Незламна• 12 марта 2023

Ви б жили з чоловіком, який не любить країну і морозиться від армії?

Добрий ранок, дівчата.
Чоловік, 40 років, бувший військовий, ніяк не проявив себе за рік війни як патріот, чоловік-захисник.
У мене все давно упало і не стоїть. Ні донатив, ні волонтерив, не кажучи вже про облік. Тем, новин про війну навіть не заводить.
Попросила розїхатися (після 12 років життя, не розписані, є дитина спільна). Морозиться і тут, живе собі звичним життям.
Я половину допомоги донатила, коли була за кордоном 3 місяці, серце рветься, з дитиною плели сітки, збирали взимку банки для окопних свічок, ну хоть щось...
Цікава думка зі сторони, дякую.
Результат:
вже голосів: 132
51 (38.64%) Жила б, а чого ні?
43 (32.58%) Я б з таким не жила
27 (20.45%) Відповіді
11 (8.33%) Шукайте іншого чоловіка
автор Незламна • 12 марта 2023
Боже, і нік мій
Kidstaff Bot• 12 марта 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Moredecor• 12 марта 2023
Расходитесь
ВаЛеНТинКА-39• 12 марта 2023
Упало бы. Мой и донатит, и волонтерил, и кровь сдавал. Не военный и близко, не служил. Даже военной кафедры нет. Постоянно рвется в военкомат, но двое детей. Я против.
Ермолайчик• 12 марта 2023
Дуже боляче таке читати. Всі на фронт піти не можуть, це зрозуміло. Але хоча б по своїм можливостям підтримувати наших Героїв. Тим паче для військового… сумно(((
MAmaMartusi• 12 марта 2023
Я б пішла, якщо моральні якості людини мені не близькі, не змогла б з такою жити.
Марина-58d4• 12 марта 2023
Не змогла б з таким жити.
fedonik• 12 марта 2023
В Вашей ситуации Вы можете оставить ребенка с отцом, и сама пойти служить
Жули-ули• 12 марта 2023
Не змогла б, якщо б розуміла, що він чекає Московію
Все інше треба розібратись
Olenavs• 12 марта 2023
Важко сказати. Він просто морозиться чи має якусь думку щодо цього? Тим паче військовий. Можливо, є якась подія/травма?
Спочатку я спробувала би розібратися, потім приймала би рішення.
demra• 12 марта 2023
Ответ дляНезламна
Боже, і нік мій
Сдайте его.
Charming• 12 марта 2023
Мало хто взагалі хоче в армію, тим більше зараз, тому тут я б не засуджувала. Друге питання як його до сих пір не мобілізували, він ж бувший військовий.
Я б пішла від чоловіка, якби мені було з ним морально не комфортно. Ну і те, що ви навіть не розписані, маючи дитину, теж його не прикрашає як чоловіка
ВаЛеНТинКА-39• 12 марта 2023
Ответ дляMAmaMartusi
Спешит оно может и не стоит. Если это только одна из причин. К ней ещё парочку других весомых аргументов прилагается
Tory_Victory• 12 марта 2023
У подруги парень в армии, месяц оставался до дембеля, началась война, его не отпускают, он и сам не рад, не хочет в этом всём крутиться
И там таких очень много, просто нет вариантов. У каждого свои ценности
Не все готовы рисковать жизнью и идти на войну, не все.
Но помогать конечно нужно. Странно, что вы 12 лет в браке и не можете поговорить с человеком, выяснить что у него на душе и почему он так себя ведёт
Be_me• 12 марта 2023
Не змогла б з таким жити. І тут не лише про патріотизм, тут питання моральних принципів, цінностей даної людини. Невже за рік він жодного разу не висловив свою позицію?
Жити в шлюбі з людиною, з якою у вас різні цінності- утопічна ідея.
Дитині хоч буде платити аліменти, записаний батьком?
Marina444448• 12 марта 2023
Если вопрос бы был только в его нежелании воевать, а в остальном бы был прекрасный муж, то поняла бы его позицию, особенно если он связан с армией был.
Хелицера• 12 марта 2023
У нас в стране таких большинство,или может у меня окружение такое. Но я не знаю того кто волонтерит, хочет воевать ,про донаты не знаю конечно,но судя по всему вряд ли.
Счастливый магазинчик• 12 марта 2023
Ну не хочет человек говорить о войне, что ж сразу разводится 🤷
Moco• 12 марта 2023
Идите воевать) женщин берут) у меня одноклассница пошла, ей 26, так что вперёд
Шматочок хмарки• 12 марта 2023
12 років разом, дитина є і не розписані? Це вже багато про що говорить.
D_A_V• 12 марта 2023
привіт
я чоловік
працю під час війни, багато для ЗСУ.
На війну поки не звали, я не втікав.
Чи хочу я залишитись в країні коли відкриють кордон для нас чоловіків якщо буду щж живий- ні, не защо.
В країні корупція може програти війну. Покидьки у владі 30+ років не змінюються окрім як на щє більших за попередніх.
Ольга255• 12 марта 2023
Для меня первоочередным при принятии решении о разводе, было бы насколько любит и заботится о нашей семье. Если мне ребенка накормить и обуть не на что, а он донатит и сетки плетет, то меня бы это больше возмутило, вот честно.
Вы вроде как большая молодец, святая женщина, половину помощи закордоном донатили. А без этой помощи принимающей страны? А если вам нужно с утра до вечера зарабатывать на складе или заводе на еду, аренду, коммунальные, трусы новые, то вы тоже пойдете вместо этого сетки плести?

Если вам важнее насколько активно ваш муж с вами войну обсуждает и банки для свечек собирает, то лучше разводитесь. Найдете себе активиста-волонтера и будете счастливой семьей