Ку ка ку ка ку• 11 марта 2023

Шоуруми Київ

Дівчата, порадьте будь ласка шоуруми в Києві, дуже бажано в центрі. Стиль одягу - офісний, але не строгий.
Раніше практично все купувала у Фашионіста, якість і ціна відповідали. Стиль одягу повністю задовольняв. Тепер, як на мою думку ціни в них надто завищені.
Протея• 11 марта 2023
Леман рум
Любомира Гузара 86 , уточните
Чер 17, возле льва толстого
Куш , но там дорого

Протея• 11 марта 2023
Ой, любомира малевича 86 к (леман рум)
Там очень дешево
Творческий типаж• 11 марта 2023
Даа, смотрю на кофточку которая должна стоить 300грн, 800грн 😳 я про Фешионисту
автор Ку ка ку ка ку • 11 марта 2023
Ответ дляТворческий типаж
Ага. Або літня легка сукня з ситцю, яка аж просвічується за 1800 грн. Хоча півтора роки тому вони такі ж сукні за 300-400 продаввли.