Бесбардак• Изменено 10 марта 2023

Бізнес на лазерній епіляції

Доброго дня!Живу в райцентрі.Маю кабінет масажу та корекції фігури(вакуумно-роликовий масаж,пресотерапія та міостимуляція)Хочу розширити спектр послуг.Розглядаю купівлю апарата для лазерної епіляції.Ціна космос.Хто працює на апараті?Чи є у вас люди?Коли відбився апарат?Поділіться будь ласка досвідом.В місті цим ще ніхто не займається
Дякую
БезникаЯ• 10 марта 2023
Маєте медичну освіту?
автор Бесбардак • 10 марта 2023
Ответ дляБезникаЯ
Маєте медичну освіту?
Так
БезникаЯ• 10 марта 2023
´відбився апарат´ це зламався?
автор Бесбардак • 10 марта 2023
Ответ дляБезникаЯ
´відбився апарат´ це зламався?
Малась на увазі його вартість
БезникаЯ• 10 марта 2023
Ответ дляБесбардак
Малась на увазі його вартість
Вартість зламалася? Не зрозуміло...
Деловитая• 10 марта 2023
Тут стоит смотреть именно по вашему райцентру насколько это нужно людям, какой контингент проживает, возрастная категория и т.п. но думаю раз в принципе кто-то ходит к вам на процедуры, можно им и лазерку предлагать. В городе это востребовано точно
автор Бесбардак • 10 марта 2023
Ответ дляДеловитая
Їздять в обл.центр,в часності я сама.На дані процедури,які я маю ходять 4-6 людей щодня
БезникаЯ• 10 марта 2023
Ответ дляБесбардак
Купуйте. Хоча би для себе. Чому маєте їздити в той обл.центр
автор Бесбардак • 10 марта 2023
Ответ дляБезникаЯ
300 тис тільки для себе,надто дорого
БезникаЯ• 10 марта 2023
Ответ дляБесбардак
300 тис тільки для себе,надто дорого
Жадіна?
Деловитая• 10 марта 2023
Ответ дляБесбардак
Да пробуйте конечно. Главное сарафанное радио, хорошая реклама. Заманивайте скидками на первую процедуру, подсаживайте, будут ходить женщины усы по крайней мере убирать точно)
БезникаЯ• 10 марта 2023
Автор, багато вусатих пані по місту ходять?
автор Бесбардак • 10 марта 2023
Ответ дляБезникаЯ
Свої вже прибрала😅
БезникаЯ• 10 марта 2023
Ответ дляБесбардак
Свої вже прибрала😅
Зараз вуса з бородою в тренді
Кудлата хмаринка• 10 марта 2023
Розказати секрет щоб до вас жінки були готові бігти? Просто запропонувати їм можливість залишити дитину в ігровій кімнаті у вас в салоні. Саме можливість пристоїти дитину на час відвідування салону дуже збільшує потік клієнтів
БезникаЯ• 10 марта 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Автор, візьміть на себе відповідальність за чужих дітей
автор Бесбардак • 10 марта 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Дякую,так часто проходять на масаж з дітьми
А у нас макарошки• 10 марта 2023
Ответ дляБезникаЯ
Жадіна?
По количеству глупых вопросов Вы лидируете . Вы троллите или реально все так печально ?
Губной рояль• 10 марта 2023
Ответ дляБесбардак
300 тис тільки для себе,надто дорого
Чому так дешево? Ви якусь фігню купите
ротцвеники• 10 марта 2023
Я живу в городе, очень много предложения, хожу в лазерхаус. Смотрите как у вас, есть ли конкуренты.
Щепотка_совести• 10 марта 2023
Их по франшизе дают в аренду
автор Бесбардак • 10 марта 2023
Ответ дляГубной рояль
Чому так дешево? Ви якусь фігню купите
Це я написала мінімальну ціну,бо деякі коментатори не орієнтуються
автор Бесбардак • 10 марта 2023
Ответ дляротцвеники
Немає ще взагалі
автор Бесбардак • 10 марта 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Их по франшизе дают в аренду
Де ви бачили?
Губной рояль• 10 марта 2023
Ответ дляБесбардак
Немає ще взагалі
Буде попит я думаю.
Луноликая Вика• 10 марта 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Дуже слушна думка. Перестала ходити по салонах з часу народження дитини))
Луковая• 10 марта 2023
Я купила такой домашний за $60. В жизни в салон больше не пойду на лазерку
Чумачечая_• 10 марта 2023
Ответ дляЛуковая
какой?
Я Вас не боюся• 10 марта 2023
Я живу в маленьком городе в данный момент.
Всегда спрашиваю, что за аппарат.,если дешёвка - не пойду.
+ цена за процедуру тоже играет немалую роль.
И сам мастер и ремонт. Короче , много факторов от которых зависит будут ли к вам ходить.
Чумачечая_• 10 марта 2023
Ответ дляБезникаЯ
Вартість зламалася? Не зрозуміло...
мається на увазі окупилися витрати на апарат і почався прибуток з нього