Маруська Му• 11 марта 2023

Чи шкодуєте Ви, що народили дітей? Вийшли заміж?

На роботі є жінка, їй 53 роки, незаміжня, щаслива, завжди з гарним настроєм, має племінників, це був свідомий вибір не народжувати. А всі інші жінки в колективі такого ж +/- віку нервові, постійно невдоволені, втомлені, скаржаться, що ще в дома багато турбот після роботи...
Результат:
вже голосів: 721
195 (27.05%) Ні
154 (21.36%) Дітей люблю , чоловік чудовий
86 (11.93%) Іноді
83 (11.51%) Дітей люблю , чоловік- козел
83 (11.51%) Не думала про це
78 (10.82%) Краще жити тільки для себе
31 (4.3%) Так
11 (1.53%) Часто
Khmelnichanka• 11 марта 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Усыновленные дети?
Так, прийомні.
Але рідні.

Xlimit• 11 марта 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Підтримую. Кожна жінка хоче дитину і чоловіка, бо то і є сім´я. Я не кажу 3 дітей) Але одне народити потрібно, бо природою закладено, що жінка, то є мати)
Не кожна. Людей много, не каждый хочет быть богат, знаменит, не все хотят работать, не все хотят путешествовать или жить в частном доме. Комфорт у каждого свой, внутренняя гармония зависит от личных факторов.
Мир Мир Мир!• 11 марта 2023
Ответ дляМаруська Му
Ні, мені 29. Просто цікаво. Не шукайте підтекст, там, де його немає😏😊
И сколько у вас детей?

Я в 29 ждала рождение четвертого.
Да. Счастлива. Чего мне не быть счастливой?
Дистанционка? Карантин? Война? Переезд? Две школы одновременно?
Даже с этим я счастлива в вопросе детей. Ни о чем не жалею.
Зрадорозганячка• 11 марта 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
И сколько у вас детей?

Я в 29 ждала рождение четвертого.
Чоловік є?
Galina_vinsport• 11 марта 2023
Молодец Ваша сотрудница🔥🔥
Живет так как хочется ей, не подстраивается ни под кого, не выслушивает детские скандалы.
БезникаяЯ• 11 марта 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
В смысле? В 52, значит, хочется иметь рядом старого пердуна? С какой целью? Нет, понимаю, в 29 хочется молодого мачо. Но в 52 зачем? Дети взрослые, сама ещё не старая, только и жить для себя. Значит, только работа спасение? От чего спасение? То есть смысл жизни для вас - это старик рядом?
а чому не можна в 52 жити для себе маючи поруч чоловіка? діти вже вирости, якраз час для цього, і не розумію як на це впрлває те чи одружена чи ні в цьому віці.
Шопингмонстр• 11 марта 2023
Живу для себя, не рожала и не собираюсь

Мир Мир Мир!• 11 марта 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Чоловік є?
А почему ему не быть?
И даже (не поверите!) - он и есть отец всех четверых детей :)))
Khmelnichanka• 11 марта 2023
Ответ дляXlimit
Плюс мільйон.
Княгиня пітьми• 11 марта 2023
Нет не жалею. Я всегда ставлю на первое место свои интересы. Поэтому и в браке мне неплохо живётся). И второй муж удачный и ребёнок один. Больше не планирую. Они меня не напрягают и любят. Я специально выбирала мужа, который будет любить меня больше, чем я его ).
Анонимушка• 11 марта 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Вы читали о чем тема?
Пр чем тут чьи то взрослые дети?
Безлім на все• 11 марта 2023
Просто зазвичай жінці дуже тяжко поєднувати і сім´ю, і роботу.
Всі непрацюючі домогосподарки себе дуже добре почувають, якщо повні сім´я з адекватним чоловіком.

Я тут декілька місяців не працювала - це ж інший світ, купа часу, можна спокійно з дитиною пройтися з садочку, записати її в будь-який час до лікаря, а не сіпаться і летіти з роботи/на роботу, постійно думати, що робити, коли дитина захворіла (я не можу брати лікарняні).

