Курс капусты• 10 марта 2023
вы бы ездили на любимую работу автобанами 130км?
все ок, смущает этот момент
Этожзвяздаяегообожаю• 10 марта 2023
На улюблену я б їздила. Гарною машиною, автобаном, для мене - це плюси, я люблю водити. Тому однозначно - так.
Та_шо_ж_таке• 10 марта 2023
Если действительно работа вашей мечты, можете начать ездить, а потом если будет тяжело, переедете поближе.
Курс капусты
• 10 марта 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
да, именно мечта
КарамбОлька• 10 марта 2023
Ответ дляКурс капусты
Жить хотим именно там, где живем - все очень нравится )
Ну такими поездками вы испортите себе жизнь, к сожалению.
Думаю, можно пробовать, если работа мечты - дальнобойщик)))
Я шучу, не обижайтесь. Сама в Украине ездила по 100 км в день.... Ужас и кошмар, вся жизнь в машине
Свекруня• 10 марта 2023
Я ездила по работе, утром стоишь в пробке 20+ км и едешь больше часа🤣 на самом деле ничего страшного, но со временем начнет напрягать особенно после работы
іронічна антитеза• 10 марта 2023
Ні
Лише за однієї умови можна подібне допустити. Іншої роботи немає/не пропонують, житло змінити не по кишені, гроші на життя завершилися
Це виживання, а не життя
Зважте також на те, що приблизно 3 години дорога, 10 годин робота, на туди-сюди ще година. Це уже 14 годин. Сон 10 годин і у вас немає часу навіть на сніданок та вечерю. Не говорячи про все інше. Та навіть покакати - будете на роботі в перерву ходити.
З 8 годинним сном ви протягнете цей режим, хай три місяці, якщо ви витривала, а потім вас вирубає, буде щастя, якщо не в дорозі.
Не вірте про закордон. Я тут живу і якщо хтось так і їздить, то графік у нього ненормований + сім´ немає; інша можливість подібного - це перша робота або єдино можлива робота. Без варіантів.
Це виживання, а не життя