Маруська Му• 11 марта 2023

Чи шкодуєте Ви, що народили дітей? Вийшли заміж?

На роботі є жінка, їй 53 роки, незаміжня, щаслива, завжди з гарним настроєм, має племінників, це був свідомий вибір не народжувати. А всі інші жінки в колективі такого ж +/- віку нервові, постійно невдоволені, втомлені, скаржаться, що ще в дома багато турбот після роботи...
Результат:
вже голосів: 721
195 (27.05%) Ні
154 (21.36%) Дітей люблю , чоловік чудовий
86 (11.93%) Іноді
83 (11.51%) Дітей люблю , чоловік- козел
83 (11.51%) Не думала про це
78 (10.82%) Краще жити тільки для себе
31 (4.3%) Так
11 (1.53%) Часто
Цікавий писочок• 11 марта 2023
У меня подруга сильно завидовала что я даже разведенная с ребеноком. Хотела она взять с детдома, но е родители не позволили. Думаю те, у кого нет ни мужчины не детей завидуют втихаря и оправдаются.

Нафаня Маня• 11 марта 2023
Знаю и одиноких злых, несчастных, вечно недовольных, и даже весьма многодетных - совершенно позитивных. Нет прямой зависимости)
Просериарила молодость• 11 марта 2023
Моя дочка и мой внук это самое хорошее и ценное что есть у меня в жизни
Сижу на стуле• 11 марта 2023
Нет, не жалею, сын уже взрослый, с мужем развелась и жила в своё удовольствие, по заграницам поездила. И котика завела. Его теперь мой сожитель нянчит )))
Бывает и такое• 11 марта 2023
Мені 42, дітям 13 та 10, тільки через 5 років разом, народилася перша дитина. Зараз ми з ним думаємо, що треба було і третю дитину народжувати, але вже пізно
Зрадорозганячка• 11 марта 2023
Ответ дляЦікавий писочок
Підтримую. Кожна жінка хоче дитину і чоловіка, бо то і є сім´я. Я не кажу 3 дітей) Але одне народити потрібно, бо природою закладено, що жінка, то є мати)
Анонимушка• 11 марта 2023
Ответ дляМаруська Му
Ні, мені 29. Просто цікаво. Не шукайте підтекст, там, де його немає😏😊
В 29 быть одному - кайф. В 52 - спорный вопрос. Одно спасение работа.

автор Маруська Му • 11 марта 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Я йшла заміж ’по зальоту’, коли завагітніла була в шоці. Плакала, хотіла йти в лікарню... На той момент з хлопцем зустрічалися 5 років. Мама сказала будемо народжувати. І що вам сказати, я до останнього не вірила, що я вагітна) Не хотіла народжувати, вважала, що ще дуже молода. Зараз мені 32. Розведена. Доньці 9. Це моє золото. Мій всесвіт. Вона вже доросла, я ще молода) в мене робота. Дуже рада, що народила саме тоді, бо зараз вже важко наважитися. Роботу не хочу кидати, та й боюся з чоловіком обпектися другим і залишитися з 2 дітьми. Так, що не шкодую, що народила однозначно) Люблю її більше світу. Аби тільки здорова і щаслива була)
Дійсно круто. Ви молода матуся😊 Ви розлучена?
Снегурочко• 11 марта 2023
Ответ дляМаруська Му
0_о Прямо прокльони? Ви єдина дочка?
Не єдина. Так, проклинає. Я боюсь їй навіть казать, що кудись їдемо, щоб нічого в дорозі не трапилось. Одного разу мало дитина не втопилася. Коли вона взнала, що їдемо на море закордон. почала проклинати і бажати щоб потопилися.
Зрадорозганячка• 11 марта 2023
Але по здоров´ю, за моїми спостереженнями не рожавші набагато здоровіші. Я дивлюся по своїх колегах. В одної 2 дітей, друга без дітей і ніколи не була заміжня. То та, що сама як дівка бігає. Та, що з дітьми куча хвороб. Діти впливають на здоров´я, в мене хоч і одна Але років 10 життя в мене забрала)
Зрадорозганячка• 11 марта 2023
Ответ дляМаруська Му
Нажаль так.
Ms. Откровенность• 11 марта 2023
Для кожного щастя своє, але не всі це розуміють. Ось і в цій темі повилазили вже, які придумали, що Ваша колега нещасна) Ось таких дійсно шкода, мабуть у кожної і діти, і чоловік, життя не склалось, тому шукають виправдання якісь і засуджують, і нібито співчувають тим в кого життя краще склалося.
автор Маруська Му • 11 марта 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Вагітність впливає? Чи виховання?
Зрадорозганячка• 11 марта 2023
Ответ дляСижу на стуле
Кого котика?
Да Щас же• 11 марта 2023
Нет выбора, детей нет и пока не завожу
Всіх підсаджую• 11 марта 2023
Ответ дляАнонимушка
В смысле? В 52, значит, хочется иметь рядом старого пердуна? С какой целью? Нет, понимаю, в 29 хочется молодого мачо. Но в 52 зачем? Дети взрослые, сама ещё не старая, только и жить для себя. Значит, только работа спасение? От чего спасение? То есть смысл жизни для вас - это старик рядом?
Зрадорозганячка• 11 марта 2023
Ответ дляМаруська Му
Вагітність впливає? Чи виховання?
І те і те. Виховання в мене найбільше здоров´я забирає. В мене такий дурний характер, все на нервах. То впала, то захворіла, то щось вискочило, то загубила її, то щось вчудила) Короче, сумувати не дає. В будь якому віці нервуєш за дітей) А я так взагалі, щоразу в жар кидає) А всі хвороби ж на нервах.
А що таке?• 11 марта 2023
Ответ дляЧукИГеки
Что за ерунда в последнее время проталкивается, что не надо замуж и детей, а живи для себя?
Это вырождение нации готовится или что? Одни гомесы, другие просто свободные и независимые с кошкой, что это за мир?
Автору наверно 18 лет и никого никогда не любила, сидит на папиной шее)
Согласна , идёт пропаганда чайлдфри, гомосексуализм, смена пола, мужчинам трансам рожать хотят разрешить
Щедрик ведрик• 11 марта 2023
Я не шкодую, маю 3 дітей. В минулому році поховала тітку, була самотня з 40 років, до того жила з чоловіком, дуже страждала від самотності, дуже. Всиновити дитину не захотіла у свій час, то жалкувала дуже.