Не мати дітей - це також ок. Раніше всі народжували, бо так треба було, і скільки тепер скалічених долей, де дитину недолюбили в дитинстві, бо вона жила сама по собі, хоч і в повній сім´ї. Ніхто тими дітьми не займався: поїв, в школу ходить, ну то й ок з ним.
Я_поехала• 11 марта 2023
Ответ дляСнегурочко
Спілкуюсь рідко, але все одно вислуховую яка я погана дочка, погано виховую дитину, прокльони. Вона в тихаря випитує у свекрухи куди ми поїхали, потім мені виказує. Свекруху прошу щоб матері нічого не казала за мене, але ж та телефонує і все випитує . Дуже важка людина. Їй до всього є діло, лиш вона знає як кому жити потрібно. Її дратує, що я не залежу від неї, не роблю, як в дитинстві, те що вона каже.
якщо заводить свою шарманку, відразу йдете/кладете слухавку, отак і дресируйте її....може дійде до неї
Я_поехала• 11 марта 2023
Ответ дляСнегурочко
Не єдина. Так, проклинає. Я боюсь їй навіть казать, що кудись їдемо, щоб нічого в дорозі не трапилось. Одного разу мало дитина не втопилася. Коли вона взнала, що їдемо на море закордон. почала проклинати і бажати щоб потопилися.
а навіщо ви з нею взагалі спілкуєтесь?
Зрадорозганячка• 11 марта 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
А почему ему не быть?
Супер. Ви дійсно щаслива жінка! Мати героїня!
Зрадорозганячка• 11 марта 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Дитина від першого?
Княгиня пітьми• 11 марта 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Дитина від першого?
Нет от второго.
Не боюся осуду• 11 марта 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Я йшла заміж ’по зальоту’, коли завагітніла була в шоці. Плакала, хотіла йти в лікарню... На той момент з хлопцем зустрічалися 5 років. Мама сказала будемо народжувати. І що вам сказати, я до останнього не вірила, що я вагітна) Не хотіла народжувати, вважала, що ще дуже молода. Зараз мені 32. Розведена. Доньці 9. Це моє золото. Мій всесвіт. Вона вже доросла, я ще молода) в мене робота. Дуже рада, що народила саме тоді, бо зараз вже важко наважитися. Роботу не хочу кидати, та й боюся з чоловіком обпектися другим і залишитися з 2 дітьми. Так, що не шкодую, що народила однозначно) Люблю її більше світу. Аби тільки здорова і щаслива була)
Ви гарна мама)
Кривая спроса• 11 марта 2023
Ответ дляУлыбчик
У мене поки що вік знайомих від 40 до 50, і несімейні з них щасливі/нещасні 50/50, так само, як і сімейні чи дітні.

З чого можна зробити висновок, що щастя залежить від характеру людини, а не від наявності чоловіка чи дітей.
Не только от характера, но и от обстоятельств в жизни

Да Щас же• 11 марта 2023
Ответ дляСнегурочко
Она сумасшедшая видимо
Я тертий жук• 11 марта 2023
Ответ дляВкуси мене
Аборт надо было делать и Вам тут сто раз об этом писали. Тем более второй ребенок с задержкой развития. И муж Ваш садист и грубым не стал, а был всё время. Хорошо помню Ваши темы.
Вы сама сделали свою жизнь.
Не рассказывай что нужно было мне делать .
За своей жизнью следи
Я тертий жук• 11 марта 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Вдруге заміж пішли?
Да
Кривая спроса• 11 марта 2023
Ответ дляСнегурочко
Не говорите свекрови ничего, раз она такая трындося - ваши секреты выдает
Зрадорозганячка• 11 марта 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Ви гарна мама)
Та як сказати) Всякого буває. Як доведе, то і матюки проскакують(
Тихомандражная• 11 марта 2023
Ответ дляЧукИГеки
Что за ерунда в последнее время проталкивается, что не надо замуж и детей, а живи для себя?
Это вырождение нации готовится или что? Одни гомесы, другие просто свободные и независимые с кошкой, что это за мир?
Автору наверно 18 лет и никого никогда не любила, сидит на папиной шее)
Автор, трололо
Зрадорозганячка• 11 марта 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Да
Мені чогось вже туди не хочеться (
Я тертий жук• 11 марта 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Мені чогось вже туди не хочеться (
Так это же лично моя ситуация
Мне просто не нужно было столько детей.
С мужем до общих все было намного лучше
Зрадорозганячка• 11 марта 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Так это же лично моя ситуация
Мне просто не нужно было столько детей.
С мужем до общих все было намного лучше
Хай у вас все налагодиться. Ви зараз вагітна?
АнтиТроль• 11 марта 2023
Ответ дляЧукИГеки
ух ты, а вы, рожая, думали о нации?)
автор Маруська Му • 11 марта 2023
Ответ дляXlimit
1000%