
Ответ дляНаташа_32
Ви, що любите плакати? Чому???
Боже, я зараз подумала я не плакала вже дуже давно, навіть коли їхала з дому і прощалася з ним