Маю рацію• 12 марта 2023
Айфон 11, 13 та 14, порадьте
Зараз андроїд, потрібно змінити вже, айфонами ніколи не користувалася. Читаю характеристики, начебто і не дуже відрізняються в 13 та 14, хіба що ціна?
Що порадите? Чи може взагалі 11 достатньо? І чому 12 не такий популярний, як 11-13?
Злива інформації• 12 марта 2023
Ответ дляФисташковый кокец
Я б не купляла вже 11. Він вже трохи застарілий. Беріть 13 або 14. Я свій 11 нещодавно поміняла на 14
В 11 екран безпечніший для очей, наступні моделі такіж анресивні, як і Самсунги :(
ЖенаАйтишнеГа• 12 марта 2023
Ответ дляФисташковый кокец
А расскажите в чем разница? То у меня 14 в коробочке, а хожу с 11)
Жена сына• 12 марта 2023
Ответ дляЗлива інформації
Там нема сенсу щось доводити. Це люди, що Айфони бачили тільки на фото чи рекламі, але точно впевнені, що їм не підходить)
Тут мова не про непідодить, а про то що брати пятирічний смарфон за 10-20 000 то маразм, при тому що за ті гроші можна нового андрюху з флагманів взяти
Инфотуфелька• 12 марта 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Я всю жизнь пользовалась андройдами, последние были самсунги S. Подарили 11 айфон на 64 гига, сначала плевалась, активное пользование больше 3 х лет, и я поняла почему платят больше. ’Он просто работает’ этой характеристикой все сказано.....он не виснет, не глючит, не забивается память фиг знает чем...
В коробке лежит 14, пока не могу сказать чем отличаются.
Вооот) потому что IOS операционка максимально защищена чем андроид) я маме подарила айфон, фукала тоже, но сейчас заходит только так и к андроидам возвращаться не хочет
Злива інформації• 12 марта 2023
Ответ дляИнфотуфелька
И их любимое «понты» и держать этот бедный огрызок ) какие там только названия не клепают oppo жоппо, хуавей)
Ага
Жена сына• 12 марта 2023
Ответ дляЗлива інформації
Бо там пішли самсунговскі супер амуледи
Инфотуфелька• 12 марта 2023
Ответ дляЖена сына
Надо стрелу набить, кто за андроид и айфон 😂 стена на стену
Инфотуфелька• 12 марта 2023
Ответ дляЖена сына
Бо там пішли самсунговскі супер амуледи
Сделайте скрин своего интерфейса, интересно
Фисташковый кокец• 12 марта 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Камера краще, новий дизайн. Ну і той вже був б/у, а цей новенький.
ЖенаАйтишнеГа• 12 марта 2023
Ответ дляИнфотуфелька
Защита это дополнительный плюс. Но блин удалить приложение одним кликом, и не надо чистить кеш. Мне 64 гига вполне хватает, на андройде такое не возможно.
В машине отлично все подключается и работает, у мужа постоянно андройдавто глючит.
Злива інформації• 12 марта 2023
Ответ дляЖена сына
Ви не розумієте, що жоден флагман андроїде не зрівняється якість з іОС. Тут справа саме в операційці!!! Андроїд через півроку починає трохи підвисати. Ви цього не відчуєте, якщо користуєтесь увесь час андроїдом. В айфонах такого нема. Що мій 13 про макс, що чоловіковий Хр , що подруги 8 хс однаково швидкі. А ви порівняйте телефони на андрюші різних років та терміну експлуатації: чи будуть вони однаково продуктивні?
ЖенаАйтишнеГа• 12 марта 2023
Ответ дляФисташковый кокец
Ясно)))
Жена сына• 12 марта 2023
Ответ дляИнфотуфелька
Редмі нт 9про в мене гугліть, там прото три робосістоли
Чи що ви мали на увзі?
Злива інформації• 12 марта 2023
Ответ дляЖена сына
Бо там пішли самсунговскі супер амуледи
Не розумію, що смішного
для мене це недолік, але зрештою найважливіше це ОС, в тут без варіантів)
Инфотуфелька• 12 марта 2023
Ответ дляЖена сына
Чи що ви мали на увзі?
Вот видите, вам тяжело , что говорит за айфон, объяснять
Жена сына• 12 марта 2023
Ответ дляЗлива інформації
Тормоза часто зявляються після оновлення операційки, ое оновлюйте ОС і буде вам щастя.
В мене був до того трьохсімочний асер Е700, за 7 років жодних глюків і тормозів...але пройшлось замінити так як на 4-ми андрюсі вже нічого не працює
Тому якщо не качати все підряд то і глюків з тормозами небуде
Жена сына• 12 марта 2023
Ответ дляИнфотуфелька
Що мені важко?
Робити скріншоти екрана небачу сенсу, гугліть що ви там холіли побачити
Инфотуфелька• 12 марта 2023
Ответ дляЖена сына
Що мені важко?
Тяжело сделать скрин? Или ещё не разобрались как это?)
Жена сына• 12 марта 2023
Ответ дляИнфотуфелька
Скрін елементарно, що чере комбінацію клавіш, що через шторку, що через три пальці по екрані
Просто лень то потім на комп скидувати/зберігати/і сюди кидати, тим більше нерозумію що ви хочите там побачити чого загуглити неможна
Инфотуфелька• 12 марта 2023
Ответ дляЖена сына
😂
Злива інформації• 12 марта 2023
Ответ дляЖена сына
Дякую за пораду, але на щастя не маю андроїда. Я ніколи не задумуюсь, що і коли качаю, проблем нема, бо Айфон))) І вірусів до речі теж. Взагалі не розумію для чого ви оправдовуєте андроїд перед власниками Айфонів? Якби нам вони подобались, ми б не купували Айфони😅
Злива інформації• 12 марта 2023
Ответ дляЖена сына
Як це епічно
! А що для андроїда бубна нема? Чи не допомагає?
Жена сына• 12 марта 2023
Ответ дляЗлива інформації
Айфоно після оновлень тоже починають тормозити...
Я не виправдовую андрюху, але і огризка даром нехочу
Жена сына• 12 марта 2023
Ответ дляЗлива інформації
Як це епічно
Немає потреби в бубні для андрюхи
Злива інформації• 12 марта 2023
Ответ дляЖена сына
Я вже писала, що не тормозять. Саме тут це, мабуть, і є найбільший плюс)
Жена сына• 12 марта 2023
Ответ дляЗлива інформації
Не всі так думають, і тут теми були про тормозе після оновлення огризка
А вашому огризку скільки років?
Злива інформації• 12 марта 2023
Ответ дляЖена сына
А вашому огризку скільки років?
У мене нема Огризка, в мене є телефон... Йому 2 роки. А у вас, на скільки я можу припустити, окрім андруші нічого іншого не було, тому намагаєтесь розказати мені про мій телефон щось про що навіть уявлення не маєте😆😆😆