Бойцовская• 11 марта 2023
Чим сьогодні займаєтесь? Субота
Дівчата, надихніть мене!
Чим сьогодні зайняті?
Я вже другу каву п‘ю і не можу себе примусити кудись вийти
Чим сьогодні зайняті?
ПлюшкамиБалуюсь• 11 марта 2023
лежу смотрю постельное, посуду, красоту всякую и офигеваю от цен.
щас фильмчик найду какой-то) отвлечься
Леди_на_драндулете• 11 марта 2023
Другий день лежу ..
просто такий період
Дозволяю собі
Після такого перириву в мене завжди прорив ))
Так що робіть те що хочеться
просто такий період
Дозволяю собі
Так що робіть те що хочеться
Комиссия50%• 11 марта 2023
Лентяйничаю. Надо сесть поработать, а я не могу себя заставить. И по дому дела есть - тоже не могу) И посылка на НП приехала, не хочу идти. Дождь, пасмурно...
СережкинаЯ• 11 марта 2023
На вулиці гарнющий білий сніг і сонце
Вийду прогулятись і потім до подруги на вино з полуницею
постою_послушаю• 11 марта 2023
Ответ дляСмурфик
Прийшла з храму, попила з вами кави, переться тюль
зараз буду мити радіатори, вікна і прибирати 🤪🤪😜
Хто зі мною?
зараз буду мити радіатори, вікна і прибирати 🤪🤪😜 Хто зі мною?
Я! Допиваю каву і біжу на роботу. Теж прибирати, але не в себе
Не буду• 11 марта 2023
Нічого не хочу. Не можу відійти від дев’ятого. Та й попередніх дат. Ні кінця ні краю. Хочу щоб хуй-22 залетів в палац з кабаїхою.
постою_послушаю• 11 марта 2023
Ответ дляИнтимная
А я решила когда война закончится тогда сниму его
Ми в Донецьку так і кинули будинок з хрестами на вікнах ((
Мороженная курица• 11 марта 2023
Виспалась, наїлась, перемила гору посуду, посиділа і інтернеті, напилась коньяку.
Нафарбувалась, зараз піду на базар.
Вільний митець• 11 марта 2023
Дощ. Думала зробити теплицю... Може завтра вже. Захворіла, горло, сплю багато що діти на довго відпочити не дають.
Поддакиваю иногДА• 11 марта 2023
Недавно переболела, сил ни на что нет. Ещё сегодня голова дико болит. Валяюсь на диване. Жду мужа с работы, он что-нибудь приготовит вкусненькое на ужин.
Весела бджілка• 11 марта 2023
Ответ дляИнтимная
Я в нашей спальне сняла, каждый раз когда атака порываюсь снова наклеить (
Смурфик• 11 марта 2023
Ответ дляБойцовская
Я вимила кухню і ванну вчора .
Сьогодні робот пилосос включу і з стіралки в сушку закину одяг . І все , з мене вистачить .
А ви довго прибирати збираєтесь ?
Доки не приберу.
Тиждень була на роботі - ніхто нічого не рухав. 🥴
Треба розгребти.
Та і треба вже прибрати все ’генерально’, хочу сьогодні спальню, а там за кільки вихідних планую все прибрати.
Треба розгребти.
Дівка в намисті• 11 марта 2023
Дощ лиє, лежу, зараз якесь кіно ввімкну. По плану повний релакс і більше ні чо го.
Вилами по Воде• 11 марта 2023
Вам сумно? Треба було, замість мене до стоматолога сходити 😂😂😂👍👍
Я би,не відмовилась від раньої кави 😍😍😍
Мишка-шалунишка• 11 марта 2023
Ответ дляБойцовская
Що робите у нього ? Цікаво
Сегодня милфасциальный массаж
Мишка-шалунишка• 11 марта 2023
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
Ковід 6 день, слабкість жахлива, сил немає ні на що
Одужуйте!