ОйЙой• 11 марта 2023
Який мед краще: соняшниковий чи серпневе різнотрав´я?
Купую онлайн, немає змоги продигустувати.
Результат:
вже голосів:
29 (70.73%)
Різнотрав´я
10 (24.39%)
Результат
2 (4.88%)
Соняшник
ОйЙой
• 11 марта 2023
Ответ дляЧервона рута
Візьміть літр того і того
Я мед весь люблю
У продавця тільки літрами. Мені і того і того багато.
Червона рута• 11 марта 2023
Ответ дляОйЙой
Він швидко зідається
Також може стояти роками в банці
Я пані прохана...• 11 марта 2023
Різнотрав´я, поліфлорний найкраще, це мені тато так говорить, я мед взагалі не люблю. Можу влітку разок з варениками з вишнею, все.
КрытыхРынков• 11 марта 2023
Гречаный - на любителя
Липовый - также на любителя, запах липы очень нравится, а мед - нет (лично мне)
Подсолнух - самый дешевый мед, очень твердый, когда загустел и запах специфический, насыщенный такой.
Наверное, разнотравье выберу, но это общее понятие. Разнотравье из чего?
Иногда это шикарнейший мед, который когда загустеет становится кремообразным.
Акация - шикарный, не загустевает годами, если чистая.
Майский (сады, разнотравье) также в основном шикарные.
ОйЙой
• 11 марта 2023
Ответ дляКрытыхРынков
Гречаный - на любителя
Щиро дякую за таку інформативну інформацію.
Тишком нишком• 11 марта 2023
Подсолнуховый и гречаный- самые дешевые и неходовые, они очень специфические
Кракадэ• 11 марта 2023
Ответ дляТишком нишком
Здрастє, гречаний - дорожчий, бо дефіцитний, його в рази менше навіть кількісно на базарі.Соняшникові поля лідирують.
ОйЙой
• 11 марта 2023
Ответ дляMAmaMartusi
Різнотрав‘я. Взагалі мед з соняшнику і ріпака краще не брати.
Дякую.
Тишком нишком• 11 марта 2023
Ответ дляКракадэ
Привет! У вас , может, и дороже, но его мало кто берет и он на рынке таки дешевле других
Кракадэ• 11 марта 2023
Ответ дляТишком нишком
Ну не знаю, завжди ріпак і сонях - найнижчі сорти, у нас ще попробуй знайди той гречаний - полів же нема гречаних в області, а соняшника валом. Для нас це дефіцит)