Карусель-весель• 11 марта 2023

Всем привет! Ну-ка подскажите, что вкусненькое готовите на электрогриле?

Дали попользоваться электрогрилем Делонги. Начну с венских вафелек. Мммм.... А что ещё интересного можно приготовить? За рецепты буду благодарна. Всем мира 💛💙
Я вся ваша• 11 марта 2023
М‘ясо, креветки, овочі

Милота• 11 марта 2023
Мясо, овочі, лаваші
Апофиозная• 11 марта 2023
Рыбу
Кукарикуууууу• 11 марта 2023
А бризки від нього не летять? Не брудниться все навколо? Де його встановлюєте?
Фиктивная• 11 марта 2023
Конверты с лаваша с фаршем и сыром.
Цікавий писочок• 11 марта 2023
Мясо, овощи, хлеб, шаурма, хот-доги, лаваш с сыром
Я вся ваша• 11 марта 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Не летять. На кухні під витяжкою

Цікавий писочок• 11 марта 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Нет, от гриля нет брызг
автор Карусель-весель • 11 марта 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Ще не пробувала) відпишусь після готовки
Милота• 11 марта 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Нічого не летить
Домовенок Кузя• 11 марта 2023
Рыбу обожаем на гриле, сибас
Ермолайчик• 11 марта 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Як від нього може летіти щось? Він же зверху закритий. Як раз і перевага, що продукти готуються рівномірно і все чисто. Стоїть на кухонній поверхні білого кольору. Все чисто
Stepa_nida• 11 марта 2023
Купуємо вже підготовлені витримані стейки вакуумовані, або ще мариную мʼясо курятини (гомілки, філе стегна, грудку).
Сендвічі (між двома шматочками тостового хлібу улюблену начинку - шинку, томати, крем-сир тощо). Так як тостера чи духовки нема, то для мелту з тунцем теж готую тостовий хліб у грилі.
Кесадилья (на половинку тортилії тертий сир, кукурудзу, трошки рваної курятини).
Овочі рідко, баклажан або гриби.
Дуже рідко сосиски чоловіку до англійського сніданку, але якщо чесно то він розігрівається довше, ніж грилюю їх.