Маю рацію• 12 марта 2023
Айфон 11, 13 та 14, порадьте
Зараз андроїд, потрібно змінити вже, айфонами ніколи не користувалася. Читаю характеристики, начебто і не дуже відрізняються в 13 та 14, хіба що ціна?
Що порадите? Чи може взагалі 11 достатньо? І чому 12 не такий популярний, як 11-13?
Злива інформації• 12 марта 2023
Ответ дляЖена сына
Немає потреби в бубні для андрюхи
Ну ви ж самі написали, що вам потрібно робити скрін відправляти на комп’ютер зберігати. Хіба це не танці з бубном? А як же синхронізація?
Жена сына• 12 марта 2023
Ответ дляЗлива інформації
У мене нема Огризка, в мене є телефон... Йому 2 роки. А у вас, на скільки я можу припустити, окрім андруші нічого іншого не було, тому намагаєтесь розказати мені про мій телефон щось про що навіть уявлення не маєте😆😆😆
Ну так там логотип надкушене япко...значить огризок намальований!
Ну 2 роки то ще новий огризок, походіть з ним років 5-7 тоді пооворим про тормоза
А ви скільки років андрюху мали що так проти них?
ЖенаАйтишнеГа• 12 марта 2023
Ответ дляЗлива інформації
Зачем скрин отправлять на комп чтоб сберечь?
Бред какой то...
Жена сына• 12 марта 2023
Ответ дляЗлива інформації
Ну так я з коммпа пишу а не з телефона...то логічно що скрін на комп тре скинути...чи як
Ну синхронізація також не митєво відбувається (залежо які налаштування) і хіба при синхронізації не требі лізти в гугл фото і звідтам витягувати ту фотку?
ЖенаАйтишнеГа• 12 марта 2023
Ответ дляЖена сына
Не всі так думають, і тут теми були про тормозе після оновлення огризка
А вашому огризку скільки років?
Тормозят потому что покупают перепрошитые.
Жена сына• 12 марта 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Бред какой то...
Не собі зберегти а сюди скинути!
Бандитка Сью• 12 марта 2023
Ответ дляЗлива інформації
Я так розумію, ви ніколи не мали Айфона, але зайшли в тему «почитати»?
Да ніколи не мала і смартфона . теж
одна аи мали і може достойно оцінити.
Злива інформації• 12 марта 2023
Ответ дляЖена сына
Я не знаю))) у мене миттєва синхронізація…
Злива інформації• 12 марта 2023
Ответ дляБандитка Сью
Да ніколи не мала і смартфона . теж
одна аи мали і може достойно оцінити.
Співчуваю. А в тему про Айфон як попали?
Злива інформації• 12 марта 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Бред какой то...
То великі технології, за які так хтось обожнює андроїд!
Жена сына• 12 марта 2023
Ответ дляЗлива інформації
Суть не в тому
Щоб ту фотку витянути на комп і скинути сюда тоде треба купу рухів, що і при умовно через вайбер переслати на комп
Але при тій синхронізації вам ту фотку потім і з хмари треба буди лізти видаляти так як той скріншот то мусор
ЖенаАйтишнеГа• 12 марта 2023
Ответ дляЗлива інформації
Ааааа…
Ленивица-красавица• 12 марта 2023
Ответ дляЖена сына
Це якщо йому мозги вправили і це все по ЮСБ кабелю напряму можна робити.
А якщо там мозги неламані то...тут десяток тем було як скачати фото, як закачати музику, як змінити мелодію...і т.д.
В смысле? Можно сделать по юсб, какие мозги? Вы о чем?
Жена сына• 12 марта 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
В прямому
Якщо підлікувати огризка то при підключені до компа його память буде відображатися як флешка, і відповідно не потрібно буде через той айклауд заморочуватися
Ленивица-красавица• 12 марта 2023
Ответ дляЖена сына
В прямому
С Айклаудом проблем нет, и через юсб тоже норм, видит как флешку, ничего дополнительно не делала
Жена сына• 12 марта 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Ну раз через юсб бачиться як флешка то значить попередній власник полікував його
Ленивица-красавица• 12 марта 2023
Ответ дляЖена сына
Я его первый и единственный собственник 🙂
Жена сына• 12 марта 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Ну значить ви власник рефуда або відновленого, і китайці його роздуплили (що по суті одне і теж) ну але такий телефон не зовсім новий
Бо нові з заводу айфони на бачаться копом як флешка, там все тільки через айклауд
Ленивица-красавица• 12 марта 2023
Ответ дляЖена сына
Нет, оригинал новый, я все проверяла) и не только я) изначально комп его не видел как флешку, а потом стал видеть, никаких программ не ставила и суперпользователя тоже
Жена сына• 12 марта 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Дууууже цікаво, і дивно (зайдіть в любий фірмовий магазин який торгує огризками і спитайте чи може комп його бачити як флешку) та і рефуд або відновлений ви ніяк не провірити, ви це тільки в одному випадку могли побачити, якщо китайці поставилиб інший колір корпуса або память більшу впаяли
В ремонт знайомому майстру не давали?
Ленивица-красавица• 12 марта 2023
Ответ дляЖена сына
В ремонт знайомому майстру не давали?
Телефон был новый, запечатанный в коробке, покупался в ЕС, лично мною, я проверяла номера, в ремонте не был, может парень что-то наклацал, но мне не говорил, но думаю вряд ли
Жена сына• 12 марта 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Запакований то не аргумент, китайці вміють пакувати тоже
А ви його купляли в фірмовому еплівському магазині, чи в аля епіцентр?
Ответ дляЖена сына
Навіщо вам той антикваріат пятирічний
Купіть редмі нот 10про і буде вам щастя
Або якщо все таки купите айфона то відразу і бубен купляйте + інструкцію по використанню вивчайте (як туди щось закачати і скачати або мелодію змінити)
Купіть редмі нот 10про і буде вам щастя
Звідки ви все це взяли? Тиждень, як перейшла з андроїду на IOS,теж хотіла або redmi note 11pro або 12t, послухала подругу -купила iPhone 11 і не шкодую.усі дані з андроїду перекинула з допомогою програми на IOS.так,треба трохи звикнути до нового,але воно того варте
До цього була проти IPhone і не розуміла їх прихильників…
Жена сына• 12 марта 2023
Ответ дляdeha79c
За б/у телефон 2019 року відвалити 10-25000 залежно від конфігурації і апетитів продавця....ну таке собі
Ленивица-красавица• 12 марта 2023
Ответ дляЖена сына
В официальном Apple Store
Маю рацію
• 12 марта 2023
Ответ дляЦыпка
Автор, поясніть, чому схотіли айфон?
Для іміджу?
Чи якісь функції цікаві?
Для іміджу?
Чи якісь функції цікаві?
Я не знаю, для роботи мені потрібно якісну камеру ну і пам´ять звісно
Маю рацію
• 12 марта 2023
Ответ дляdeha79c
Дякую, прислухаюся