Зрадорозганячка• 11 марта 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Вона має на увазі, що в 52 одинокою бути важко. Це не 29 років
Щедрик ведрик• 11 марта 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Почему именно пердуна? Человек существо коллективное, вместе веселей. Почему нельзя в семье жить для себя?
Зрадорозганячка• 11 марта 2023
Ответ дляА що таке?
Ой, не кажіть. Як гляну в тік ток, скрізь однопола любов. І як мала мені каже, що не хоче вдягати плаття, бо їх не любить. Мене аж передьоргує. Боюся цього) Хоч би хлопчики подобалися)
Реанимация• 11 марта 2023
Може ті жінки нервові через роботу?))))) серйозно, я ніколи не була спокійнішою ніж в періоди коли робила перерви між роботами ))))

По темі, іноді жалкую, що не народила до війни, бо ми якраз збирались, а тепер чоловік на фронті, трошки переживаю що зможемо вже і не встигнути. З іншого боку, раз не народили, значить така доля, нам не було де жити і були величезні фінансові проблеми, думаю була б дитина ми б розійшлися від такої напруги. Чоловіка люблю безмежно, щаслива з ним вдвох, та і сама по собі щаслива, і думаю що якщо буде дитина, то теж буду щаслива, бо на мою це залежить від того як складається в цілому життя і від того як ми до нього відносимося, а не від наявності/відсутності дітей.
Петриківна• 11 марта 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Залежить від людини .
Мені якось здається що одну дитину можна народити . Це і для здоров’я і для стосунків на старість . Але якщо не хочеться то не обов’язково
Для какого здоровья, уточните?
Всіх підсаджую• 11 марта 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Потому что обычно мужчина старше женщины, то есть если ей 52, ему пол 60. И он обычно в этом возрасте бурчит, хочет борщ, чистые носки и обсуждать его болячки . Ничего веселого не вижу. А уж смысла жизни в этом точно нет.
Xlimit• 11 марта 2023
Эмм как бы исходные данные у всех разные. Характер детей/мужей никто не отменял. Видела как-то в аэропорте истерящую девочку с родителями, которая била маму. И не отдашь же никуда своего ребенка если он психопат. От исходных данных нормальный характер и хорошее воспитание жизнь не каторга. При нормальном муже жизнь не каторга. При социофобии нормальный муж и ребенок каторга. Таким лучше с кошечкой/собачкой. Тут нужно слушать себя. Как комфортнее.
Khmelnichanka• 11 марта 2023
Ніколи не була заміжньою.
Нвколи не народжувала.
Маю двох дітей.
Не шкодую.
Щедрик ведрик• 11 марта 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Вам сколько лет? В 60 никто болячки не обсуждает, это даже не пенсия ещё. Моему свекру 68, так он работает всю жизнь и жену с болячками содержит.
Щедрик ведрик• 11 марта 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Ніколи не була заміжньою.
Нвколи не народжувала.
Маю двох дітей.
Не шкодую.
Усыновленные дети?
БезникаяЯ• 11 марта 2023
Ответ дляКарусель-весель
Я таких жінок не знаю, ваша колега виключення. Зазвичай усі хто в 50+ самотні - нещасні жінки.
є ще такі, що створюють враження задоволення і щастя, картинку для оточуючих, щоб їх не жаліли.